reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześć dziewczyny chciałabym kupić suplementy diety ale można zwariować tyle jest firm, czy mogłybyście mi podpowiedzieć jakiej firmy kupowałyście: cytrynian magnezu, wit c z aspartamem i wit b6 complex?
Wiem, że są do kupienia suplementy które niekoniecznie są sprzyjające dziewczynce.

Mam jeszcze pytanie o lukrecję, czy Wasi Panowie łykają Licorice root czy coś innego?
 
reklama
Ajlak ja Ci niestety nie odpowiem bo się nie suplementujemy.

Airfix masz racje z tymi testami...ale jestem zła... zamówiłam te Twoje z różową..a rano te z niebieska 50 sztuk..haha kuźnia na przyszły cykl bede miała 80 testów buhahaha:D
znalazłam jeszcze taki z apteki.Zrobiłam przed chwilą i jest jasna druga kreska. Cholewka małż mnie zabije haha:p jednak Elenna dzisiaj tez działamy dalej.
 

Załączniki

  • 20160704_151913.jpg
    20160704_151913.jpg
    44,2 KB · Wyświetleń: 48
Kochane wybacznie ze tak truje Wam dzisiaj ale juz sama nie wiem.. ten zielony to test a apteki i taki wynik jest po 5 min..moze 8? ..a ten 2 to te niebieskie..no żesz ku&^$#.!!
i co teraz? Kochać się jeszcze dziś szybko jak mąż wróci z pracy czy nie?
Ostatni seksik był wczoraj wieczorem o 23.
Help!
 

Załączniki

  • 20160704_153403.jpg
    20160704_153403.jpg
    97 KB · Wyświetleń: 57
Millo mąż chyba powinien się cieszyć :p
Ph 4,3, bo kolory ciemniejsze niż 4,0, a jaśniejsze niż 4,5. Ja wczesniej miałam tak 4,7. A teraz już sluz niepłodny więc może dlatego takie niskie ph zrobiło się.
Ja kupiłam te 50 rózowych :) moze te z allegro nasze niebieskie jakies badziewne są :-) ja wciąż sie zastanawiam czy dziś się kochać czy nie.. bo wkoncu nie wiem czy dziś jest ta owulka czy nie ma.
 
Cześć dziewczyny chciałabym kupić suplementy diety ale można zwariować tyle jest firm, czy mogłybyście mi podpowiedzieć jakiej firmy kupowałyście: cytrynian magnezu, wit c z aspartamem i wit b6 complex?
Wiem, że są do kupienia suplementy które niekoniecznie są sprzyjające dziewczynce.

Mam jeszcze pytanie o lukrecję, czy Wasi Panowie łykają Licorice root czy coś innego?

Ja brałam Magnefar Max B6, witamine C to cerutin zwykly, a wit b6 complex nie brałam. Mąż nie brał tego licorice.
 
Elenna no własnie.Czujesz taka róznica? gdybym nie zrobila tego zielonego to bym chyba do usranej miala negatywny..

Z moich wyliczeń choc cienka z matmy jestem to skoro kochalismy sie o 23 wczoraj to w środe o 23 bedzie 72h od stosunku..Jak dzisiaj założe że te 2 kreski są pozytywne..albo beda np za pare h.to owu powinna wystąpić w srode do 23 bo wtedy już minie czas 24-36h.
wiec na chłopski rozum chyba lepiej się nie kochać już i wierzyć ze plemniki dotrwają?
Chociaż od owulacji komórka jajowa zostaje zapłodniona miedzy 6-24h tak?wiec jeszcze to trzeba doliczyć? ..to już mogą nie przetrwać..o retyyyyyy..jak to dobrze ze 1 dziecko było wpadka:D hahaha



p.s. mam jeszcze 1 ostatni z apteki i 3 te niebieskie. Zrobie o 20 ten z apteki i wtedy jeszcze się zastanowie co robić.Jakby było tak pieknie jak by się wydawało ze to sa pozytywy i plemniki przetrwają to byłoby super bo wczoraj bylismy na rowerach,pozniej na saunie:p haha i burza tez była miedzy czasie:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
na ovufriend dziś pisze że: "Nie masz ochoty na seks w dniu w którym detektor płodności pokazał dzień płodny (światło zielone)? Nic straconego, przeciętna para może zajść w ciążę przez około 4-5 dni przed owulacją, zatem jeden dzień „stracony” nie przekreśla Twoich szans na zapłodnienie. Cieszcie się seksem i pomimo świadomości dni płodnych nie zmuszajcie się do niego jeśli macie gorszy dzień."

Zatem może coś przetrwa. Ale dla mnie lepiej tak max 2 dni przed ovu ;-) nie ma co za bardzo kombinować..bo mozna niedoczekać się tego dziecka :p
 
Do góry