reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja dietę stosowałam bardziej restrykcyjną niż zalecana plus suplementy, dużo słońca. Otaczanie się elektroniką, podbijanie ph sodą, picie napoju sodowego, wody z cytryną, soku pomidorowego i wielowarzywnego. Codziennie jadłam jajka i się akurat udało.

Migduch jak długo walczysz?
 
reklama
Magic_87 to moja siostra musi chodzic na wyklady bo studiuje ii bardzo ciezko to znosi bo kazda inna temperatura robi jej tak ze ma straszne cisnienie,głowa ja boli :( tzn.jak przemywałaś woda utlenioną?Jej lekarz dał na 2miesiace antybiotyk ii jak jej nie przejdzie to będzie miała jakis zabieg aaa ona tą rope ma przy samym mozgu iii jest wielki strach w domu jak to dalej będzie ;/
Aaa pod serduszkiem na 100% jeszcze nie wiem ale jak byłam w 14 tyg.na USG to powiedział że prawdopodobnie dziewczynka. W piątek mam połówkowe to myśle że już będzie pewne co zamieszkuje u mnie :)
Airfix trzeba znaleść dobrego lekarza tylko gdzie co nie?z nimi to ciezko,każdy kase weźmie ale żeby pomogł to inna już bajka
 
A co jeszcze dziewczyny zalecacie na dziewczynkę z takich rzeczy oprócz Magnez, Wapń , zakwaszenie organizmu , staranie się kilka dni przed owu lub 0+12, oprócz jeszcze irygacji - jakie mniej więcej jedzenie i co jeszcze ? Tak po krotce może ktoś się wypowie. Jakie olejki ? Bo u mnie eukaliptusowy i pomarańczowy rządzą ;)
 
Właśnie juz wpadłam na ten pomysł ze zobacze na IG i juz ją mam :), bardziej mnie interesuje coś o tych jonach, musze poczytać więcej. Ale mowie podchodzę sceptycznie chce po prostu bez ''stresu" sobie pobrać magnez wapń pojesc trochę "dziewczynkowych" rzeczy i spróbować i zobaczymy :).
 
Zaczarowana Oj tak, znalesc lekarza dobrego i jeszcze specjalistę i zrby terminy nie za pół roku byly- to rzadkość. Ja po wczorajszej wizycie mam zlecenia na przeszło 300zl i dwa skierowania - jedno znów do neurologa i jakieś do poradni bólów twarzoczaszki bo prawdopodobnie to nie zatoki (za to 300zl się dowiem czy zatoki;) ) tylko zapalenie albo porażenie nerwu trojdzielnego twarzy i jego odgalezien. Czy ktoś z tego forum ma takiego pecha jak ja..chyba nie. Zawsze przed staraniami albo w starania mi coś wypada,jakieś choroby i pieron wie co. Ja po prostu mam się chyba nie starać i tyle. Na terminy do poradni w Krakowie sobie trochę poczekam, do jednej na sierpień jestem zapisana;)
Teraz jadę na przeciwbolowych i Encortonie,a zobaczymy co będzie w poniedziałek.
 
uaktualnilam statystyki :) jakbym kogos pominela to pisac :)


Piranha
Dziewczynka - Dziewczynka
Noemi Dziewczynka - Dziewczynka
Nulka Dziewczynka - Dziewczynka
Anna29 Dziewczynka - Dziewczynka
Truskafffka Dziewczynka - Dziewczynka
Porannakawa dziewczynka - chopiec w kolejnej ciazy, plci nie planowala urodzila DZIEWCZYNKE
Magda_z_uk chlopiec - chłopiec
czarna chlopiec - chłopiec
Elmo chlopiec - chłopiec
Ewelin Dziewczynka - Dziewczynka
oczy niebieskie chlopiec - chłopiec
Daria Dziewczynka - chłopiec
Mamawczesniaka Dziewczynka - chłopiec
Araki Dziewczynka - Dziewczynka
Misiur-ka Dziewczynka - chłopiec
Polisia Dziewczynka - chłopiec
Mama kaja Dziewczynka - chłopiec
Klaudia82 Dziewczynka - Dziewczynka
Myszka281 Dziewczynka - chłopiec
zakrecona Dziewczynka - chłopiec
Kevinka Dziewczynka - chłopiec
Mamuskamimi chłopiec - Dziewczynka
czarna perła Dziewczynka - chłopiec
mici Dziewczynka - chłopiec
vviedzma chłopiec - Dziewczynka
marchew chłopiec - chłopiec
Lily Dziewczynka - chłopiec
Antosia Dziewczynka - chłopiec
male liski Dziewczynka - Dziewczynka
Matik2012 Dziewczynka - Dziewczynka
Ana Dziewczynka - chłopiec
vivienka chłopiec - chłopiec
gorgusia Dziewczynka - chłopiec
Dorcia chłopiec - chłopiec
Akuku Dziewczynka - chopiec w kolejnej ciazy plci nie planowala urodzila DZIEWCZYNKE
Patka chłopiec - Dziewczynka
ilaczek chłopiec - Dziewczynka
iweet Dziewczynka - Dziewczynka
maggie Dziewczynka - Dziewczynka
Kate Diewczynka - chłopiec
maran-atha chłopiec - Dziewczynka
asioch Dziewczynka - Dziewczynka
anufifi Dziewczynka - chłopiec
PannaMyszka Dziewczynka - chlopiec
elisse chłopiec- chlopiec
Magic_87 Dziewczynka - chlopiec
mama-michaszka dziewczynka - chlopiec
Aga30+ chlopiec - Dziewczynka
Milla21 dziewczynka - chłopiec
Suzi90 dziewczynka - dziewczynka
zaczarowana dziewczynka - dziewczynka
magda1609 chlopiec -

52 osoby planowaly:


23 osób zaplanowało skutecznie płec
28 osóby z listy powyzej nie trafiło z płcią
1 osoba jeszcze plci nie zna
 
Ostatnia edycja:
Airfix masz ,,trochę'' pod górkę ale ja wierzę że to się odwróci :)

Ja co prawda nie wypowiadam się na temat planowania płci bo jeszcze to nie jest pewne na 100% czy będziemy mieli córeczkę ale prawda jest taka że u nas wszystko wyszło na spontana...mąż wrócił z niemiec aa w tym dniu albo miałam mieć owulacje albo na następny dzień
 
Zaczarowana I teraz kciuki żeby Wam się udało ;) U mnie to pod "gorke" nie chce się od 5lat odwrócić. Choć ciągle wierzę ze przyjdzie mój czas
 
reklama
Do góry