reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Airfix też myślałam żeby zaopatrzyć się w cytrynę na to badanie.
Jakoś dzisiaj humor mi nie dopisuje, ta pogoda tak na mnie działa że mi się nic nie chce
 
reklama
Airfix, Elisse może dacie mi swoje namiary np na facebooka będziemy miały większy kontakt (jakbyście chciały to napiszcie mi wiadomość z namiarem)
 
hej wczoraj odebrałam wyniki wszystkie dobre krew tez zelazo magnez leukocyty podskoczyly do 4,9 a zawsze były poniżej 4 ostatnio nawet 3,7 ale w ciąży chyba się podnosza tak slyszalam dziś wizyta u lekarza az się boje :oo:
 
Tynka, Airfix wiem jak Wam jest ciężko z tymi staraniami. Stres może bardzo przeszkodzić niestety :/ u mnie pewnie też dodatkowo to przeszkadzało. Tynka oby inofem pomógł. Airfix co to za koleżanka? Normalnie w szoku jestem. Nie dość,że jej pierzesz i ubranka dostanie, to jeszcze takie coś. Normalnie ręce opadają.

Magic jak ładnie rośnie maluszek :) Ja dziś na 19 mam dopiero usg.

Magda nie stresuj się tak, okruszek w brzuszku niepotrzebnie się denerwuje. Będzie dobrze.

U mnie w rodzinie moja siostra się stara o drugie dziecko i miesiąc temu miała ciążę biochemiczną. Ze mną nie chce w ogóle się widywać, bo mi się w końcu udało. Zastanawia się, czy przyjść na urodziny mojej córki. Trochę mi przykro, ponieważ staram się nie poruszać z nią tematów mojej ciąży. Tylko ja sobie dziecka z brzucha nie wyrwę. Lekarz oczywiście nic jej nie przepisał ani żadnych badań nie zlecił.
 
sluchajcie czy były na forum dziewczyny które miały bardzo wysokie ph i maja corki ? bo ja miałam ph 5.0 za pozno zaczelam podnosić wiec pewnie będzie dziewczyna bo unieruchomilam y ogonki niskim ph :errr:
 
Ostatnia edycja:
Magda Bodajże maran miała wysokie ph a jednak ma dziewczynkę. Ph dziewczynkowe to jednak 4-4,5 powinno być, chłopięce nie pamiętam 6? 5.0 to ph normalne raczej ,ani za niskie ani za wysokie. I mnie np przy 5.0 już są objawy infekcji więc pilnuje żeby bylo ciut niższe, Z reguły 4,5-4,7 .
 
hejka ja już po wizycie ale na razie sam pęcherzyk :rolleyes2: bez zarodka jeszcze mam przyjść teraz w 8 tygodniu 3 lutego:oo2: i dopiero będzie cos widać no i serduszko będzie to ja wam powiem ze ta plec od Boga zależy jak nam nie dopomoże to żadne cuda i czary nie pomoga :unsure:
 
reklama
Magda1609 tez uwazam, ze nie mamy wplywu na plec, ja mialam wysokie ph i po staraniach podbijalam soda co 4h do 24h po owulacjj :) w ogole zrobilismy z mezem wszystko co bylo w naszej mocy a mam i tak coreczke :) ale powiem Ci, ze jest cudowna, spokojna, slodka, jej usmiech jeszcze bezzebny powala... jestem w niej zakochana na maksa i ciesze sie nią bo jest idealna :) czuje sie spelniona i moge na nia patrzec bez przerwy :)
 
Do góry