reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
maggie Kochana powiem tak - załatwiłam sobie termin do Pani doktor dosłownie na już, na wtorek, na diagnozę już całą łącznie z immunologia i genetyką....z tym że nie chca mnie zarejestrować do lekarza rodzinnego żebym skierowanie wzięła- dopiero za 2,5tyg jest miejsce :wściekła/y: 10 dni po terminie u specjalisty..wiec zostanie mi zrezygnować...Ja nie wiem w jakim kraju my żyjemy
 
Ostatnia edycja:
Iweet kciuki zaciskam od samego rana w czwartek
Maran Kate nie uciekniecie od tego pytania - jak się czujecie :)? czy pojawiły się już u was pierwsze objawy?
Katrina co u ciebie? jak syncio?
Airfix jak z budową - nowa ekipa sprawdza się?
Matik ja również podpisuję się za dziewczynami - chłopaki-przystojniaki :)
Macy napisz kilka słów co u ciebie? jak ciążowo się czujesz?mam nadzieje że w innych sprawach - już trochę lepiej

...to ja również proszę o kciuki jutro. Jutro mam kontrolne usg, wymiary Małej nie podobają się mojej gin (łapiemy się na dolne granice norm), musimy sprawdzić czy rośnie prawidłowo.

miłego wieczorku
 
Iweet trzymam kciuki za serduszko &&&&
Male liski u mnie nic... zupelnie nic... z dziewczynkami bolaly mnie (.)(.) I mialam wrazliwe sutki a teraz w ogole nic mi nie jest, biust troszke pelniejszy i kilka zyl na nim i tyle ale tak to ja mialam zawsze po owulacj do @ no moze jestem bardziej zmeczona bo ziewam ciagle, ale daje rade to przetwrwac... nie mam w sumie zafnych typowych objawow po za podwyzszona temperatura brakiem @ i pozytywnym testem ciazowym... aaa i mnie strasznie maz wkurza, no od wczoram tak mi dziala na nerwy, ze bym mu do d...py nakopala najlepej ;) bede czekac na Twoje usg ale lisiczka malutka bo to kobietka wiec od poczatku dba o linie :)
Macy... myślę o Tobie, oby wszystko szybko sie poukladalo... &&&&
Milego dnia wszystkim
 
Maran mąż już wie na pewno :)? cieszę się BARDZO że udało się - i to jeszcze w takim momencie, kiedy powoli psychicznie przygotowywałaś się na zabieg, więc radość jest na pewno podwójna, potrójna!:tak:pisałaś że pierwsze usg w 13 tc, ale wcześniej będziesz widziała się na pewno z lekarzem/położną - jak właśnie u was wygląda opieka lekarska w ciąży?
Mówisz mała modelka :) też pomyślałam że po prostu będzie drobna, albo może w danym momencie w którym robiliśmy usg, jej wzrost nie był powalający. Jestem dobrej mysli, chociaż odetchnę jutro wieczorem po dobrych info po badaniu.
 
Male liski ja mysle, ze bedzie ok. Mojego meza siosta urodzila malenka dziewczynke w maju, też byla w dolnej siatce centylowej a teraz babeczka jak sie patrzy ;) niektore dzieci dopiero po urodzeniu rosna jak na drożdżach :)
Tu ciaza wygląda tak, ze jak zrobi sie test ciazowy i wyjdzid pozytyw to dzwoni sie do GP odpowiednik naszego lekarza rodzinnegi i idzie sie do niego, on kaze przyniesc mocz i robi w gabinecie test ciazowy taki apteczny i na tej podstawie stwierdza ciaze i wysyla list do szpirala, ze pacjentka jest w ciazy i prosi o wizyte. Szpital odsyla mi list z terminem wizyty ktora jest w 12 tygodniu ciąży. Wowczas tez robia badania krwi, i jest 1 usg. No i jak stwierdza ciaze to sa wizyty naprzemiennie u poloznej u GP i w szpitalu, drugie usg robia miedzy 20 a 22 tygodnidm ciazy i to jest polowkowe... no a im blizej pirodu tym wizyt wiecej sa pozniej co 2 tyg i co tydzien z polozna gp i szpitalem. Ogolnie jak ciaza jest fizjologiczna i nic sie nie dzieje to jest fajny system, ale jak kobieta ma problemy to jest gorzej bo do 12 tygodnia nikt sie raczej nimi nie interesuje specjalnie...
 
male liski Ja jestem z maja i to z poczatku :) całe 42cm mialam i 2100g ;) Na pewno jest wszystko dobrze, po prostu może drobna dziewczynka będzie :) Z budować ciezko :( Nowa ekipa przyjdzie jak snieg przestanie padać..a jak sparwdzałam pogode to w marcu dopiero mozna sie spodziewac temp z 10st i zeby nie padało:/ Mało tego okazalo sie ze tamci starzy nie zlapali poziomów na podłodze i drzwi a raczej nadproza nad drzwiami zrobili bez złapania poziomu i teraz trzeba 10 nadprozy skuwać i od nowa zalewac albo dac gotowe..koszt ze 2000zł powiedziałam ze nie zapłace ani złotówki! i Maja to poprawiac niby. I obdzwoniłam wszystkie składy budowlane żeby nikomu nie dawali towaru na moje nazwisko, zeby tamtym do glowy nie przyszło kupic tego na mnie.

iweet Trzymam kciuki za serdunio &&&&

Kate.... Kiedy pierwsza wizytka ??
 
Ostatnia edycja:
Małe liski &&& za usg ale ja też jestem dobrej myśli co do Twojej kruszynki

Iweet &&&& za czwartek

Macy dziękuję - ja też życzę Ci z całego serducha żeby się wszystko poukładało
Maran mój też mnie ostatnio wkurza - najchętniej bym go zjadła i bez popijania....ale co potem?;-)

Airfix jak czytam o Twojej ekipie to aż nie dowierzam - wychodzi na to że oni chyba dopiero wdrażają się w ten fach:-(

Kate
właśnie - a jak Ty się czujesz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Małe liski bedzie dobrze
O której bedziesz po wizycie?
Ja jutro idę po wyniki krwi moczu glukoy i od razu sprawdzę czy szyjka mi sie znowu nie skróciła
Choć już od wczoraj aż tak mi nie twardnieje brzuch

Marantha kciuki za chłopaka ale beda wrażenia jak juz bedziemy szukać płci :)
Mówiłaś już coś komuś ? Dzieci mąż ?

Dziekuje za miłe słowa o moich chłopcach :)
Sa bardzo szczesliwi że to juz tuż tuż 13 tyg szok sama nie wierze jak ten czas leci
 
Do góry