reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Justi, to badanie robisz w dowolnym dniu cyklu :tak: Co do kuny, troszkę jej utrudnień porobiliśmy i jakoś jej ostatnio nie słyszę ale prawdopodobne jest też, że przesypiam ten jej bieg ze strychu na ogród ;-) Kciuki za jutrzejszą tempkę!

aljul, ale fajnie, że Chaki się tak rozkręcił, zobaczysz, że odgonić się od niego nie będziesz mogła :-D

zakręcona, nieziemsko mnie wzruszyły Twoje słowa :-*, Igorek jest cudowny, prześliczny i słodki ,ma twarzyczkę jak z reklamy dosłownie, piękny chłopczyk!

Ana
, choć nub troszkę sterczy to jednak za wcześnie na ocenę jeśli nie ma skończonego 12 tygodnia ...tym bardziej, że na USG z wielkości dzidzi wyliczone jest 10t5d, nie miała siostra późniejszej owulacji? A jak Ty się czujesz? Jejku, to już prawie półmetek :-) Kiedy masz kolejne USG?

gdusia, myślę, że 1 cm może być ;-) Co do tamponu limonkowego to jego wkłada się 4 godziny po czyli raczej wtedy plemniki są już bezpieczne ;-)

Elle
, jeśli wczoraj była żywa krew a dziś brunatne plamienia to mogą to być stare resztki po wczorajszym krwawieniu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziękuje za ocene :)
ja na pierwszą ocene pomyślałam że chłopiec.
ja czuję się dobrze:) usg mam w poniedziałek ale tak szczerze to nastawiłam się na chłopca. już pokupiłam kilka nowych ubranek pod chłopca.
mój syn czeka na brata - dziś mi powiedział że kupimy dzidziowi krzesełku uczydełko , lego duplo i pociąg :):):)
ten lekarz co teraz do niego ide to on nigdy płci nie widział. wszyscy mi mówili że mogłam dać ze 30zł to pewnie by określił.
myśle że nawet teraz nie określi bo powie że dzidzia już za duża i nie widać
co do samopoczucia to porównywalnie czuje się identycznie jak w pierwszej ciąży. nie mam smaka na kwaśne tylko raczej na słodkie. różńice widze jeszcze w ułożeniu dzidzi tzn. z synem miałam brzuch wysoko i wchodził mi pod żebra. teraz dzidzia leży od początku nisko , pod żebra nie podchodzi , tak jakoś dziwnie leży w mojej ocenie.
Zakręcona- gratulacje . ucałuj Igorka :):):)
Matik, Małe listki- mega gratulacje. pozytywnie Wam zazdroszczę :):):)
pr\epraszam że do wszystkich nie odpisze ale nie podczytuje Was na bieżąco:(
ale wszystkie serdecznie pozdrawiam

plusem tego wszystkiego jest to ze jak teraz będzie drugi syn to już mężowi powiedziałam że bnedzie trzecie dzidzi , i wtedy bardziej się postaram o córe:):)
 
Piranho- siostra wcale nie kontroluje swojego ciała:) jej pierwsze dzidzi, chciałaby córe ale nic nie robiła w tym kierunku. z usg dzidzia wyszła za mała.
ja usg mam 10 listopada :)
 
Ostatnia edycja:
Ana, będę zatem mocno trzymać w poniedziałek kciuki! &&&&&&&&&&&&&& Co do siostry, skoro od terminu ostatniej @ wychodzi 11-12 tydzień a USG wylicza 10t5d to prawdopodobnie siostra miała po prostu później owulację ;-)
 
Zakręcona piękne wzruszające słowa, a Igorek cudny po prostu, można się w nim zakochać
Kurcze dziewczyny jak piszecie o zakwaszaniu to ja tak mega głęboko się zakwaszałam czyli pewnie wybijałam wszystko
 
maggie ja po trzech nieudanych cyklach też pomyślałam że może problem w tym że za bardzo się zakwaszałam. tym razem postanowiłam dać plemnikom więcej szans.:tak:
 
Cześć Dziewczyny.Ja jestem po akcji-"cytryna."
Gdyby ktoś chciał tą tabelkę podsumowującą starania o dziewczynkę to ja mam ją ściągnięta,to mogę przesłać.(wersja angielska) Dziś nie dam rady posiedzieć z Wami,ale życzę każdej z Was miłego dnia.
Pozdrawiam cieplutko;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie,
Właśnie co tu tak cichutko
maran co sądzisz o przyprawie curry w diecie dziewczynkowej tak z raz w tygodniu? czy ta przyprawa nie jest chłopczykowa?
 
Do góry