reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny moge wam podac mieszanki ale uwazam ze nie powinnyscie ich brac one sa typowo na torbiele endo niektore z ziol dzialaja silnue przeciwnowotworowo uwazam ze mieszanki nalezy dostisowac indywidualnie ja bardzo duzo sie w tym zaglebialam zanim je kupilam, informacje od kwalifikiwanych zielarzy ponadto czesc ziol bardzo trudno dostac mnie jedna kuracja kosztowala prawie 200zl, ponadto troche zmienialam mieszanke aby uniknac ziol typowo chlopczylowych jak np oryginalny zenszen syberyjski ekstrahowany na inny lek immunomodulujacy itp czesc mieszanki bylo oparte tez o nasz niepokalanek pieprzowy tylko ze w duzych dawkach:-) takze dziewczyny uwazam ze ograniczcie sie do znanych wam ziolek ewentualnie idzcie do dobrego zielarza bo mizna sobie namieszac znam takie przepadki, jednakze odpowiednio dobrane ziolka dzialaja cuda albo witaminy np niedobor wit B6 powoduje kamice itp. Duze dawki wit. C zwalczaja np nowotwor jelita grubego itp to sa info potwierdzone badaniami naukowymi!:-) ja jak stosowalam sie do swoich zasad odnosnie suplementacji i witamin bylam zdrowsza planowanie plci gliwnie silnie zakwaszajaca dieta rozregulowala mi organizm
 
reklama
Panna Myszka u mnie też samopoczucie mizerne. Pewnie hormony też robią swoje. To niedługo zobaczysz małego.

Magic wszystko trzeba stosować z umiarem. Inaczej można sobie zaszkodzić a nie pomóc.

Ja już zaczynam mieć pomału dość tych usg. W Przyszły poniedziałek mam, potem za tydzień kolejne prenatalne, potem za kolejne dwa znowu w szpitalu.. Trochę już mi za dużo tego.
 
Elisse usg sa meczace szkoda ze tyle razy musisz je robic ale warto wiedziec ze z maluszkiem wszystko ok. Ja nastepne mam w 21tyg takze polowkowe, moj lekarz nie jest zwolennikiem czestych usg denerwuja maluszka, jak czuje ruchy to wiem ze jest ok
 
Dzisiaj dostałam skierowanie do ręki: 1.12 mam się zgłosić na oddział, a 2.12 mam mieć laparoskopie i nadal brać CLO, także zobaczymy co z tego będzie. Nie ukrywam że jestem przerażona :(
 
Dzisiaj dostałam skierowanie do ręki: 1.12 mam się zgłosić na oddział, a 2.12 mam mieć laparoskopie i nadal brać CLO, także zobaczymy co z tego będzie. Nie ukrywam że jestem przerażona :(

Paulina ale czemu odrazu laparo? Masz jakas torbiel, guza bo jezeli nie to nie rozumiem, moj lek nawet jak mam torbielke endo to nie chcial mi laparo robic tylko obserwowac i dziekuje mu za to bo przynajmniej nic mi z jajnikiem nie zrobili a wyniki mam ok.
 
Twierdzi, że móglby mi zrobic HSG, ale nie będzie miał pełnego obrazu, a jak się dostanie laparoskopowo to będzie miał pełen obraz czy jajowody są drożne, czy nie ma endometriozy i coś jeszcze.
 
Z tego co wiem przy ewentualnej endo laparo dokonca nie jest skuteczne poniewaz nie jest w stanie zobaczyc wszystkich ognisk pobrac moze jedynie wycinek i dac do zbadania jezeli wyjdzie endo to wowczas zaleci normalna operacje aby mozna bylo usunac wszystkie ogniska musisz sie liczyc z tym ze w tedy czyszcza wszystko laczni z usunieciem czesci badz calego jajnika. Ja co 2-3 miesiace robilam kontrolnie badanie markeru jezeli jest podwyzszony moze sugerowac endo i tak jest najczesciej to CA-125 ja tez robilam sobie test ROMA bada rownozednie 2 markery i wylicza prawdopodobienstwo np raka jajnika endometrium itp przy endo tez jest niski progesteron. Takze rozumiem Cie i ja bym sie bala, kobiety maja przesra..e
 
Paulinka i ja się zgadzam z Magic- kobiety to mają na prawdę przes...ane. Ja mysle nad tym jeszcze czy całkiem nie odpuścić starań na rok czy dwa, tylko czy aby potem nie będzie za późno. Tak myślę jeszcze-a może ja mam wrogi sluz, tego nikt mi nie badał.

Paulinka A znasz kogoś kto chodzi do dr.Zemsty? Do poradni niepłodności bodajże na Warszawskiej? Tylko on też wiem,rach ciach stymulacje ze 3,od razu potem inseminacja i po 3 in-vitro.
 
reklama
Airfix Na temat dr Zemsty slyszałam to samo co Ty, że on rach ciach to wszystko przeprowadza (mam w rodzinie lekarza i to ona dobierala mi lekarza i własnie gdy siedzialysmy i rozmawialysmy juz z rok temu to taka opinie mi wlasnie przekazala), obecnie chodze do dr Wydrzyńskiego, ale nie wiem czy można go określić, że jest dobrym lekarzem, bo leczę się u niego od 8 miesięcy. Jedyne co o nim moge powiedziec, to on ma napewno ponad 30 lat stażu i na termin czeka się 2 miesiące. Ja też przeszłam na etap, że już w sumie od grudnia zostawiam to wszystko i ide do pracy, ale wyszla ta laparoskopia, wiec znow miesiac sie wszystko przedłuza. I ciągle mam z tyłu głowy, że zostawie to wszystko na jakieś dwa laty i gdyby nie moj mąż, który ciagle mówi, że on to za 2 lata będzie miał już 33 lata i dla nie go to za późno na pierwsze dziecko, ech..

Magic no właśnie, świetnie określone - mamy przes...e! Nie dość że boje się samej laparo to martwie sie że pozniej beda jakies komplikacje w postaci zrostow chociażby.
 
Do góry