reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

to fakt, ja żółtego, zielonego(wyjatek miętowy) i beżowego nie znosze, ale różu też nie :p

Więc jesli będzie dane mi mieć córkę to będzie ona chodzić w czerwonych, miętowych, turkusowych, niebieskich, szarych, białych i czarnych ubrankach :p No wiadomo jak dostanie jakies ubranka różowe, to załozy, bo szkoda jakby przeleżały w szafie :) ale sama nie będe kupować :)
 
reklama
Oo Airfix to jeszcze ze 2,3 tyg i bedziesz wiedziala:)aale extraaaa!Tak to leci ze szok.A przypomnij Wy codziennie sie serduszkowaliscie czy jak?:)

Aaaa ja bym ubieralam w pudrowy roz,bezowy i szary♡i wkoncu mialam bm nowa inspiracje do szycia:)
 
Elenaa I ja mam te same typy co do kolorów :) jeśli chodzi o dziewczynki:)

Millo My w sumie zaliczyliśmy wpadkę :))) bo ja owulacje powinnam mieć w 15-16dc tak jak zawsze od 2lat. Więc plan był taki ze serduszko jedno 12dc rano i jedno wieczorem. Ja testy zawsze od 12dc wieczora robiłam bo wcześniej nie było sensu po 2latach analiz:) No więc serduszko rano 12dc, ja test robię wieczorem A tu pik :))) się mało nie oplułam z wrażenia hahah więc owulacja 13dc ok 23.00. Odstęp 40h wyszedł.
 
Airfix powiem Ci ze jestes bardzo wytrwała :) Wy w każdym cyklu odstępy 3-dniowe mieliście? :-)
Mam nadzieję, że u Was będzie śliczna dziewczynka! bo zasługujesz w pełni na spełnienie marzeń :)!!!

my pierwszy cykl i w sumie nie wiem jak wyszło, bo nie wiem kiedy ta owulacja, ale choć wiem że starałam się: dieta już w sumie od stycznia starałam się jeść wiecej nabiału, suplementy, lampy solne, nawialzacz powietrza z anionami, księżyc w nowiu itp itp. Choć jakoś nie licze że w pierwszym cyklu staran by nam się udało :-)
 
Elenaa Nie, mieliśmy i odstępy 2,5dnia i 2 dni i 0+12 I nic nie wychodziło. A teraz jak lekarz powiedział ze ciaze odradza,ze żadnych dzieci to ja mowie w maju - a na złość sobie córkę na walentynki urodze. I tadam - dwie kreski heheh
Staraliśmy się prawie 5lat z przerwami.
 
To i tak dobre te odstępy 2,5 i 2 dniowe i O+12. Ja się zastanawiam czy w kolejnym cyklu normalnie się nie starac bez wzgledu na odstepy :p bo już bym chciała aby się udało szybko :-) zresztą u mnie ta owulacja ruchoma więc cięzko cos zaplanować dokładnie... :/ dopiero zreszta mam 6 cykl po porodzie, i owulacje mam raz 16 raz 17 dnia (w tym cyklu to nie wiem) a byly tez 2 cykle gdzie byla 21 i 22 dc. Teraz mam nadzieję, że juz takich dłuzszych cykli nie będzie, bo juz nie kp.
 
Elenaa Zobaczysz w cyklu już jak zdecydujesz, czy się starać czy nie :) bo to czasem taka głupia presja w głowie z tym odstępem
 
Airfix ja mysle ze to tak znak od Boga, ta Wasza ciąża, że nie ma rzeczy niemożliwych dla Niego, że skoro chcecie obdarzyć małą istotke miłością to tak się stanie :-) na przekór lekarzom :-)
 
Moze rzeczywiście ta presja, bo 13 dc panikowałam, ze się kochalismy, a test ovu wyszeł prawie pozytywny! :p
a owulacja i tak przyszła później :)
 
reklama
Airfix no to niezle Ci sie przesunelo;)Tak mialo najwidoczniej byc:))Bardzo sie ciesze!5lat staran..az ciezko mi sobie to wyobrazic ..:(
Czyli u Ciebie owulka 24h po piku?i tak zawsze mialas?
 
Do góry