reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Justi_ Ja wczoraj byłam tak załamana dosc ze diagnozą ( mam nadzieję że jednak to nie to będzie co u Kiryy ) i że straciłam te nazwiska lekarzy którzy ponoć mają ogromną wiedzę i mają mi pomóc, ale byłam tak zdesperowana że przetrząsnełam cały internet żeby wpaść choćby na ślad jakiś i przypomnieć sobie jakie to były nazwiska i bingo - mam :) Tylko że to są naprawdę wielcy lekarze, nie znalazłam niestety prywatnych gabinetów, a na Nfz to czekanie w nieskonczoność :( na ten moment przy dobrej opcji do września 2015. Na spokojnie obdzwonie dwa szpitala gdzie przyjmują i moze ktoś mi tam pomoże.
Justi_ A ja sie tak przyzwyczaiłam do tej diety dziewczynkowej że nadal dużo jem z tych rzeczy :) jedynie co to od czasu do czasu spaghetti robie i jakiś sos, ziemniaki od czasu do czasu- wole jednak ryż :)

kate_ Czego jesz najwięcej na diecie dziewczynkowej? Jak sobie radzisz z obiadami? Bo dla mnie to był problem.

male liski Ja Ci dam tu się doszukiwać nubów sterczących ;-) Ja wierzę bardzo, bardzo mocno że Twoje marzenie się spełniło. Wiesz ze skoro spełniłaś 6 czynników i nie jesli nie bedzie tej dziewczynki to - jak dla mnie planowanie nie bedzie miało sensu.
 
reklama
Małe liski jak dla mnie dziewczynka główka jak u moich wiec dziewczynkowa na maksa na brzuszkach sie nie znam a na tym pierwszym zdjeciu gdzie dzidzius wyprostowany nub lezy plasko wiec babeczka I koniec :)
 
małe liski, jak dla mnie to tam nic nie odstaje i nub zarówno z ułożenia jak i kształtu jest dziewczynkowy :tak:
happy-jumping-smiley-emoticon.gif
 
Airfix...siedzę jak na szpilkach i czekam na jakiekolwiek wiadomości od Piranhi, z in-gender. Znalazłam zdjęcie dzieciątka z nubem niby dziewczynkowym ale lekko uniesionym jak u nas i jedna z ekspertek napisała dziewczynie, żeby raczej nastawić się na chłopca, bo jednak lekko sterczy...
 
Piranhiu :))))))))))))) ....zaraz popłaczę się :******

zamieściłam filmik na piccassie ale coś poszło nie tak, nie mogę go odtworzyć...mój m. musi siąść do tego :) poproszę go wieczorem żebyśmy gdzieś zamieścili filmik z usg - tam bardzo dobrze widać nuba w różnym położeniu
 
Ostatnia edycja:
Zakręcona cudny synuś ... taka malizna :-D Duże buziaki od BB ciotki !!! Kiedy do domku idziecie ? Jak Ty się czujesz ???

Małe liski ... kopa chcesz ( ja wiem że ciężarnych się nie bije - ale może jak ciężarna ciężarnej przywali to będzie git ??? ) Zdjątko całkiem inne niż mojego Kropka ... jak dla mnie dziewczynka ... i koniec kropka !!!
 
reklama
Dorcia dawaj tego kopa :) chyba w pupsko i ciężarna może dostać kopniaka ;) bo ja nie wierzę, nie mogę uwierzyć, że może będziemy mieli córcie. Ale już was nie będę męczyła tym wątkiem i moim niedowiarstwem - obiecuję :)

Zamieściłam ten sam post na innym forum i jedna z dziewczyn po postem napisała tak "This is a hard one. Looks like something is pressing down on the nub in the first pic. Going to lean girl."


Matik Kochana trzymam już od teraz kciuki za twoją wizytę - już tylko 2 dni :)

Justi byliśmy razem, ucieszył się i pierwsze co powiedział "a nie mówiłem?" :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry