reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Airfix wstaw fotke na ingender , tez podzielam zdanie drugiego lekarza ze raczej synek. Tylko ze zdjecie to tylko zdjecie , widzialam juz u dziewczyn na Ingender ze na jednym zdjeciu wygladal dzidzius na chlopczyka a na drugim jak dziewczynka, takze trzymam dalej kciuki za dziewuszke. :)
 
Ja też trzymam kciuki za dziewczynkę choć mi tam ten dziubek siurka przypomina choć pewnie to wogole nie siurek tylko tak wyszlo zdjęcie :-)

Za 19 dni prenatalne..już chciałabym aby był wrzesień.
 
Antonia Ja wybrałam odstep- przed owulacja, bo z O+12 nic nie wychodziło. Na tym usg 14tydz 6dni.

Porannakawa Wstawiłam na ingender.Dziewczyny obstawiaja ze corka. Ja widziałam parę dni temu u innego lekarza idealnie płaskiego nuba w dużym przybliżeniu i 90% lekarz dał ze to corka, ten też mi się wydaje płaski w porównaniu do kręgosłupa. No,a mój lekarz na tym samym sprzęcie mowi ze chlopczyk :). Glowka- dziewczeca ,czolo kwadratowe.Tetno- tez corciowe i podobna do taty dzidzia:) Jak to chlopak to obale wszystko, lacznie z teoria nuba hahah...Sama już nie wiem.
 
Airfix najwazniejsze ze zdrowe i piekne zdjecie!Oj jak ja marze byc na Waszym miejscu;)Dobrze ze wczesniej mialam wpadke bo to chyba najlepsze rozwiazanie haha:p
 
Millo No oczywiście ze najważniejsze ze zdrowe. Ja się cieszę ze te palce mi pokazał ze są :) i ze serduszko nadal bije. Chciałam w przyszłym tygodniu jakieś ze 2 koszulki kupić dzidzi, i nici z moich planów :) Muszę poczekać.
 
mi dokładnie na tym etapie ciąży lekarz pokazal zdjęcie potty shot z mega wystającym siurem. lekarz nie złapał takiego ujęcia? teraz byłam w 19tyg ale dzidzia bardziej skryta była a jak już pokazała to lekarz nie chciał uwierzyć że to siurek bo taki wielki ;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Elenaa Niby widział jajeczka, tzn ja też widziałam cusik od spodu-ale mogą i być to spuchniete wargi. No i cusik dyndalo jakby...Ale to może też wyrostek był? Ostatnio jak byłam z bólami to nub był płaski jak nie wiem, to był ponad 13tydz wtedy. Był tak płaski ze to bez dwóch zdan wskazywało ze corka, wiec jak coś to ja i teorie nuba na wczesnym etapie obale hehe Dla mnie ważne ze zdrowe :) tylko jak tak szaleć będzie wieczorami jak wczoraj po 23 to ja przerabane będę mieć ha ha
 
reklama
Do góry