reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
kate A tą lukrecję mąż zażywa 1x dziennie? O tej mówię od Ciebie lukrecji.
Mi też coś z tym piwem się kojarzy że ono tak nie do końca zlecane - ale mogę się mylić.

84misia Witaj!
 
Airfix daj znać jak będziesz miała tą wit. D3:tak:

kate możesz mi napisać o tej lukrecji? pytałam kilka postów wcześniej:tak:
 
Piwo podnosi estrogen a u faceta to dobrze przy staraniu o dziweczynke, u babeczki nie, dlatego kobiety maja piwa nie pic a mezczyzni moga ;)
Misia pamietam Cie witam ponownie i powodzenia :)
 
aljul Kisiel truskawkowy ja na przyklad jem:) Musze mieć jakiegos zapychacza:) ja jadłam albo taki nie słodzony, albo słodziłam tymi oranzadkami Crystal Light. Od 10 do 12 zjadłam już 7 kanapek z twarogiem...:/ Nosz przeciez ja tak nigdy nie jadłam, ba chleba nawet nie jadłam, a teraz jestem ciagle głodna... Z ta lukrecja pamiętaj że nie moga jej brać osoby z nadciśnieniem, u mnie mąż nie może brac i nie bardzo wiem jak obnizyć mu testosteron, choć nie wiem teraz sama czy ma wysoki- z artykułów o testosteronie i objawach niskiego i wysokiego testosteronu wychodziłoby że ma niski.


84Misia A jak szybko chciałabyś zacząć staranka ?? Rady Piranhy w ciąż takie same :) także życzę spełnienia tego różowego marzenia


Marzycielka U mnie faza lutealna trwa od 9 do 15dni , także nie ma reguły przynajmniej u mnie :)
 
Marzycielka faza lutealna jest zwykle stala, moze byc roznica 1 dnia w ta lub w druga strone, ja obserwowalam swoj organizm ponad 2 lata nim zaszlam w ciaze i mam zwykle 12-13 dniowa faze lutealna.
 
reklama
Do góry