reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
anufifi, bardzo dobry plan :tak:, grunt to od czegoś zacząć, na pewno uda się jakoś te hormony podreperować. Nie ma sensu brać Luteinę w cyklu niestaraniowym. Pamiętaj też, że Luteina zafałszuje wynik progesteronu z krwi a Duphaston nie ma wpływu. Łykasz B-100 (obniża trochę PRL i podnosi odrobinę progesteron)?
 
Tak ...lykam . To przyszly cykl nie biorę nic.
Bardzo ci dziękuję. Gdyby nie Ty chyba bym zwariowala dzisiaj:/
Male liski Tobie tez dziękuję i poprosze te diete ...choc w świetle tego wszystkiego chyba skupie sie na posiadaniu dziecka a plec na kolejnym miejscu ...bo zaczynam wątpić czy mi sie w ogole uda...
 
Hej dziewczynki
Małe liski wizyte mam na 29.11 i 05.12 u 2 rożnych Dr
Ni to fajne masz imionka :)
Mi od zawsze podobało sie Oliwia ale mamy w rodzinie mała i chłopcy chyba. Zazdrości nie chcą żeby ich siostra tez tak miała ;)
Wiec na ten momen podoba nam sie Liliana czyli Lili :)
Ale mąż mówi ze jeszcze zobaczymy :)
 
Dzień doberek Śpiochy. ;-)

Dorcia, Piranha, Justi, Małe liski - dziękuję. Z imieniem nic jeszcze pewnego. U nas powinno być międzynarodowe, żeby potem nie było problemu. My do PL raczej nie wrócimy, a potem bujać się z jakimś Mścisławem po świecie łatwo nie będzie. :-D Gdybym mieszkała w Polsce to chyba Wojtuś, bo bardzo mi się podobało, ale to też słowiańskie imię. Jest jeszcze trochę czasu. :tak: Tak czy inaczej - rodzinie powiemy po narodzinach, bo nie mam ochoty znowu wysłuchiwać - takie imię? A może?...
Małe liski, wszystkie są ładne. :tak: U nas dzieci są bardzo zaangażowane w wybór imienia. :tak:Dla córci wybrał synek, a teraz już tak łatwo nie jest, bo dzieci mają odmienne zdanie.
Piranha, bo tak to jest - imię musi pasować do dziecka. U nas syn miał być Robertem i był nim do 2 tygodni przed porodem. :-D Ale nie leżało mi to imię. Jak już zobaczyłam tego cudaczka, wiedziałam, że Robert nie było przeznaczone dla niego, bo jego imię to Piotr. ;-)
Justi, gratuluję dwóch kreseczek. Trzeba wierzyć, że będzie dobrze. Plamienia w okolicy @ się zdarzają. Serduszkowanie na jakiś czas bym sobie odpuściła. Tak na wszelki wypadek.
 
Justi ...przepraszam. ..tak mnie zalamaly moje winiki ze nawet nie pogratjlowalam ci ...widziałam tylko posty Piranhi odpisujace mi ...
Wiec baaardzo gratuluję , to bedzie super niespodzianka. Tak jak dziewczyny pisza ...plamienia przy terminie @ sa bardzo często.
 
Witam porannie


Macy Ja od tamtego serduszka nawet przez sekundę nie pomyślałam o kolejnym
mi przyszło jeszcze do głowy imię Łukasz (Lukas)
tutaj kilka podpowiedzi :)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Najpopularniejsze_imiona_na_%C5%9Bwiecie
często jest tak, że dzieci po prostu rodzą się już ze swoimi imionami... Mam znajomych , który chłopczyk miał nazywać się Sebastian, a jak już pojawił się na świecie dali mu imie jednogłośnie takie jakie nosi jego Tata czyli Michał , bo był jego kopią i uważali, że nie może być inaczej :) no i jest Michał Senior i Michał Junior :)

Anufifi
kochana nie masz za co przepraszać....
musisz wiedzieć, że nasza Piranhia ma taką wiedzę , której pozazdroscił by jej nie jeden lekarz
dlatego wierzę , że z jej wskazówkami i pomocą doczekasz się II pięknych kreseczek na teście
Trzymam mocno kciuki by tak właśnie było &&

Piranhiu mam Magnefar B6 MAX i chyba właśnie spróbuje jeść choć po pół tabletki może akurat na te bóle brzucha mi pomoże ... Dziękuję za kolejną radę :*
Zasładzaj nas zdjęciami futrzastych, bo jak ich widzę to aż buzia mi się do monitora śmieje i załuję, że nie można ich przez ekran przytulić, pogłaskać :)


Małe liski :) będzie niespodzianka tymbardziej, że dokładnie 5 lat temu w m. Urodziny też zrobiłam test ciążowy i oświadczyłam mu tę nowinę:) no i jest Wojtuś :)
M. trochę był wczoraj nie w sosie jak mu powiedziałam, że akurat w jego urodziny idę na wizytę do ginka ... :D
szybciutko z chłopakami usłyszałaś upragnione serduszko <3
Agniesia, Hania to są imiona , które zdecydowanie mi się podobają ...
Macie jeszcze trochę czasu na pewno z m. I chłopcami dojdziecie do wspólnego kompromisu :) i Wasza księżniczka będzie miała piękne imię :)


Iweet84 trzymam kciuki za wyraźne II kreseczki na teście




Ja oczywiście w pracy gdzie sezon chorobowy .... jutro m. wysyłam z Wojtkiem do lekarza , bo kaszle od kilku dni strasznie mam nadzieje, że usłyszą diagnoze osłuchowo czysty, ale leki jakieś dostaną... oby tylko nie było np. zapalanie oskrzeli :(
Sama najchętniej bym wszystko załatwiła, ale jestem uwięziona w pracy :(


Miłego dnia
 
Justi pocichutku gratulje i czekamy na wiesci z wizyty. Ja byłam na pierwszej wizycie w 6tyg5dni i miałam serduszko. Maluszek był wtedy młodszy wg usg o 5 dni.
Elle tak mi przykro strzasznie i zaciskam kciuki za kolejny cykl.
Mrowka witaj wsrod nas :)
Piraniu śliczne masz kociaki. Moj synek jak je zobaczyl topowiedzial ze on musi miec koniecznie takiego hhehehe.
Matik czekamy wizyte.
Lily i ty zaraz nuba bedziesz podgladała.
Male liski mega gratuluje córeczki.
Nuska tez masz przechlapane w tej pracy. Sciskam.
Macy,Dorcia odpoczywajcie kochane ciezarówki.A potem powysyłajcie te bocki do nas :)
Airfix jak synek i budowa?

A ja znalazłam tymczasowa prace. Fakt że nie szczyt marzen bo w Galerii Handlowej, ale dziewczyny fajne,pracodawcy narazie tez wiec ok. Narazie chodze na środkowa zmiane bo od 11-19 ale od grudnia mam nadzieje ze juz normalnie i bede na 9-15 i 15-21 to cos pozałatwiam nieco. Podleczyłam sie z tej grzybicy i widze różnice w śluzie i wczoraj pierwszy raz w życiu widziałam u siebie mega płodny śluz.Jak jajko kurze ciągnące sie na kilka cm. Tylko niewiem czy nie zawcześnie.Dopiero 12 dc był a owu zawsze miałam ok 18-19 dnia cyklu. Od lutego wracam z mierzeniem temp.
 
justi dziś nie testowałam bo skończyły mi się testy o czułości 10, a mąż wczoraj mi kupił taki o czułości 25, więc uznałam że skoro wczoraj na 10 nic nie było to dziś na 25 też nic nie będzie. ale zrobiłam test owulacyjny i wyszedł negatywny. poza tym cały czas mnie boli brzuch jakby @ miała przyjść, no i zero objawów ciążowych.
 
reklama
Piranha ..takie mam normy wczorajszych wyników

Elektrolity (Na, K)Sód139mmol/l136146N
Potas4,76mmol/l3,505,50N
Wapń całkowityWapń całkowity2,29mmol/l2,152,50N
MagnezMagnez0,75mmol/l0,661,07N

Progesteron10,37ng/mlf.pęcherzykowa 0,2-1,5
f.owulacyjna 0,8-3,0
f.lutealna 1,7-27
po przekwitaniu 0,1-0
Prolaktyna16,26ng/ml4,7923,30N
 
Ostatnia edycja:
Do góry