reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Justi trzymamy mocno kciuki!!! :) super wiadomość :)) ...kiedy podglądanie serduszka? jak sie czujesz - pojawiają się pierwsze objawy ciążowe?

Anufif może będziesz chciała też z tego skorzystać - jutro podeślę ci info na temat diety LE, trochę konkurencyjnej do diety Tamary, ale również diety dziewczynkowej. Ja korzystałam z niektórych wskazówek tej diety

Piranhiu czy progesteron można podbić castagnusem albo b-complex? może to by Anufifi pomogło. Zapomniałam ci odpisać, pytałaś się o kolejne usg - zrobię połówkowe po skończonym 18 tc :) koty przepiękne!

Mrówka witaj :) dziewczyny - staraczki chłopczykowe na pewno ci pomogą jeśli chodzi o dodatkowe wskazówki, wytyczne...rzeczywiście 9000 str jest nie do przeskoczenia :)

Dorcia Alek- Aleksander :)?

Macy Mikołaj - pięknie

Matik jeszcze nie szaleje, do mnie dopiero powoli dochodzi ta myśl, że będzie prawdopodobnie córcia :) Ale już pozwalam sobie i zaglądam na działy dziewczynkowe z różnymi mega słodkimi różowymi ubraniami. Jak się czujesz? kiedy wizyta kolejna u gin?

Ilaczek, Lilly jak wy się czujecie?
 
reklama
Fakt ze stres towarzyszy mi prawie codziennie. ..dziś mialam byc wyspana na badanie a nie spalam prawie wogole i bylam zla...wczoraj odpadl mi grzejnik z lazienki przez co nie mieliśmy ogrzewamia. Wiec cala noc palilam w komimku ale i pilnowalam zeby przypadkiem za duzo dymu w domu nie bylo ...boje sie tego ...i caly czas bylam zla ze mam badac prolaktyne a noc do bani...mysle ze nie powinnam byla chyba isc wogole dzisiaj ale to 8 dpo i chcialam wuedzuec cokolwiek...
Co to jest AMH?
 
małe liski, B-100 obniża prolaktynę więc może tym samym trochę podnieść progesteron, podobnie Castagnus, niestety przy poziomie 10 ng/ml te suplementy będą za słabe.

anufifi, nie załamuj się proszę, może po prostu w tym cyklu był taki wynik a w kolejnym będzie już ładny. Może masz prolaktynemię czynnościową (polecam zrobić test czynnościowy, w Diagnostyce to kosz około 50 zł) a to nic strasznego. Być może też pomoże po prostu suplementowanie progesteronu w FL. Ile trwa Twoja FL? Możesz podesłać wykres? Najgorsze gdy się nie udaje a człowiek nie wie dlaczego, każda poznana ewentualna przyczyna zbliża Ciebie do mety.
 
Anufifi GŁOWA DO GÓRY!!! no co ty, wszystko będzie ok :))) Piranha pomoże ci, podpowie co robić i wyniki będą idealne. Tak jak szefowa nasza napisała - wszystko jest do zrobienia
 
Male liski z objawow czuje wciaz metaliczny posmak w ustach ... i strasznie boli mnie podbrzusze co mnie troche martwi :-( w czwartek ide do ginka, ale na serduszko jeszcze wtedy bedzie za wczesnie ... myslalam zeby isc na poczatku grudnia by moc uslyszec serduszko :-D
W ktorym tygodniu ty slyszalas w twoich ciazach serduszka ?

Maz o niczym niewie ma urodziny w czwartek mam nadzieje ze wtedy powiem mu te nowine :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Justi ale będzie niespodzianka :)) najszybciej serducho usłyszałam u Maksia, chyba dokładnie w 6 tc, u Alka był 6 tc z hakiem, a teraz w tej ciąży po skończonym 7 tygodniu (chyba 7+1,2 dni...)

u nas jeśli chodzi o imiona to na pierwszym miejscu Agniesia, ale jak byłam w ciąży z chłopcami podobała mi się również Hania, ..dziś pomyślałam też o Joasi
 
Ostatnia edycja:
Do góry