reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Verita dobry sprzęt na pewno pomaga. Tylko ciekawe, że aż tak dokładnie można płeć określić :)

Nuśka zazwyczaj tak jest. Znam osobę, która ma teściową terrorystkę. To, co ona wyprawia w głowie się nie mieści. Ślub im próbowała zepsuć, daje dziecku do zabawy nóż. Wścibski nos też zawsze wetknie. Dlatego rozumiem Was z Airfix i jednocześnie cieszę się, że tak nie mam. Wpływ mamy od dzieciństwa robi swoje pewnie, dlatego siedzi cicho.

macy chcesz mieć pewność, że to na pewno ten szpital ;) też pewnie sprawdziłabym wszystkie w okolicy. Babcia teraz jest w lepszym świecie.

patka90 ja staram się jeden raz. Czy się udało, to się okaże. Zbyt częste starania sprzyjają dziewczynce ;)

Zakrętka rodzisz już? Może mały Igorek już wyszedł z domku?a

Dziś moja mala nadal śpi. Normalnie w szoku jestem :) za to w dzień chyba już zaprzestała kompletnie drzemek ehh.. U nas dziś ładnie słońce świeci :)
 
reklama

Hej Laseczki


Nuuska w czwartek mam termin do szpitala Oby wczesniej na spontanie poszlo bo nie chce mi sie na patologi lezec ...
ach te tesciowe Moja jak narazie ok choc jeszcze do niedawna miala parcie na nasz slub ale jasno i wyraznie powiedzielismy ze to my zadecydujemy kiedy bedzie nasz slub i kropka Probowala cos tam wspomniec jak sie dowiedziala o ciazy to jej powiedzielismy ze ja Nigdy nie wezme slubu w ciazy i tego sie bede trzymac Hehe zobaczymy jak t bedzie jak mlody sie urodzi Choc moj K jest taki ze on odrazu powie rodzicom co mu sie nie podoba i nieraz to az za dosadnie i musze go kopac po kostkach zeby delikatniej mowil :)

Macy to smutne ale sa w zyciu takie sytuacje niedo przeskoczenia a w Twoim stanie taka podroz nie jest wskazana Musisz koniecznie pogadac z lekarzem Mi magnez pomogl A moze d tego czasu jedz to co bogate w magnez

Male liski &&&&&& za Twoja wizyte :)

Matik za Twoja rowniez &&&&&

Elisse no niestety jeszcze nie :)

wczoraj bylismy na Ktg w szpitalu i wszysstko ok Zrobila mi tez badanie i powiedziala ze w takim tempie pewnie w czwartek na patologii sie spotkamy Teraz we wtorek na ktg Dzisiaj delikatnie pobolewa mnie podbrzusze i tyle
Wczoraj odwiedzila nas mija kolezanka z Belgii Smiala sie ze juz Igorek moze wychodzic bo ostatnio pisala ze ma poczekac jak ciocia przyjedzie Wczoraj tez przyjechala Lenka Tydzien jej nie widzialam bo przeziebiona bylam i masakra jak sie zmienia szybko Kochany skarbeczek
 
Patka na chlopca mozna wiecej, ale w zabezieczeniu przed owulacja, jednak dobrze jest zadbac, zeby ten jeden strzal byl poprzedzony 3-4 dniowa abstynencja bo wowczas jest w nasieniu najwiecej plemnikow co sprzyja chlopcu. po owulacj lepiej nie powtarzac tak do 24h po bo mozna trafic w dziewczynke z racji tego, ze po uwolnieniu jajeczka zaczyna zmieniac sie sluz na gestrzy i o nizszym ph. No a po potwierdzeniu owulacj temperatura nie ma uuz czego zaplodnic i wowczas mozna uuz sobie szalec do woli tylko dla samej przyjemnosci...

Male liski zycze by mdlosci minely jak najszybciej...

Macy trzymaj sie dzielnie...

U mnie dzis ciezka noc Ala zwracala co chwile, wiec dzis mega niewyspane jestesmy... dzieci w domu bo maja tydzien wolnego...
 
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi ;)
To czekam na owulacje :D
Ktoś z was zwiększa ph soda? Powinno się przed stosunkiem juz zwiększyć? I przez ile godzin powinno się pilnować ph i zwiększać jak jest za niski?
 
Patka ja nie podnosze soda jesli swoje naturalne mam wysokie a ostatnio mam w okresie plodnym 8.8 do 9.6 wiec sody nie uzywalam, jak chcesz to mozesz sobie preseed kupic on ma ph 7 i podbic troche soda i stosowac przed staraniami a jakie masz ph sluzu szyjkowego ? Zasadniczo powinno sie ph utrzymywac wyzsze do odbytej owulacji, u mnie wyglada to tak, ze sprawdzam ph do max 20h od bolu owulacyjnego.
 
Hello! Jeszcze Was kochane nie doczytałam.

patka, dziewczyny już pomogły. Przy staraniach o synka najlepiej w FF (fazie folikularnej) działać co około 4 dni z zabezpieczeniem, potem złoty strzał kilkanaście godzin przed owulacją (jeśli pęcherzyk pęka 24h po piku), kolejny raz można zadziałać dopiero około 24h po potwierdzonej owulacji. PH najlepiej zwiększać (o ile jest za niskie) już na kilka dni przed owulacją gdyż może to wpłynąć na polaryzację komórki jajowej, podobno bezwzględnie należy zadbać o odpowiednie pH godzinę przed działaniami a potem aż do potwierdzenia owulacji + kilkanaście godzin ot tak na wszelki wypadek (bo raczej przy działaniach kilkanaście godzin przed owulacją plemniki dopadną komórkę jajową w krótkim czasie po jej uwolnieniu z pęcherzyka).

zakręcona, trzymam mocno kciuki by jednak ruszyło przed czwartkiem :-)

maran-atha, ojej, pewnie jakiś wirus :-(, dużo zdrówka dla Was i oby nikt się już nie zaraził. A Ala czuje się już lepiej?
 
Ostatnia edycja:
Maran bidulka mała - myślisz że zaszkodziło jej coś wcześniej?...ale ładnie sobie podwyższyłaś ph dietą :tak:
Ilaczek co u ciebie, jak się czujesz?
Zakręciu kciuki żeby Igorek do czwartku sam pojawił się, bez żadnego wspomagania. Jemu po prostu jest dobrze u ciebie :) jaka będzie różnica wieku między Igorkiem a Lenką? chyba nieduża, mogą fajny kontakt złapać ze sobą jak nieco podrosną
Macy elisse ładnie to ujęła - najważniejsze co jest w sercu.
Matik &&&&& i kciuki za twoją wizytę! Denerwujesz się :)? ja jestem jednocześnie zestresowana i podekscytowana, cieszę się że to już niedługo. Twoja wizyta jest 31go w piątek tak?
Vivienka, Kate co u was?
 
Maran oj biedacto male Duz zdrowka Ach te wirusy
cos mam przeczucie ze w tym roku bedzie bum na zatoki i na zatkany nos Strasznie duzo reklam niwych lekow na to jest a ja mam taka teorie ze to wlasnie firmy farmaceutyczne modyfikuja wirusy i co roku cos nowego powstaje zeby leki se sprzedawaly ale to takie moje zdanie

Piranhu powiem Ci ze bardzo bym chciala bo po pszczulkach duzo miich kolezanek zle sie czulo i jakos nie chcialabym

DORCIA​ hallllo gdzie sie podziewasz ? co u Ciebie ?
 
reklama
hej


moi chłopcy mają na prawdę super spanie, od urodzenia śpią w nocy i w ciągu dnia bardzo dużo,
młodszy w luty będzie miał 3 lata a śpi codziennie 3-4 godziny w ciągu dnia,
starszy już raczej nie śpi w ciągu dnia ale idzie spać o 19 a wstaje tak koło 7,

przepraszam, że nie odpisze każdej a Was, postaram sie być na bieżąco
 
Ostatnia edycja:
Do góry