reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

zakrecona ale przystojniak. cudeńko

małe liski dzięki za przepis na owsianke. zrobiłam mojemu synkowi-niejadkowi i zjadł ze smakiem (zawsze robiłam mu z malinami i zjadał kilka łyżeczek i koniec). normalnie cud :)
 
reklama
hej.
proszę o Wasze opnie na temat płci maluszka. maluszek mojej siostry. 11-12 tydzień
IMG-1415200515-V.jpg
 

Załączniki

  • IMG-1415200515-V.jpg
    IMG-1415200515-V.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 51
Zakręcona, jaki On śliczny :)) Zaglądaj tu do nas w miarę możliwości

Ja mam jeszcze jednak pytanie dot. tego zakwaszania po, niezbyt głęboko to znaczy jak, na jakiś 1cm? i ilościowo tak na koniuszek palca? Przepraszam za tą bezpośredniość i naturalizm, ale myślę, że właśnie to sknociłam przy moich staraniach.:szok:. Z drugiej strony tampon limonkowy, dość głęboko jednak się aplikuje:baffled:
 
ja nie widzę za dobrze ale jeśli to coś co odstaje to jak u chłopaka ale szczerze nie mam pojęcia :sorry: więc proszę nie brać mnie pod uwagę

właśnie oglądałam porody , ależ się naryczałam :)
 
Ostatnia edycja:
Zakrecona sliczny Igorek :-) a jaki blondasek z niego, pewnie za mamusia, slodki :tak: pieknie to napisalas i wyobrazam sobie jaka musisz byc szczesliwa
Ana ja sie na nubach nie znam ale pewnie dziewczyny pomoga
Piraniu masz racje co bedzie to bedzie a dupka biore. Tak myslalam czy brac czy nie bo ciezko zdobyc mi recepte na niego... dzis z kolei zaczelam plamic na brazowo :sorry: nigdy wczesniej nie mialam plamien po owulacji i troche mnie to martwi. Progesteron badalam w zeszlym cyklu i byl ok wiec to chyba nie hormony...
 
Zakręciu ufff to fajnie że z nami nadal będziesz - odetchnęłam - bo jak przeczytałam post to nabrałam wątpliwości
Śliczny jest Igorek - ma taką słodziutką buźkę - moi chłopcy zawsze z ciemnymi włoskami się rodzili a teraz obaj blondaski a do tego mieli buźki w kropeczkach po kilku dniach po porodzie - a on ma taką śliczną cerę i piękne blond włoski :tak:
 
ana chyba troszkę za wcześnie na ocenę nuba. ale ja bym chłopaka obstawiała.

gdusia ja zawsze aplikowałam dużo rephresha i dość głęboko, bo ph po było wysokie i chciałam szybko zbić ale niestety się nie udawało zaciążyć. w tym cyklu zakwaszałam się tylko przed i dzień przed starankami zakończyłam zakwaszanie a po dałam tylko troszkę na koniuszek palca i płyciutko, no i nie jupowałam ( bo w poprzednich cyklach nie dość że mocno zakwaszałam to jeszcze od razu do łazienki i większość wyleciała :/) ph po też nie sprawdzałam bo mogłoby to mnie skłonić żeby jednak zakwasić się bardziej, ale ph przed było 4,5 a dzień po 5 może troszkę ponad 5.
 
Ostatnia edycja:
Zakrecona Ależ cudny blondasek !!! Do zakochania .
Budowa się posuwa do przodu, może do końca listopada będzie koniec, przynajmniej tak obiecują- w co nie za bardzo wierzę ;)
Staranka odłożone do wiosny:) Nie ma odwołania :) Muszę się trochę podleczyć, ale wpierw dostać się do lekarzy, a z tym jest problem

Ana Cięzko ocenić bo dzidzia jest za mała, na usg pisze że to 10tydz i 5dni..Nie widać bardzo nuba, a ogólnie to można by zgadywać..główka taka trochę chłopczykowa, ale jak się ktoś uprze to się dopatrzy czoła kwadratowego na dziewczynkę, brzuszek wydaje się grubiutki czyli na chłopca, ale znów zdjęcie nie jest takie jak powinno być- nie widać całej okazałości, a to ważne, a jak będzie całe zdjęcie takie elaganckie nadające sie do oceny nuba to moze się dzidzia wyciagnać i i sie jednak okaze że brzuszek płaski ;) Na razie jest za wcześnie.
A co z Tobą? Jak się czujesz?? :) Masz jakies zachcianki? Czy ta ciaza jest inna niz z synkiem? ja trzymam kciuki za córcię dalej &&&& Kiedy idziesz na usg?
 
reklama
Ana po 13 tygodniu lepiej oceniac nuba...
Elle zawsze cos nie tak... rece czasem opadaja.... u mnie tez raz test ciemnieje raz blednie i tak w kolo... nic zaplanowac nie moge... :/
 
Do góry