reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jakoś nastawiona jestem ze chciałabym zajść w kolejną ciążę w cyklu sierpniowo-wrzesniowym. Tak aby drugie dziecko urodziło się w miesiącu wtedy kiedy pierwsze :-)
I będę robić jedna imprezę urodzinową :-p
 
reklama
Elena u mnie wlasnie jakby teraz załapalo to beda mieli urodziny razem i w sumie to chyba bym jednak tak nie chciala..:p

U mnie dzis duzo sluzu..ddduuuuzzzzoooo!Czekam do 10 i zrobie test.Ciekawe co wyjdzie
 
A masz śluz rozciagliwy? To pewnie owulka będzie dziś u Ciebie.

Fajnie mieć dzieci urodzone w tym samym miesiącu :) jakby teraz się udało to termin mialabym pod koniec marca. A nikt z mojej rodziny ani przyjaciół nie urodził się w marcu, zatem do tego miesiąca nie mam jakiegoś sentymentu :-)... a nie, mój poprzedni chłopak był z marca :-) ale to akurat źle mi się kojarzy :-)

Ja też zrobię test dziś. Mam tyle tego..ze te Stare trzeba wykorzystać.
Szkoda ze nie mamy cykli regularnych 28 dni, 14 dni ovu-wtedy to całe planowanie byłoby łatwiejsze. A tak to mozna celowac w nieskończoność. ....
W kolejnych cyklach to chyba odstępu nie będę robić. Będzie codzienny seks :-p i niech się dzieje wola Nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba :-)
 
Elena a u nas wlasnie maz z 19 marca a moj syn 10 kwietnia a ja 22:p haha wszyscy w kupie:)

Tak rozciagliwy mam sluz.
 
Zrobilam wlasnie test choc sikalam pol h temu a o 8:30 pilam wode bo juz nie moglam:p

I ta 2 kreska blada,takze zakladam ze pik byl wczoraj:)takze mam nadzieje ze dotrwaja te plemniczki kurdeee:D Zobacze co wyjdzie jeszcze o 17stej.

A z tych niebieskich testow same negatywy ciagle:/

Jak bd chlopak to to bedzie wina tej niedzielnej pizzy z serem i pomidorami buhahaha

P.S.Tak sobie mysle ze ostatnio wedlug ost cyklu to w nd mialam pozytywny test..a nastepnego byla owulacja bo po 14 dniach dostalam okres.Jezeli tak samo ma byc teraz to dzis bede miala owulacje..czyli nie mam za duzej przerwy miedzy seksem..cholera:p
A jeszcze dzisiaj NÓW(poprzedniego syna mam z nowiu)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny

Elenna - może być tak że przed owulka minimalny spadek może pi LH miałaś jak spałaś a teraz już nie łapie i jasnieje (albo testy ujowe)- jak kreska jasnieje to musiał być juz pik a skoku jeszcze nie było? Skok nie raz jest przed a nie raz i po owulacji to kwestia indywidualna organizmu. Ja bym oprócz 2 dni przed jescze postarała się z O+ 12. Ja chciałam. Zajść w lipcu żeby już na wiosnę się rodziło ale nie dało rady :) hah - ale ja bym nie chciała żeby dzieci miały jedno przyjęcie urodzinowe bo to jednak dwie inne osobki no i nie bliźniaki z tego samego dnia :)

Ajlak- u mnie mój nic nie brał nie wiem co siedzi u nas w brzuchu ale ja tylko brałam suplementy, ja kupowałam tych lepszych firm (wybacz ale już nie pamietam) , jeszcze dobrze zakwasza bezkofeinowa cola, żadnej lukrecji mój nie zażywał,

Millo- ten zielony jest dość blisko pozytywny , wiec ja bym chyba już odpuscila, nie ma dokładnej recepty od którego dc się starać, także ja bym nie brała pod uwagę , to u mnie z moim byłym co mam syna wszyscy jesteśmy z jednego miesiąca kilka dni różnicy pomiędzy wszystkimi , tylko teraz już mnie jego ur nie obchodzą hehe ;)

Marzycielka- a zauważyłaś jaki miałaś śluz z tego odstępu i ph , jak jest synek 2,5 dnia przed , czy byl śluz płodny, i normalnie bralas wszystko na dziewczynkę? Ja też jak się teraz nie uda córki to będę tylko 0+12
A ja dziewczyny dziś mam masakrę może zna któraś domowy sposób na rozgrzanie - chyba mnie przewiało szyja ruszać nie mogę ledwie wstałam z łóżka z wielkim bólem, masakra i co ja mogę na takie coś wziąć jak jestem w ciąży buuu







Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to już nie wiem, bo jak robie codziennie te testy, to o 10-11 wychodzą te kreski testowe dość widoczne ale jasniejsze niz kontrolna. Ale jak robię później już to znów wychodzi blada ta kreska.
To test z dziś
a pewnie jak zrobie na wieczór to kreska bedzie bardzo blada, malo widoczna.
Tak bylo wczoraj godz. 11 widoczna kreska, a godzina 16 juz znow blada.
 
reklama
Elena mi te niebieskie w ogole nie wychodza:/..cud ze mnie taknelo i zrobilam wczoraj te z apteki i mi pokazaly te 2 kreski!

Miciurka wlasnie tez uznalam te zielone za pozytywne juz i wczoraj nie bylo nic.Najgorzej ze jem tyle nabialu a praktycznie ciagle mam ph 5.Nawet z lactovaginalem;(
 
Do góry