reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
małe liski teraz ok. działa. ale ja przez przypadek kliknęłam to "poproś o dostęp" i Ty chyba zezwoliłaś mioglądac ten album ale u innych może byc nadal niewidoczny bo nad albumem jest "udostępniony prywatnie dla: i jestem tam ja". myślę że musisz zmienić udostępnienie albumu jako publiczne.
 
Ostatnia edycja:
msle liski no wkoncu!!!!Ja tam mega specem nie jestem ale tyle co sie napatrzalam.na nuby i na czaszki.... czaszka bym powiedziala bez dwoch zdan dziewczynka!!Nub według mnie lezy.A zreszta kochana spelnilas wszytskie czynniki i bylas super przygotowana takze nie moze byc inaczej jak sliczna Agniesia ♡♡♡♡♡ GRATULUJE :*

Co do linku to zdiecia nie moge otworzyc :/ sprobuj na Kostenlos Bilder und Fotos hochladen ohne Anmeldung! ja zawsze tam fotki laduje.
Zrobisz jak zechcesz ale ja bym nie pisala na in gender co lekarz mowil co do plci... to moze troche miec wpływ na odpisy dziewczyn.Ja bym sie tylko zapytala o ich typy ;-)
 
reklama
Do góry