reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kate :) najwazniejsze ze zdrowy ludzik :) a ja dzis tak jakos pomyslalam, ze pewno babeczka bedzie u mnie bo ludzik jakiś taki podobny do Mai i tez tak swirowal na usg jak ona i jak tylko usg wlaczyla to od razu pierwsza myśl, ze wyglada na dziewczynke ;)
 
reklama
Akuku może spróbuj lekarza poprosić o usg dopochwowe to wtedy zobaczycie dzidzię od dołu, jak się nie będzie dało inaczej. Mi tak lekarz podejrzał płeć
 
Maggie w uk nie zrobia dopochwowego dla poznania plci. Licze na to ze sie ladnie pokaze ;)
Chlopcy sie pokazywali od poczatku.
 
Dziewczyny jak myślicie, kupić ten inofem ?
Ma to dość istotny wpływ na płeć dziecka ?( dziewczynka )

doradzcie cos, prosze :)

ja dzis na obiad pierś z kurczaka w panierce z płatków kukurydzianych z ryżem :) coraz lepiej idzie mi ta dieta :)
czasem grzeszę z gorzka czekolada ale sama juz nie wiem czy zakazana czy nie ....
 
Racja.ale ciągnie mnie do niej strasznie, pewnie przez to, Że nie jem 3-4h po przebudzeniu sie i masakrycznie spada mi cukier.
 
reklama
Do góry