reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dzięki dziewczyny za te 7 czynników, bo gdzieś to miałam i zgubiłam, a wątek jak tasiemiec :)
zobaczymy, ja tak maj plus minus :) czas pokaze. miłego dnia
 
reklama
Airfix , Magic dziekuje za słowa wsparcia. Bardzo pomagają bo niestety ale rodzina i znajomi pocieszyć nie potrafią. Ja tez się obawiam ze u mnie brak ciąży może być związany ze stresem. Jestem bardzo wrażliwa i staram się nie martwić tyle ale to silniejsze ode mnie...ide do gina jak skończy mi się ten okres, którego nie mam. Nawet testy wczoraj dwa kupilam ale jak rano zobaczylam temp 36,8 to od razu w płacz bo na pewno nic z tego...
 
92Tynka92 Chyba mamy identyczny cykl :) u mnie dziś nawet ta sama temp co u Ciebie. Glowa mnie boli,a to zapowiada @. Ja muszę wrócić do Castagnusa bo bez niego owulacja jest jak sama chce i niska temp w drugiej fazie, do tego bóle głowy i piersi,po nim mi to wszystko przechodzi. U mnie na szczęście znajomi już nic nie gadają,jedynie Ci których nie wtajemniczam w nic to potrafią dowalic, ale mówię ze - nie planuje albo ze może kiedyś.Część rodziny też już temat tabu, jedynie moja mama drąży. Ja tak jak i Ty przejmuje się wszystkim na około i wszystkimi, w tym miesiącu na pewno z nerwów ten okres mi się przesunął bo ciągle coś z budową, bo znajomi potrzebują porady,załatwienia. .Ja czasem mam wrażenie ze żyje życiem innych A na swoje nie mam czasu. Ale ja taka jestem,nie odmowie pomocy.
 
Airfix no to ja mam indentyczny charakter. Ciągle się martwie kazdym dookola.
Mnie tez bardzo boli głowa i piersi. I temperatury mam niziutkie. A ten castangus to niepokalanek? Czytalam o nim. Miałam zamówić, ale chce najpierw trzy, cztery miesiące z inofemem spróbować. No i musze koniecznie męża na badanie zaciągnąć bo to tez mmoże być powód naszych niepowodzeń.
 
92Tynka92 charakteru chyba nie zmienimy, ale pomału też staram się izolować od niektórych bo to się nazywa wyzyskiwanie i granie na uczuciach. Teraz się trochę wkurzylam bo pisałam ze dałam koleżance 3 wory ubrań takie naprawdę ogromne, strasznie się prosiła. Tych ubrań masa była, a nas jest 4 osoby w domu i też mam pranie swoje, a niestety w łazience tylko mała suszarka.Ubrania były czyste, mogła je sama przeprac,ale nie..powiedziała że nie ma gdzie suszyć. ..ciśnienie mi podniosło to; ale pralam tydzien i suszylam. Zanioslam i się pyta czy w proszku dla dzieci prane i w jakim płynie plukane? Ręce mi opadły. Dziecko jej nie jest alergikiem i ma 20miesięcy. Więc bez przesady. A płyn do płukania zawsze mam delikatny,ale proszku dla dzieci przestałam używać 6 lat temu.
 
Heyka dziewczyny melduję się po wizycie mały waży już przeszło 930g :-), główka na dole więc nie wiem czym mnie tak skrobie po pęcherzu chyba rączkami heheh, akurat sobie ziewał i zasłaniał sobie rączką buźkę (przynajmniej dobrze wychowany :-D) także znowu lekarz nie mógł go dobrze pooglądać, no ale wszystkie inne pomiary zrobił.

Airfix no i bądź miły dla kogoś masakra "daj palec a weźmie całą rękę" sama byłabym wkurzona. A co do koleżanki i Twojej mamy to przykre, że nie ma się wsparcia w rodzinie a nawet w głupi sposób potrafią utruć życie....
 
Magic Niestet ale mnie w koło tacy ludzie osaczaja które rzadaja co raz więcej, może to też przez to mi się nie udaje wyluzować . Twój maluszek już duży :) A ciąża to chyba Ci książkowo przebiega :) na kiedy masz termin porodu?
 
Magic Niestet ale mnie w koło tacy ludzie osaczaja które rzadaja co raz więcej, może to też przez to mi się nie udaje wyluzować . Twój maluszek już duży :) A ciąża to chyba Ci książkowo przebiega :) na kiedy masz termin porodu?

Airfix tylko z kg trochę nie książkowo trochę już przytyłam ale zważywszy na fakt że teraz mam prawidłową wagę bo przed ciążą niedowagę to chyba nie jest tak źle :-) Ja termin mam na 21.04 :biggrin2: a przede mną najgorsze badanie - obciążenie glukozą, w pierwszej ciąży źle to przeszłam słabo mi się robiło, a przyjdzie mi znowu samej jechać na to badanie
 
reklama
Magic Też bardzo źle wspominam obciążenie glukoza blee...jeszcze tym bardziej ze ja wymiotowalam po wszystkim,a to trzeba było wypić i nie zwymiotować.Nikt mnie szczególnie nie pilnował więc w końcu popijalam woda ta glukoze,a resztę wylalam do kwiatka;) Teraz juz wiem ze dziewczyny wciskają sok z cytryny do tego i wtedy da się wypić.
 
Do góry