reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

agagsm juz wykasowalam, widocznie nie zakodowalam jak wczesniej pisalas, gdzies musial mi Twoj post umknac :) choc wiesz tu nie o to chodzi by jakos dokladnie kazdemu wyliczac, co zobil a czego nie tylko taki ogolny oglad, spojrzenie na planowanie i jego skutecznosc ;) dorcia nasza np tez nie robila nic na chlopca a jej sie udalo, pamietam, ze miala problemy z nerkami i nie mogla diety i suplementow zdaje sie, a ma cudownego synka wiec wiesz... nic tu nie zaburza statystyk ;) moze niekiedy samo chcenie danej plci wystarcza ;) pozdrawiam radosnie i zycze by tym razem udalo sie szybko zajsc w ciaze i by ominely Cie te zimowe miesiace :)

Elmo :) 100 lat dla Michasia :)
 
reklama
Witajcie.
Wczoraj 8.02.2016 o godz. 9:01 i po trzytygodniowej hospitalizacji spowodowanej ciężką cholestaza urodził się nieoczekiwanie - Emil 3450 56cm 9 pkt cc.
Zanikajace tętno + owiniecie pepowina.
Najpiękniejszy, najcudowniejsze nasze szczęście. Pisze z telefonu, jak tylko wrócimy do domu napiszę więcej.
 
PannaMyszka Gratuluję skarbu. To my tu Cię wywolywalysmy,a Ty walczylas o zdrówko swoje i dzidziusia.Najważniejsze ze wszystko się skończyło dobrze,a synus już z Wami. Trzymaj się i wycaluj swoje małe szczęście od bb ciotek :*
 
Panna Myszka gratuluję synusia z całego serca! Całe szczęście że tak to się skończyło i malutki urodził się w dobrym stanie. Niech Wam teraz rośnie na pociechę :-) całkiem spory chłopczyk z niego tak w ogóle!
 
Maran co do tabelki to myślę że powinno się zrobić dwie. Jedna która uwzględnialaby te dziewczyny który faktycznie się starały i planowala konkretną płeć i jakie były tego efekty i druga z mamusiami, które zrezygnowały z planowania i spełniania tych wszystkich kryteriów i jaki był tego efekt. Wtedy pogląd na planowanie byłby bardziej realny, bo obecność na liście osób takich jak np. Agagsm, które nie zrobiły nic a są na liście to tak trochę przeklamuje. Tak mi się wydaje.
 
Panna Myszka gratuluję :) synek całkiem duży jest. Szybkiego powrotu do formy.

Tynka kiedyś była lista kto ile czynników spełnił i czy się udało. Pisanie osób, które nie robiły nic jest bez sensu, ponieważ to nie jest planowanie :)
 
Jeju Panna Myszka ogromniaste gratulacje i dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa ja Cie ciąglę wywoływałam a Ty biedna leżałaś w szpitalu na szczęście masz już maleństwo przy sobie i jaki dorodny :-) :) ja mojego pierwszego takiego dużego urodziłam ale w 41 tc :-) :) Jeszcze raz gratulacje, a co do tabelki to faktycznie 2 by się przydały ze statystykami no ale to niestety bardzo pracochłonne z tego co pamiętam to więcej dziewczynom udało się jak nie spełniły 5 czy 6 czynników bo bodajże np. Ilaczek, Male liski, Panna Myszka spełnyły co najmniej tyle i tylko udało się Male liski :biggrin2: ja spełniłam 4 więc tak jakbym w ogóle nie planowała bo to stanowczo za mało bynajmniej w mojej sytuacji :-)
 
Panna myszka - gratuluję narodzin dzieciątka :) ! Niech zdrowo rośnie.

A apropo tabelki to ja nie wiem do której miałabym należeć bo chciałam planować płeć i planowałam dziewczynkę ale to był dopiero 1 miesiąc i owulacja się przesunęła (bez mojej wiedzy ) hah wiec dziecko samo w sobie wpadka nie było ale terminowo juz tak hah bo nie miałam pojęcia ze owulacja jest kiedy jest a dopiero obserwacje śluzu zaczęłam robić i sylk stosować nic więcej - zero suplementów oprócz multiwitaminy. Wiec ja to nie wiem do której tabelki się nadaje haha ;)
 
Panna Myszka gratulacje :)

Tynka i ogólnie dziewczyny ja nie wiem kto ile zrobil ile czynnikow spełnił itp. Ja wiem ile ja zrobilam ile zrobila so happpy ilaczek mamuskamimi i nam sie nie udalo, wiec ja nie bede nikomu nic liczyc, jesli chcecie to same sobie zrobcie takie tabelki, macie zadanie ułatwione bo wypisalam Wam wszystkie osoby ktore planowaly, mozecie im napisac priw i Wam opisza co zrobily itp. Jednak prawda jest taka, ze jak komus udalo sie trafic z plcia to im sie punktow wiecej liczylo, nawet jak czegos tam nie zrobily to sie dociagnelo a jak ktos z plcia nie trafil to wowczas wszystko sie skrupulatnie wyliczalo, ze moze akurat tego zabraklo, ze moze zbyt blisko owu byly dzialania, albo za daleko itp. Wiec tak na prawde to kazda sama wie najlepiej ile dala z siebie... ja wyszczegolnilam osoby, ktore staraly sie odkiedy zostaly tu na forum podane te 7 czynnikow rzekomo wplywajacych na płeć a kto ile tych xzynnikow spelnil i w jakim stopniu tego nie wiem bo eiedziec nie moge jedno jest pewne, niektore nie zrobily nic a im sie udalo inne zrobily wszystko a im sie nie udalo i tyle. Ja statystyk prowadzic nie zamierzam i nikogo nie zachecam ani nie odwodze od planowania. Zycze powodzenia i spelnienia marzen a przede wszyszystkkm zdrowych dzieci :)
 
reklama
No to dziewczyny chyba ta tabelka to jest trochę naciągana bo nie wiadomo kto się tak naprawdę starał o konkretną płeć a kto po prostu no dziecko. Ja już też bym się nie zaliczyła do tej tabelki bo ja też już nie myślę o płci tylko żeby w końcu się udało.
I fakt zrobienie takiego podziału to by mega dużo pracy i czasu kosztowało. I jest już pewnie nierealne bo większość dziewczyn się nie udziela i nie wiadomo ile czynników spełniły.
 
Do góry