reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Jeśli skok będzie jutro. To owulacja była dziś. Test ovu pozytywny w sobotę rano, sex w sobotę o 6. Więc odstęp byłby nieco ponad 48 h a mniej niż 72. Ciezko stwierdzic.
 
Elenna ale to brzmi dobrze chyba:D mysle ze bedziesz miała jutro skok:)inaczej byc nie moze hihi!
a ja wlasnie robiłam test i chyba była jaśniejsza ..kupiłam jeszcze w aptece dziś testy haha..
My juz dzis nie działamy..najwyzej bede dalej obczajac w przyszłym cyklu z Maziajka:D
 
Oj Millo nie bedzie tak pieknie, czuje to, ze to nie ten cykl :) dlatego kupiłam 50 nowych testów ovu choć w domu mam jeszcze ze 30 starych :)
 
u mnie jak dzis byl pozytywny i owu ma byc w srode i jeszcze to jajeczkowanie od 6-24h to raczej nie ma szans by od wczorajszego seksu cos przetrwało..bo to juz byl z reszta 4 seks:(a dzis mam stracha jednak ze to na chłopca..kurde:(
 
Millo może jednak coś przetrwa, bo u Was będzie tak kilka godzin wiecej niz u nas w takim wypadku.

Ja jeszcze myślę o O+12, musze o tym poczytać.
 
Ja 0+12 nie biore pod uwage ale Ty jak monitorujesz temperature to poczytaj:*

Ja sie wlasnie naczytalam forow roznych i niektorzy pisza ze na dziewczynke to zaraz po okresie ze 9..10 dc.. (przy cyklach 28-30)dniowych.. Ci to maja mega mocne plemniki! My zaleczelismy od 12dc
 
Elenaa jezeli znajdziesz cos o metodzie 0+12 to daj znać bo ja ta właśnie metodę chce wypróbować ja z 2,5 dnia przed owulacji mam synka wiec w ten odstep juz nie wierze.
 
Hehe to moze jednak trzeba bylo od razu po okresie sie starac.Czort to juz wie jak to jest z tym planowaniem plci:confused::-D
 
reklama
U mnie był niewielki skok. Ale nie taki jak się spodziewałam. Zatem ovufriend pewnie wyznaczy mi owulacje wczoraj albo dzis, to jeszcze zalezy jaka bedzie temp przez najblizsze kilka dni. Zatem odstęp może zrobić się nawet 3-4 dniowy. Więc ja już nie liczę na ten cykl. Bo w takie duże odstępy to jakoś nie wierzę.
A że nie czułam owulacji to nie wiem jak zastosować 0+12 :(
Jeszcze dziś zastosowałam profilatycznie lactivaginal bo dużo kremowego śluzu..mam nadzieję ze to nie infekcja :(
 
Do góry