reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Wydaje mi się ze 16 była owulacja bo szyjla była taka rozpulchniona i nawet pojawił sie śluz płodne odrobinę :-) a 18 dc już było wszystko twarde i śluz biały kremowym. A test owulacyjny był dodatni w 16,17 i 18 dc. I w 13 dc były kreski mocne, prawie jak pozytyw. Także nie wiem :-) ale sprawdzałam na tych badziewnych niebieskich. Więc one sa chyba mało wiarygodne :-)

Może u Was wczorajsze amory zaowocuja bobasem :-) hehe
 
reklama
Elenaa A wrzuć link do wykresu :) taki z zaznaczona opcja na dole-pokaż czas współżycia na wykresie. Co do tych niebieskich testów to można założyć dwie rzyczy- ze w 13dc źle pokazał pik, czyli wychodzą jak same chcą -ja z nimi tak miałam :) a druga opcja - ze pik był Ale nie doszło do owulacji, stąd drugi pik parę dni później. Przy braniu suplementów i tego wszystkiego ja nie patrzyłam na śluz jako wyznacznik owulacji bo u mnie on w jakichś małych ilościach pojawiał się kilka dni przed owulacja ,a w owulacje był kremowy:) a po niej całkiem sucho.
 
Airfix mój wykres

No ciekawa jestem kiedy była wkoncu ta owu :-D Jakby co to drugi siurak będzie :-D aczkolwiek hormony i mineraly miałam dziewczynkowe bardziej. Ph i śluz też :-)

A powiedz mi kiedy bralas macmirror? W którym tygodniu ciąży dokładnie?
Idę w piątek do gina i jestem ciekawa czy przepisze mi jakieś globulki. Z synem brałam macmirror ale w 13 i 37 tc.
 
Ostatnia edycja:
Elenaa A czy nie miałaś zaburzonej temperatury w 18dc? Np nie wstawalas przed mierzeniem, bądź np.nie miałaś chłodniej w sypialni? Owulacja wyglada ze była w 15dc, no chyba ze pecherzyk nie pękł wtedy i doszło do owulacji wlasnie 18dc -jesli temperatura nie była zaburzona czymś:) tak to wyglada :) Trzymam kciuki za owocne starania &&&&. Ja macmiror brałam przed ciaza, ale koleżanka od początku ciazy, moze to bezpieczny lek bo z tego co widzę wlasnie jego przepisują kobietkom w ciazy :)

Kobietki za Was tez trzymam kciuki &&&


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mąż codzień wstaje do synka jak się przebudza w nocy. Ja nie wstaje :-) spimy przy otwartym oknie i włączonym nawilzaczu powietrza..Może wtedy rzeczywiście było chłodniej. Już nie pamiętam :-)
Jakby była owu w 15 dc to lepiej niz w 16 dc jak mi wczesniej wyznaczal program, to wtedy odstęp byłby 2.5 dniowy i 2 dni po owulacji :-) no nic zobaczymy.

A Ty jak się czujesz? Bierzesz te drogie leki na krew?
 
Elennko trzymam kciuki za Ciebie:)Jestem ciekawa jak te nasze owulacje wyszly haha:p albo sie przekonamy albo nie:)

Airfix no wlasnie jak sie czujesz?

Maziajko a Ty jak tam?jak wypoczynek?W ktorym dc jestes?
 
Elenaa, Millo Na razie nie biorę żadnych leków, bo leki brałam tylko w czasie miesiączek, także teraz mam spokój:) lek mam w domu jakbym krwotoku z nosa dostała czy dziąseł..ale na razie nic sie takiego nie dzieje. Czuje sie troche za dobrze, wolałabym chyba miec mdłości jakieś mega zeby wiedzieć ze wszystko jest ok heheh....a tu piersi przestały bolec prawie w 5tyg, teraz 10tydz prawie i cos tak znow czuje w nich. Mdli mnie rano tylko, ale nie jakoś do wymiotów,ale czasem pociągnie mnie, szczególnie jak głodna jestem. Nie mogę brać witamin bo wszystkie zwracam hehe. Nie mam dalej apetytu, a co zjem co znow zgaga mnie morduje. Libido zero, z synkiem nie było takich hecow hehe. Wizytę mam we wtorek i mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze, bo często boli mnie brzuch, a ostatnio miałam nisko szyjkę.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
super, że już 10 tc :) ale leci czas :) daj znak jak po wizycie.
I niedługo usg genetyczne. Chcecie poznać płeć maluszka jak będzie taka możliwość?

Ja pamiętam w ciąży z synkiem raz na jakiś czas lactovaginal stosowałam, wkładam a tam szyjka nisko, że odrazu ją dotknęłam. Przestraszyłam się i pobiegłam do lekarza. Ale lekarz mówi, że wszystko ok. A w tamtej chwili akurat ta szyjka tak była połozona, dzień później już była wysoko.

Micurka a jak Wy się czujecie?
Tynka a co u Was?
 
reklama
Elenaa Oj tak, do porodu raczej bym nie wytrzymała co do płci hehe ja raczej z tych niecierpliwych ;) a pozatym....wyprawka, ubranka, same przyjemności, ja tam wole wiedzieć bo średnio lubie kupować wszystko żółte, bezowe, zielone...zeby uniwersalne było ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry