reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Lilly gratulacje, ważne że z maleństwem wszysko ok, dla mnie po brzuszku dziewczynka :-)
Wszystkim Kasiom wszystkiego dobrego !
Przepraszam że wpadam jak po ogień ale czasu brak niestety :-(
 
Ślę spóźnione życzenia Katarzynom.

Matik, fajna kluseczka rośnie. :tak: Mój miał 300 g ostatnio. A teraz mam wizytę 16 grudnia. Cieszę się, że jest w porządku.
Ilaczek, no wszelki duch. Dobrze, że nudności opuszczają Twoje domostwo. Odzywaj się częściej. Może Ty dasz nam rade, jak nie zwariowac z trójką czy czwórką dzieci. :-)
Katrina, nie odpisalam Tobie - dziękuje. Sporo przeszlas... Mam nadzieje, że teraz wyjdzie dla Ciebie słońce. :tak:
Male liski, moja mama jest ok, chociaż spięcia się zdarzają też. ;-) Czasami coś skomentuje, czasami cos dziwnego powie, ale ogólnie źle nie jest. Poza tym nie boję się powierzyć jej dzieci, a to ważne. :tak: Dzieciaki na zdjęciu rozkoszne. Ja będę sama zdjęcia robić. Checie sesje noworodkową?
Kate, moja córka dała mi w kość ze spaniem. Do 3 roku życia nie przespała ani jednej nocy. Teraz jest ok, chociaż czasami się budzi, ale nie narzekam już. A synek dal mi żyć.

U nas ranek i 28 stopni...
 
Pobudka dziewczyny :)))

Macy szczęściaro, u nas 3 stopnie na plusie ;) baaardzo bym chciała zrobić taką sesję noworodkową, ciekawa jestem jaka jest cena za kilka zdjęć. Pokazuj brzuszek :) Pisałaś że poszło ci w uda i pupę - mi również, jednym słowem cała rosnę, wszędzie mnie trochę przybyło. Ale dobrze bo wyglądałam jak szczupak na diecie dziewczynkowej :)

Maggie co u ciebie? Piranhiu co u ciebie?

Smile0206 gratuluję Dzieciaczka :) Na tym zdjęciu nie widzę nuba, może masz inne dodatkowe zdjęcia, lub film z badania usg? Na tym etapie ciąży prawdopodobieństwo dobrego określenia płci na podstawie nuba, to chyba około 50%. Czy będziesz jeszcze miała wykonywane usg do 13/14 tc?

Gorgusia typując tylko po tym zdjęciu, obstawiłabym dziewczynkę - widzę cieniutkiego małego nuba równoległego do pupy dzieciaczka, o kształcie dziewczynkowym z końcówką jak "widelec", ale musiałabym się upewnić i zobaczyć powiększoną fotkę

Matik jak samopoczucie? :-)... u ciebie też pewnie cieplutko
 
Czesc dziewczyny.
Ciesze sie ze dobre wiesci od was.

Matik nie gdybaj juz, ciesz sie ze wszystko ok :)
Ilaczek teraz bedzie mi czas zasuwal po Twoim suwaczku. Niech mdlosci juz pojda precz! Trzymaj sie kochana. Za kilka tygodni wszystkie tu bedziemy w wielkim napieciu ogladac nuba Twojego kropka, juz sie denerwuje na sama mysl :-D
Lilly ciesze sie ze i u Ciebie ok :)
Airfix &&&& za powodzenie sprawy z synkiem. Tak obserwuje i stwierdzam ze niezle wiedze poszerzylas przez ostatnie miesiace w zakresie planowania plci :) Jak tu ruszysz na wiosne z dzialaniami to bedzie sie dzialo :)
Male liski w najblizszym czasie bedzie Cie juz tylko przybywac i bardzo dobrze :) Pytalas kiedys jak Michas w zlobku. Do tamtej pory byl zaledwie 4 razy, potem katary, kaszle... i przerwa. W tym tygodniu byl 2 razy i poki co zadowolony. Rano idzie z usmiechem do pań, kiedy przychodze po niego jest usmiechniety, pojedzony, wyspany, czysty. Wiec chyba jest ok. Panie podkreslaja ze poki co jest pod specjalna opieka, wlasciwie to jesli nie spi i nie je to jest na rekach :-p cwaniaczek, umie sie ustawic. Zartuje sobie, ale w sumie to ciesze sie ze nie jest to dla niego jakas traumą. Narazie to zaledwie 3,5-4 godz. ale jestem dobrej mysli. Moze akurat sie zaklimatyzuje.
Macy ile? :szok: Ja Cie. U nas ciemno, zimno brrrr zazdroszcze.

Dziewczyny ja juz wiele razy to pisalam ale powtorze sie, podziwiam matki wiecej niz 2 dzieci. Jestem naprawde pelna podziwu. Moja mama miala nas 8 i powiem wam ze jak przychodze do niej czasem z miną meczennicy po kolejnej nieprzespanej nocy patrzy na mnie jak na idiotke i jeszcze mowi "ja lubilam wstawac do was w nocy" :szok: skad ona sie urwala? :-) Ja naprawde nie narzekam ale maly zle spi w nocy, czesto w dzien czuje sie jak na mega kacu. Bywa ze wstaje podac mu smoczek 20 razy, 2 razy je a o 5 jest juz wyspany. Gdyby to sie zdarzalo sporadycznie to jeszcze pol biedy no ale tak jest czesto. Nie wiem czy to zeby czy co ale czasem wydziera sie z niewiadomego powodu. No ale trzeba to przezyc :tak: Mowie sobie zebym tylko takie problemy miala ;-) W koncu kiedys chyba zaczeni spac nie? :-) Poza tym co u mnie, tydzien za tygodniem zasuwa jak szalony, w soboty jezdze na zajecia. Miedzy czasie przygotowuje prezenty mikolajowe i tak leci.

Pozdrawiam was wszystkie serdecznie :*
 

Załączniki

  • PB251972.jpg
    PB251972.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 60
  • PB111865.jpg
    PB111865.jpg
    36 KB · Wyświetleń: 65
  • PB111845.jpg
    PB111845.jpg
    39,3 KB · Wyświetleń: 77
Ostatnia edycja:
Male Liski dziekuje i Tobie tez gratuluje :-) Niestety nastepne usg dopiero w 20 tyg, filmu nie mam a to zdj jest najlepsze ze wszystkich ktore dostałam.
 
hej kochane dziewczyny :-D jeszcze raz Wam wszystkim dziekuje za slowa otuchy :-) fajnie ze istnieje takie forum i takie superowe dziewczyny :tak:staram sie o syna ale wiadomo najwazniejsze donosic ale jak juz planowac to mozna sobie dopomoc :-) dzisiaj mam hematologa na 18;30 strasznie sie boje co mi wymysli mam nadzieje ze to nie jest zaden chloniak :szok: badania mam dobre mam nadzieje ze to naprawde pozapalne :hmm:

elmo2 przepiekne dzieciaczki masz parka marzenie chyba kazdej kobiety :-)
 
Dzieki dzieki
Nie No nie gdybam ale No właśnie czy 40g to duża różnica? nie wiem

Macy to Ty tez masz kluseczek :) ok

My dzis wszyscy pospaliśmy tak że nikt budzikow nie słyszał i mąż zaspał do pracy a dzieci do szkoły o 2 godz super :)
 
reklama
Do góry