reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej
macy u mnie ciągle cos się dzieje, ale lubie takie tępo, w przedszkolu pomagam ile tylko mogę,
M znowu wyjechał?
Justi Gratuluje kochana !!!!!! i podziwiam, ze nic M nie powiedziałaś, ja bym nie wytrzymała
maran co u Ciebie??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej hej!

anufifi, uda się na pewno :tak: Wapń i magnez warto podnieść do góry bo są raczej z niższych poziomów.

Matik, śliczne imię :-), moja babcia takie miała.

macy, Krzyś ma na drugie Piotr :-)

Justi, dużo zdrówka dla Was! Sprawcie sobie ragusia - okłady z puszystego, mruczącego i ciepłego kotka działają zdrowotnie :-D

iweet, z takim wykresem ciąża musi być silna :tak:
 
Oj Piranha ...cała noc chodziły mi po głowie wyniki , normy , dupki i luteiny ...ten cykl to jakas masakra ...dzisiaj tempka dalej w dół ...zeszły wygladał dośc dobrze ...skok i i faza 12 dni ...moze nie rewelacja ale ewidentnie 2 fazy , a ten to brak słów ...mam nadzieje ze nastepny bedzie lepszy
 
Piranhiu hehe nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym takiego futrzaka :) w ich oczach to bym zatonęła, a futro było by wciąż oklapnięte z głaskania hehehe :-D na ta chwilę mam inne priorytety, ale kto wie .... :) ;-)
póki co z ogromną przyjemnościa będę oglądała twoich mężczyzn , bo to już zdecydowanie nie są kociaki

Kate, Anufifi
Ja ostatnie badania też robiłam w Diagnostyce :-)


Kate gdyby m. był domyślny to by się domyślił hehehe , ale chyba nie jest to cecha mężczyzn :)
pyta tylko co Ja tak czekam nerwowo na wyniki, wydzwaniam do ginka, a Ja na to , że muszę wszystko sprawdzić co mnie niepokoi:-) o nic więcej naszczęście nie pyta ...
dziś miałam kłopot , bo Wojtuś chodzi na Karate od września i dziś są zorganizowane zajęcia dla dzieci z rodzicami, więc trochę musiałam się nagłowić by się z tego wywinąć ....
 
Witajcie kochane,

Justi GRATULUJĘ!!!

Iweet &&&& zaciskam

kate ja też uwielbiam takie robótki ręczne ale ciągle brak na nie czasu a szkoda bo bardzo się przy tym relaksuję - na Boże Narodzenie mam zamiar zrobić kilka bombek metodą karczocha - już ich kilka w zeszłym roku zrobiłam i bardzo mi się one podobają na choince

macy też mi się podoba imię Mikołaj a w 2 ciąży brałam jeszcze pod uwagę Nikodem ale nikomu poza mną się nie podobało. Ciasto na pierniczki już zagniecione?

Piranhiu
ależ Twoje kotki maja te kołnierze :szok:
Obiecane zdjęcia dla Ciebie
IMG_0989.jpgIMG_1045.jpgIMG_1058.jpgIMG_1249.jpgIMG_1262.jpgIMG_1350.jpgIMG_1420.jpgIMG_1421.jpgIMG_1347.jpg

Matik fajne imię Lilly:tak:
Małe liski tak się domyślam że to imię Agniesi dla córci ulegnie zmianie:tak: - u mnie - jak byłam w 1 ciąży to córeczka miała się nazywać Natalia, w drugiej ciąży już o tym imieniu nie było mowy - podobało mi się imię Lena, teraz nie mam już żadnych typów dla dziewczynki, a Hania - fajne imię - znam 2 małe Hanie i obie są fantastyczne:tak:

ania fajnie że udało się coś znaleźć

pozdrawiam
 

Załączniki

  • IMG_0989.jpg
    IMG_0989.jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 26
  • IMG_1045.jpg
    IMG_1045.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 37
  • IMG_1058.jpg
    IMG_1058.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 28
  • IMG_1249.jpg
    IMG_1249.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 30
  • IMG_1262.jpg
    IMG_1262.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 23
  • IMG_1350.jpg
    IMG_1350.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 25
  • IMG_1420.jpg
    IMG_1420.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 26
  • IMG_1421.jpg
    IMG_1421.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 30
  • IMG_1347.jpg
    IMG_1347.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 26
aljul ja nie lubie robić robótek recznych, podobają mi sie strasznie, ale zrobić nie potrafię,
bardziej jestem na tym kiermaszu organizatorem, sprzedawcą, dostawcą
kotek śliczny,
 
Ostatnia edycja:
hejka kochane :-D alez te kotki sa slodkie zaglaskala bym zacalowala zawsze bylam psiara i kociara znosilam do domu psy koty hehe :-D ja z pytaniem jestem przed miesiaczka i zawsze juz 3 cykl bola mnie strasznie piersi az sie dotknac nie moge jak po jakiejs operacji czy mam czego za duzo jaki to moze byc hormon ? prolaktyna ?:confused:
 
reklama
Do góry