reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
ja kochana zalecam isc w 8dc , ja tak poszlam, gin zobaczyl ci i jak powiedzial ze widzi pecherzyk ktory rosnie i kazal przyjsc w 11-12dc i przyszlam dzis w 12dc i powiedzial ze ma 22mm i trzeba sie dzis i jutro przytulac:tak::-) wiec ja juz nie musze isc trezci raz , teraz to juz jak @ nie przylezie mam nadzieje

a nie idziesz ten 3 raz zobaczyć czy pecherzyk pękł, jak powinien :confused:
 
Smutno mi się również zrobiło i aż mi głupio pisac cokolwiek...:-(
A u mnie dzisiaj dwie takie same kreski na teście owu...
 
Jarzebinko mam nadzieję że u Ciebie @ się nie pojawia??;-) Jeszcze jeden dzień i testujesz, tak? Buźki

no jarzebinka bedzie testowała lada dzień:tak::blink: trzymam kciuki za ciebie!

jeszcze dzień, najwyżej dwa .... wszystko sie odmieni ......

jak wytrzymam to testuje dopiero 19 .01, bo wg moich obliczen owulka była 4.01 + 14 czyli 18 powinna być @ ........ :tak:
 
Witam Was dziewczyny :-)
U mnie źle się działo . Przedwczoraj ciśnienie 165/100 wczoraj 170/105 , dziś na szczęście jest lepiej . Mam nadzieję że to cholerne ciśnienie uspokoi się i wytrzymam jeszcze ze 2 tygodnie . Dziś byłam u gina , dostałam jeszcze jeden lek na ciśnienie , Relanium i nakaz leżenia , w poniedziałek mam KTG . Jutro jeśli będę w miarę dobrze się czuła to postaram się doczytać co nowego u Was słychać . Dziś rzuciła mi się w oczy tylko jedna smutna wiadomość .............
Kicia
bardzo mi przykro . Wiem że teraz nic nie jest cię w stanie pocieszyć , sama przeszłam przez to półtora roku temu . Ja tłumaczyłam to sobie w ten sposób że dziecko pewnie było chore i Bóg wybrał mniejsze zło . Teraz czekam na kolejnego maluszka . Ty też się doczekasz na swoje szczęście . Odwagi .
 
Asus mam nadzieję że jutro bedziesz miała lepszy dzień i poczujesz się lepiej :tak:
jarzebinka wytrzymasz, już nieduzo zostało, a radość będzie wielka, mam nadzieję :-)

A ja niedługo zmykam na serduchowanie :-) Śluzu prawie nie mam, tzn mam trochę, niby jest rozciągliwy, ale taki mleczny...A test owu pokazał dzisiaj wyraźne dwie kreski. Wczoraj miałam jeszcze wątpliwości, bo druga kreska była jasniejsza, ale dzisiaj już dwie takie same, więc trzeba mojego M strategię wcielać w życie ;-) Mam nadzieję że nam się uda. A do planu mojego M, czyli serduchowania w ten sam dzien co wyjdzie pozytywny owu, dołączę jeszcze serduchowanie jutro i będzie misja wykonana......z przyjemnością :tak:
Miłego wieczoru Dziewczyny!
 
reklama
Do góry