reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Maran ja aż tyle nie wydałam, ale też trochę pieniędzy poszło. Starania na chłopca są droższe. Same suplementy to dużo kasy.

Ula mój też dużo uszkodzonych teraz miał i mam synka. Może coś w tym jest

Jeżeli przed okresem test owulacyjny wychodzi i są dwie bardzo mocne kreski, to wtedy wychodzi jak pozytywny ciążowy. Jak testowa słabsza, to nic nie znaczy. Ja w ciąży miałam mocniejszą testową od kontrolnej.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Heyka dziewczyny co do uszkodzonych plemniczków to raczej ni jak się ma do płci, mój m ma bardzo dobre wyniki i u nas zawsze w pierwszym cyklu się udawało a są dwaj chłopcy także mężczyzna zawsze ma pół na pół, faktem jest to że wygrywa najszybszy i ten nie uszkodzony a na to ma wpływ bardzooo dużo czynników (moim zdaniem dużo więcej niż 7). Co się nie pojawi jakaś teza to zawsze ktoś jest wstanie ją obalić :-) :)

Elisse jak tam Piotruś, u mojego maluszka okazało się że ma silna alergię pyłkową :( przez to ciągle kicha, łzawi mu oczko i ma katarek a do tego kaszel. Mam nadzieję że mu to jak najszybciej minie póki co to jedzie na pulmicorcie.
 
Gagatek nie panikuj. Ta metoda dawno obalona jest. Mi też się owulacja przesunęła. Starałam się o chłopca a miałam odstęp prawie 2 dni (dziewczynkowy). Mimo to się udało.

Magic oj biedny z tymi pyłkami. My chorzy wszyscy. Piotruś niestety też. Męczy się biedny tym katarkiem. Za kilka dni wakacje, więc mam nadzieję przejdzie szybko.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gagatek jest pelno takich chocbt Aga 30 albo Marant ktore staraly sie na chlopca a maja dziewczynke... moim zdaniem za bardzo sie nakrecasz nie powinno tak byc bo nie jestes w stanie zaplanowac plci powinnas przede wszystkim chciec dziecka ..

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gagatek a w ktorym jestes tygodniu?
Pomysl ze teraz najwazniejsze aby dzidzia była zdrowa aby usg wychodziło w normie. Ja za 20 dni mam usg genetyczne i dla mnie najważniejsze aby maleństwo było zdrowe.
Więc nie nakrecaj się..napewno kochasz to dziecko bez względu na płeć.
 
Maziajko mi juz ostatnio chyba tez obojetne :) Temp spadla fest takze juz bankowo czekam na okres.Ciekawe czemu sie nie udalo.Chyba za bardzo oslabilismy plemniki..
 
Dziewczyny ja po wizycie, nawet nie miałam jak wczoraj napisać bo był taki poślizg z wizytą ze zamiast 19:30, weszłam 23:00...Dzidzia zdrowa, dla mnie wszystkie znaki wskazują ze to dziewczynka,nawet lekarz inny mi obstawial 90% ze to corka , mój lekarz wczoraj jednak twierdzi ze to chłopczyk,że z tamtym się nie zgadza. Także dalej nic nie wiem:) Uparlam się żeby mi palce pokazał, bo ze moje dziecko palców nie ma hehe na szczęście ma i nawet się po głowie drapalo ;)
1471580858556.jpg

Gagatek U mnie w cyklu staraniowym też owulacja zrobiła psikusa, przyszła w 13dc, kiedy zawsze była 15-16dc lub 17-19dc. Rano 12dc starania na luzie bo przecież i tak daleko do owulacji, a tu wieczorem pik lh:) I teraz mam efekt w postaci "ktosia ":) jeśli będę wiedzieć kto mieszka wtedy napiszę więcej ile zrobiłam. Ale 2lata przygotowań z przerwami były :)
 

Załączniki

  • 1471580858556.jpg
    1471580858556.jpg
    48,6 KB · Wyświetleń: 420
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry