reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dzieki Piraniu i aliul :)
Mążź jeszcze sie zastanawia a wiadomo chce tez móc zdecydować :)

Wczoraj dostałam takiego koniaczku ze aż sie wystraszyłam :)
Wczesniej to były takie delikatne smyrania :)

Juz 17 tydzien szok jak ten czas leci :)
A mi na święta zlecą rodzice moi i męża uf ale bedzie wesoło :)

Ale przynajmniej będę miała pomoc w przygotowaniach :)


Piekne te koty, widać ze takie z nich przytulasy słodkie :)
 
kate ...no właśnie o to chodzi że nie mam na chwilę obecna żadnych typów - ostatnio koleżanka nazwała swoją córeczkę Klara - oryginalnie
A jakie są Twoje typy?

Matik dziękuję, wygłaskaj córeczkę ode mnie:tak:
 
Iweet84, Justi Kochane trzymam kciuki za Was najmocniej jak się da !!!! &&&&&


Justi, kate Chyba faceci tacy są :) Mój też się nigdy nie domysla niczego- czasem to dobre ;) ale tak jak u kate..Jak kupiłam mu wreszcie pomidora i banany to spytał- Udało się? Czyli koniec diety? ;))
Justi No to mężuś będzie miał niespodziankę superową na urodzinki :)


Piranhu A ja znów drąże pewien suplement ;) Dziewczyny z forum in-gender łykają Vitex, czyli odpowiednik naszego Castagnusa - tylko ja poszukałam z ciekawości z firmy Now Food ten Vitex żeby porównać zawartość agnus castus bo dziewczyny łykają od 1-3 kapsułek tego i okazuje się że Vitex ma 300mg, a Castagnus 45mg- czyli moze lepiej by było łykać ten Vitex z Now Food ? 1 tabl Castagnusa = 45mg agnus castus, 1-3 tabl Vitex = 300-900mg- to robi wrażenie ;) Może taka dawka lepiej podnosiłaby progestreon i lepiej by służył mi, jak i np. anufifi. Oczywiscie mozna by poszukac jeszcze z innej firmy niz Now Food bo ten zawiera dodatkowo Dong Quai, tylko nie wiem czy dobrą droga idę, bo w sumie nie znalazłam na in-gender wytycznych jaka ma byc ta "dziewczynkowa" zawartość agnus castus.


aljul Kochana ale kociaka masz cudnego !!!! Oczywiście że pytałaś mnie o endokrynologa, ale ja właśnie taka jestem zakręcona od tej tarczycy ( u mnie wysokie TSH sie objawia wlasnie mega niezoragnizowaniem, chaosem w głowie, nie moge mysli zebrać i najgorsze- wysłowić się ) - czyli dalej nie jest dobrze. Mam teraz Letrox 75, ale czuje sie dalej nie najlepiej, ciśnienie mam bardzo niskie, drętwieją mi ręce, bolą mnie przeraźliwie stawy i mięśnie- ulge przynosi magnez. Serce mi dawało popalić ze 3 dni temu, a rano ja i dziecko wstaliśmy z mega infekcją, synek oczywiście wylądował u lekarza-dostał kolejny antybiotyk, zreszta ja to samo, młody ma angine i 3 inne dolegliwości w pakiecie łącznie z zapaleniem zatok,uszów i wymiotami ja tylko na szczescie temperatury 40stopni i anginy nie mam- ale wirusówke jakąs paskudną z zapaleniem ucha włącznie i wymiotami, od niedzieli leże w łóżku, nie licząc tego że dowlekłam się wczoraj z dzieckiem do lekarza, dziś udało mi się obiad zrobić-ale ze sprzataniem kiepsko-leci mi wszystko z rąk.
aljul Mi w pierwszej ciąży podobała sie Nadia- teraz mi przeszło :), ale mam pare z których na pewno coś wybiorę jak mi będzie dane :) Kaja to długo był numer jeden, potem Carla - tyle ze w Polsce nie pozwalaja zapisać, teraz Milenka ( gdzies tam jeszcze Emilia się pojawia ) , no i mąż i synek chce- Eunike :) po Vivience :*

Matik Śliczne imię Lilianka :) U nas się robi to "modne" imie , kolezanka teraz dała i jej rodzina (taka bardziej staroświecka jest ta rodzina ) sie teraz do niej nie odzywa, łącznie z mamą ;) wytłumaczenie ich to jest - " A jakże będziemy do niej mówić, takie dziwaczne "
;)


male liski Ale u Ciebie suwaczek zasuwa :) Zdradź do jakichs wskazówek z diety LE się stosowałaś:) Ja muszę sobie jakas strategie znów tej diety obmyślić i właczyć trochę z diety IG i LE. Dla mnie Ty jestes mistrzynią co do diety ;) Wszystko miałaś obliczone, wyliczone- co mozna i w jakich dawkach zjeść :) Najlepiej by było wydać poradnik- Przykłady gotowych jadłospisów dziewczynkowych według małe liski ;)) ( to z ksiazki Tamary mi nie podchodzi :/ mało tego w niektorych przepisach sa rzeczy chlopczykowe np.papryka- a ja nawet na diecie nie patrze na takie,pozatym nie lubię )


anufifi No to robimy badania w tym samym Laboratorium ;) Tylko ja robię w przychodni która wysyła do Diagnostyki :)


macy Mikołaj ładne imię :) Macy, ja z niecierpliwościa czekam aż wstawisz nam jakieś zdjęcia z dalekiego kraju :) Czy brzuch nadal Ci się stawia? Doczytałam tylko że lekarz kazał Ci się oszczędzać, czyli magnezu nie dał? Mojej kolezance od 5 miesiaca stawiał się co raz bardziej, magnez dostała w dawce takiej jak my tu bierzemy do planowania dziewczynki z uwagi jak to lekarz tłumaczył- żeby nie doszło do przedwczesnego porodu- choć u niej tak się to skończyło jednak bo malutka jest chora troszkę i sama wiedziała kiedy wyjsc na świat tak żeby nie zaszkodzić sobie i mamie ;) A jak Twoje dzieciaki sobie radzą z językiem i nauką w nowym kraju? Bo to mnie zawsze ciekawi czy tak łatwo się da młodsze dzieci zaklimatyzować w obcym kraju.
 
anufifi Mój progesteron tez nie był rewelacyjny , w stopce mam 14.11 - także malutko , troche raczej podniósł się po Castagnusie, ale teraz nie biorę , czekam do lutego
 
reklama
anufifi Castagnus jest dobry:) i jest polecany w staraniach o dziewczynkę :) Poczekajmy jednak na wiadomość od Piranhy czy w naszym przypadku nie lepszy byłby Vitex bo ma wieksza dawkę tego samego zioła niż Castagnus :) a cenowo wychodzi tak samo :) Castagnus 19zł za 30tabl, a Vitex 60zł za 90tabl i Vitex ma dużą wiekszą dawkę niż Castagnus - może lepszy byłby dla nas
 
Do góry