reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Małe liski, mi wygląda na dziewczynkę nub. Choć rzeczywiście na jednym zdjęciu trochę sterczy. Też dałabym 70 %. Kiedy kolejna wizyta? Tyle czynników spełniłaś, że powinno się udać :) Skoro tak Ci humor ostatnio popsuli, to lepiej im powiedzieć przy całkowitej pewności lub przy porodzie hehe. No to tam w rodzinie chyba mocne żołnierzyki mieli ;)
 
elisse wszystko właśnie zależy od ujęcia. Sama nie wiem, raz myślę, że dziewczynka, raz że chłopiec. Za 2 tygodnie wybiorę się na usg, może podejrzą już dokładnie naszego trzeciego liska lub lisiczkę ;) Najważniejsze, że wszytko w porządku, wszystkie wyniki bardzo ładne były

to ost już zdjęcie z rączką w tle :)

PA290058.70.jpg

Matik tak zrobię ;)
 

Załączniki

  • PA290058.70.jpg
    PA290058.70.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 91
Małe liski, cudowne wiadomości. Dzidzia z główki wygląda na córeczkę - jakoś chłopcy mają zupełnie inne. Na brzuszkach się nie znam. Nub dla mnie też dziewczynkowy. :tak: I piszę szczerze. Bardzo, ale to bardzo się cieszę. Jestem pewna, że na następnej wizycie tylko się potwierdzi córeczka. :tak: A teściowej szyszkę w tyłek zasadź. Jak można być takim człowiekiem? Moja też od razu powiedziała, że będzie chłopak, ale mnie to wszystko jedno, więc nie uraziła.
Vivienka, kolejną wizytę mam dopiero 24. Ale zastanawiam się, czy nie iść wcześniej - jak będzie wypadać 20 tydzień, do innego szpitala.
Zakręcona, ale fajny ten Twój superman! Takie to malusie...
Elisse, przez szybkę to ja się miałam widzieć. Dzisiaj jedynie widziałam na monitorze. :-)

Dziękuję za wszelkie słowa wsparcia. :tak: Pewnie za jakiś czas będziemy to wspominać ze śmiechem. Na razie czuję się tym wszystkim bardzo zmeczona. :tak: A jeszcze trzeba do szpitala biegać. Ale dobrzy ludzie przynieśli mężowi nową kartę do telefonu i ma teraz internet. :-) Uratowany od śmierci przez zanudzenie. :-D
 
małe liski oj to teściowa się nie popisała. będziecie fenomenem w rodzinie. Pierwsi od 100lat w lini teścia będziecie mieć córkę.tym bardziej gratuluję Ci kochana i nie dziwię się że nie mogłaś w to uwierzyć. koniecznie napisz reakcje teściowej jak już zechcecie jej powiedzieć :tak:
 
Małe liski za dwa tygodnie tylko potwierdzi się dziewczynka :) chyba chłopczykowy nub by tak nie leżał jak na pierwszym zdjęciu ;) 70% to dużo na tym etapie :)

Macy do soboty już coraz bliżej :D z internetem to już można żyć ;)
 
reklama
Do góry