reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ale Ci dobrze Czarodziejko za to ja znowu za tydzień do Londynu na 3 dni :-):tak:


ale stamtąd do Was nie zaglądne

dzięki Jarzebinko, agnieszko i Pyszczku i wszystkim Wam

dołączajcie szybko do mnie

ale mnie korci ta płeć w brzuszku pod serduszkiem :sorry2::-D


wg kalendarza małżenskiego tutaj polecanego wychodzi ze w 13 dc jest duże prawdopodobieństwo na córke :sorry2: no nic, trzeba poczekac jeszcze :)
 
reklama
Witam Was dziewczynki,
Ja dzisiaj trochę lepiej , katar mi przeszedł prawie tylko ból zatok został ...Tomus pieknie noc przespał katar niemal znikł ...tylko ze ja nie mogłam spac nie wiem czemu...

Witam wszystkie nowe dziewczynki Bisia Marzenixx , ciesze sie że nas coraz więcej tylko że spamietac nie mogę ...ale wszystkie ściskam.

Bershka wiesz , że własnie myślałąm o Tobie , że dawno się nie odzywałaś , a tu wchodzę patrze i jest :):-):-):-)

Jarzębinka to kiedy test???? niedziela...

Czarodziejko na narty ten wyjazd?

Beti jak samopoczucie?

Sylwuś w Krakowskiej same przeceny :happy2::happy2::happy2:byłam dzisiaj z tesciowa bo sie na wesele wybiera ....można poprzebierac fatałaszki

Aguś KiKi Kicia jak tam dolegliwości ciążowe??? dokuczają???

Pyszczek ja mysle ze na 3 wizyty pasowałoby sie zapisac odrazu....

Medio widziałam Lolka na 28 ... ślicznusi :tak::tak::tak:

Asus odezwij się słońce...bo sie martwic zaczynam...

Margeritta co u Ciebie???

Pixella jak sie czujesz?

Mam nadzieje że nikogo nie pominełam , jesli tak to zwalam to na ból głowy i skleroze , ale wszystkie pozdrawiam

 
Ostatnia edycja:
Czesc:)))
Ale u mnie sypie sniegiem :szok:
Bereshka.. GRATULACJE:-)
Anufifi.. ciesze sie ze juz lepiej z Tomusiem i Toba;-) KOchana jade do Krk-owskiej ale w poniedzialek.. bo we wtorek pani prosila zeby maly byl w szkole..:-) i Tez pogrzebie w fatalaszkach:-D:-D A Ty jak stoisz z poniedzialkiem??:-)
Czarodziejka..tylko wracaj szybko;-)
Rusalka.. nastepnym razem sie uda:tak:Bedzie ok;-)
Pyszczek.. serduszkuj ile tchu i czekamy na wyniki.. Tak jak i Beti.. az ciekawosc mnie zrzera czy sie udalo:cool2:..
Jarzebinka.. kciuki trzymam dalej:tak:
Marzenixx ..Ty lap.. i potem przeslij swoje nam :-D
Buziaczki dla wszystkich Panienek
 
Ostatnia edycja:
No to BOMBA:-):-D:-D
tylko musze sie czybko wyrobic z grzebaniem zebysmy mogly pogadac:-D:-D bo nie jade autem..:-) nie chce sie stresowac ..a przystanek mam prawie pod domem a wysiadam na galerii wiec po co sie pchac autem:-D..
Zreszta dzis malo nie mialam stukniecia:szok: jechalam od szwagierki i tak zaczelo sypac ze wycieraczki nie wyrabialy.. slisko sie zrobilo a to gylo z gorki tkaiej pozadnej..i mi dooope w aucie rzucilo..dobrze ze z naprzeciwka to widzial facet i swoim zjechal na bok jaknajdalej.. ale mialam pietra:szok: ..na szczescie sie wsioo ok skonczylo:sorry:
 

Stracilismy nasza fasoleczke ... dokladnie w 9 tygodniu... :sad:
zagladne do Was jak sie troche pozbieram...
 
reklama
Do góry