reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

airfix u mnie z synkiem też starania były codziennie. dlatego teraz zdecydowałam się na wstrzemięźliwość od @ do pozytywnego testu owu i zadziałalismy jeszcze na O+12 ale wydaje mi się że udało się z tych działań na 12 godzin przed owulką :)

iweet u nas z Maja były starania codziennie od 8 dnia cyklu do 18 dnia cyklu ;) wiec jak widać to nie czestotliwość i odstep determinuje pleć... ja mysle, ze najwazniejsza jest dieta w tym minerały, ph i hormony no i odrobina szczescia :)
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)

Trochę mnie nie było ... miałam różne zawirowania w pracy i zdrowotnie też różnie było, ale teraz jest już ok. Wracam do działania :-)

Witam nowe staraczki! :-)

Maggie - no ekstra jakby się płeć potwierdziła :-) trzymam mocno kciuki za dziewczynke &&&

Airfix, Aljul - cykle staraniowe coraz bliżej. Widziałam, że już wdrożyłyscie dietę :-) no to będziemy się razem starać! Ja niby już drugi cykl próbuję, ale wiem, że tak od razu nie ma szans, więc spokojnie z pewnością poczekam na Was ;-)

Kate - ale Ci te mdłości męczą - bidulko! Myślę, że to mała dziewczynka daje Ci tak w kość :-) kiedy masz jakieś USG, zeby podejrzeć płeć?

Iweet - a Ty kiedy masz jakąs wizytę, żeby podejrzeć maleństwo?

Male liski, Matik, Macy - jak Wasze samopoczucie? Niedługo będziemy witać na świecie Wasze maleństwa :-)

Maran - a Ty nadal oczekujesz na USG? Chybabym nie wytrzymała tak długo ;-) w którym tygodniu ciąży będzie Twoja wizyta?

Ilaczek - co u Ciebie? Jak tam Maleńka? Śliczne imię wybraliście dla córeczki :-)

Nuuuśka, Piranha - a co u Was? Tak rzadko bywacie na forum :-(

Ja dziś mam 13 dzień cyklu. Czekam na owulację - w tym cyklu spróbujemy jeszcze raz tej metody O + 12. Obym tylko dobrze wychwycila owulację ;-) ale nie nastawiam się tak jak poprzednio, więc luz.

Pozdrawiam wszystkie! :-)
 
Katrina :) ja czekam do 20 marca... to bedzie 11 tydzien i 4 dni - wiec rozpoczety 12 tydzien... oczywiscie nie spodziewam sie poznac plci bo tu nawet w 16tygodniu nie mowią bo twierdzą, ze za wczesnie, wiec ja sie dowiem dopiero na połówkowym... Dla Ciebie powowdzenia zycze, oby cykl Cie zaskoczył pozytywnie &&&& za pomyslność
 
maggie u mnie dziś lepszy dzień. mało mdłości, więcej siły. to jeśli twój mąż taki piwosz, to ja już nie mam wątpliwości że u ciebie zamieszkuję dziewczynka. :) kiedy masz teraz wizytę?

katriina prenatalne mam 12 marca, więc jeśli maleństwo się pokaże to pewnie mój lekarz powie kto u mnie mieszka

maran wiem że odstęp i częstotliwość mają najmniejszy wpływ, no ale przynajmniej warunek z częstotliwością mogłam spełnić :) chociaż mój mąż wolał tą wersję z częstymi przytulankami ;) cały czas stękał "zobaczysz po takiej przerwie to te plemniki już nic nie są warte i nie zajdziesz w ogóle" to miał być nasz ostatni cykl z wstrzemięźliwością potem mieliśmy wprowadzić codzienne staranka ;P
 
Ostatnia edycja:
aljul Jak tylko dojdzie przesyłka to dam Ci znać z wit d3, ale tak jak piszę to będzie tak koniec kwietnia/maj...U mnie po miesiacu brania wit d3 wapń ładnie poszedł w górę
 
Iweet wizytke mam za dwa tygodnie, więc w podobnym czasie będziemy wizytowały :)
Mi nadal mdłości dają troszke popalić, myślałam że już miną a tu dalej nic
Katrina kciuki za o+12, też parę razy próbowałam ale nic nie wychodziło wtedy
 
reklama
A to może i ja sobie spróbuję tej metody 0+12 :-) Najwyżej nic nie wyjdzie
Jeju jesteście tu wszystkie takie dzielne :-)
A wśród forumowiczek to jaka sprawdzalność tej metody była?
 
Do góry