reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Mrówkaa &&&& trzymam za pozytywny test I dwie kreski w terminie @

Daria Airfix pewnie kazda z nas bywala w takich trudnych sytuacjach... Moja Maja też miała swego czasu taki bunt bardzo czesto... najgorzej jak byłam z dwiema sama w sklepie a Maja mi jazde zrobiła, ale ja nie z tych cierpliwych co to zostawią niech sie wyszaleje bo mnie nerwy by zjadły gdybym miała zostawic I czekac a ludzie by patrzyli komentowali i z politowaniem krecili głowami, wiec ja poprostu brałam szalenca na rece I wynosiłam ze sklepu by jak najszybciej opuscic miejsce buntu... nie na moje nerwy zostawic niech sie samo uspokoi, w domu to co innego, zwykle ignorowałam taki atak złości I nie interweniowałam wcale ale w miejscu publicznym zabierałam dziecko I wychodzilam by nie robić scen, niekiedy nawet zakupów nie skonczyłam... ale teraz to już jest dobrze, wyrosla z takiego szalenstwa... wiec moge spokojnie isc do sklepu, zwłaszcza jak mam ze soba jedną bo jak ma dwie to czasem tez szaleja, ale to nie bunt tylko takie głupawki, kłótnie itp. Moje babeczki sa za soba I zwłaszcza Maja broni Ale, zawsze jak jej cos kupuje to ona od razu mówi by Ali tez cos kupic - Ala taka nie jest, bardziej egoistka I nie raz zazdrosna o Majke, ale ogólnie to już nie jest źle... Mysle, ze dwie w podobnym wieku dobrze sie razem wychowują, ucza sie kompromisu no I są sobie kompankami do zabawy :) Daria on na pewno z tego wyrośnie, mi tez sie wydawało, że Majka zawsze bedzie miała taki bunt, ale to mija - tylko trzeba być cierpliwym bo musi dojrzec... a sasiadka jak Cie zgłosi to niech zgłasza, przyjda zobacza, ze dzieci zdbane I nic im nie brakuje I odpuszcza, powiesz im, ze dziecko ma teraz taki etap buntu to I krzyczy, to normalne w tym wieku przeciez a dzieciaki nie siada na tyłkach jak stare I nie beda siedziec bo musza jakos swoja energie rozladować... nie przejmuj sie ludzmi oni czasem musza sie pzyczepic bo by chyba chorzy byli...
 
airfix ja robie tak samo bo tutaj jak bys nakrzyczala na dziecko albo bys dala klapsa to by ci odrazu policje wezwali;/ a mi czasami tak wstyd ze szok ;/ ale nadii minelo mysle ze jemu tez oby bo sasiadka to nas nie przestanie nękać ;/
maranatha ja tez nie jestem z tych spokojnych ale tutaj ja obcokrajowiec to oni zaraz jak wezme go ryczace na rece to do mnie bijesz go ;/ ja sobie mysle jakas masakra lezy na ziemi podnosze go zeby tak sie nie darl a oni do mnie bijesz go ;/ czesciej moja mama uderze colina czy nadie bo ja to tak nie bardzo wole ich zamknac w pokoju albo do konta ;/ a moja mama nie ma juz do nich cierpliwosci :-D
 
hej dziewuszki ...witam w poniedziałek i zycze m iłego dnia ..
Mnie tak wzieło w weekend ze cały do wysprzatałam ...jest tak jak powinnoi byc ...moze jeszcze pare szuflad przeglądne ale ogólnie jestem z siebie dumna ...natomiast mój wykres woła o pomste do nieba :(:wściekła/y::no::crazy:
Bede wdzieczna jak zaglądniecie i podzielicie sie opinią ...bo tak to jeszcze nie miałam
 
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i powitanie :-) do diety dopiero się przymierzam, suplementów jeszcze nie zamówiłam (grudniowy deficyt), badań nie zrobiłam (jw), ale czuję, że owu się zbliża i jednak jej nie przegapiłam. Pozostaje mi celowanie w odpowiedni moment, pilnowanie ph i włączanie nawilżacza z jonami :-) no i karmienie piersią :-)
Apropos ph, czy powinnam zakwaszać się cały czas czy tylko przed stosunkiem i po?
 
mam do was pytanie jakie badania najlepiej zrobic jak ktos sie stara o dziecko a nie moze zajsc ? bo siostra chce zrobic ale nei wie co dokladnie najlepiej a lekarka jej powiedziala ze jak po pol roku nie zajdzie to dopiero wtedy ale ona by wolala isc na wizyte z wynikami :)
 
witajcie!

Mroowka jak testy owu wychodzą? trzymam kciuki za grubaśną drugą kreskę - powodzenia w tym cyklu :)!
Maran jak u ciebie? jak samopoczucie?
Macy brzuchatko, jak sie czujesz? co u was dobrego?
Anuffifi zerkam właśnie na wykres...nie znam się dobrze na wykresach temp., ale jeśli nie wyłapałaś do tej pory piku LH, to może lada dzień będzie, bo tempka spada lekko, jakby szykowała się do owu.
Lenkaa za dwie godziny wychodzimy całą rodzinką na usg :)
 
reklama
Male liski trzymam kciuki i wrzuc jakies foty po USG... u mnie nic optymistycznego wiec czekam na swoje USG 18 grudnia i zobaczymy co bedzie dalej...
 
Do góry