reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
ja juz poprzytulankach:-D mężuś spi zmęczony hihi:-D po cichutku mam nadzieje ze moze w tym cyklu sie uda:tak:a moze nawet by sunuś się trafił:-D takie malutkie nadzieje:zawstydzona/y:
jutro rano ide na kolejny monitoring i zobaczymy czy owulka byla :tak:
No nieźle. jak sie planuje dzidziusia to sexik nie zna czasu ani miejsca :D
Trzymam kciuki za owocny cykl :)))

Choc ja dzis w nienajlepszym nastroju:sorry:
zrobilam dzis test negatywny---a rozczarowanie tymwieksze...ze bylam niemalze pewna, ze jestem w ciazy...Ja i moj maz:eek:bo objawy od ok 7dni mam ciazowe:shocked2::-D:-D
niemalze wszytko i sadzialm ze test to tylko0 bedzie potwierdzenie.
Pisalam Wam, ze czuje ok 5 dni po owulacji- klucie i uczucie jakby miala przyjsc...bylam kilka dni rozdrazniona, mialam chwiejny nastroj i pobolowanie podbrzusza..takie motylki od jajnikow po pepek(jak przy pierwszej ciazy-wiem co czulam!!!:(.Pozniej uspokoilo sie, tylko jak wstawalam szybciej, czy podnioslam sie nagle to klulo gl po prawej str...Jednego dnia mialam zgage..gdzie zupelnie obce mi to uczucie- raz czy dwa z Klaudia tak mialam..chodze zmeczona, no i dzis 30 dc a @ nie ma...sluzu mnostwo- coraz sprawdzam, czy oby jednak nie przyszla@...i ta temp...37,2-37,7
po drodze byl roztroj zoladka, a zaraz po tym zatwardzenie:sorry:
juz nie wiem co mam myslec...negat. test sciagnal mnie na ziemnie:blink:czekam na '@

:dry:
Hmmmm wszystko wskazuje na to ze jestes w ciązy...i tak jak piszą dziewczyny powtorz test za kilka dni...
ale ja tez bym chyba wierzyla intuicji a nie testom..nikt poza Tobą nie zna tak Twojego ciala :)

ja też sobie tak obiecałam, ale nie wyszło ................ :tak: jak była z małym u fryzjera to musiałam rozmienić 100,a że nie chcieli mi rozmienic i obok była apteka to dokonałam zakupu i leży juz i czeka ....... :tak:
Jarzębinko czasem pokusa jest tak silna. Pamiętam cykl w ktorym zaszlam w ciąze...@ mi sie spoźnial zaledwie jeden dzien a ja walcze w myclach ze sobą przechodzac obok apteki i mowie: nie kupie testu bo mąz powie ze schizuje juz....i kupilam lecz wtedy zobaczylam te dwie magiczne kreseczki:))))szczerze to sie nie spodziewalam!!!!!!


Dziewuszki...ja was podczytuje ...ale mam straszny spadek formy......:-:)-:)-(
aniu co sie kochana dzieje?
 
ja też się odmeldowuję
właśnie skończyłam klientki i padam na twarz, a rano do pracy
jutro nadrobię i napiszę
Anufifi kochana ściskam mocno i wypędzam niski spadek formy:-) buziaki słonko:-)
Czarodziejko wypadałoby już coś opić:-D:-):-)
Jarzębinko jesteś kobietą o mocnych nerwach:-):-)ja już bym była dawno po teście:-):-)
Pyszczek Marzenix Rusałko pozdrawiam cieplutko:-)
jak kogoś ominęłam to przepraszam, ale tylko tak na szybko przeglądnęłam bo oko się klei i chce spać

życzę wszystkim kolorowych skarby wy moje:-)
buziaki:-)
 
witam :sorry2:

byłam wczoraj potwierdzić ciąże :) i jest jest jest !
dzidzia ma 8 mm 136/min bicie serduszka, słyszałam :cool2: i termin..na 09.09.09 hahaha to mi wyszło nieźle :) poza tym znowu cesarka :-p powiedziałam, że chciałabym spróbować tym razem rodzić naturalnie ze zniczuleniem zewnątrz oponowym to usłyszałam, że to nie bedzie możliwe bo w razie pękania blizny nie bede w stanie powiadomić o tym lekarza i raczej proponuje mi drugie cięcie. Pierwsze miałam bo syn nie obrócił się do porodu główką w dół. Miał ułożenie pośladkowe.

wiek ciąży 6 tygodni i 5 dni wg usg


ide Was poczytać :szok::-)
 
witam!;-)

w doope- moje cialo mnie oszukalo- ...dzis rano zupelnie cichaczem @ sie pojawila..jestem bardziej zaskoczona, niz zla...choc moze i jedno i drugie:wściekła/y:

nie wiem co jest:shocked2:z pierwszym dzieckiem tak szybko zaszlam..a teraz:eek:a najgorsze jest to, ze tu w UK nawet nie wiem gdzie mialabym na monitoring sie wybrac, czy zbadac, czy wszystko ok:sorry2:
 
reklama
Dzięki R.usałka a który to m-c starań ?

a celujesz w dziewczynkę czy w chłopczyka ? może dlatego masz problem z zajściem, bo na dziewczynkę trafić jest trudniej :)
 
Do góry