reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
No bo mnie zaraz rozwali tyle sie opisalam i poszlo w kosmos :angry: nosz!!!!!!!!! Zaraz bede wyc.
No nic sprobuje odtworzyc.

Matik odnowienie slubow mowisz? W bialej sukni? :) U nas raczej nie ma tego zwyczaju. Moj maz zapewne kazalby mi sie popukac w glowe gdybym probowala go do tego namowic. Ale pamietaj, marzenia sa po to zeby je miec i realizowac :tak: Wiec wszystko przed Toba! I gratuluje certyfikatu :)
Matik Male liski w srode &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Kate wierze ze masz dosyc, zapewne najbardziej tej diety. Ale Ty silna babka jestes, dasz rade. Zmobilizuj sie i walcz! &&&&&& za nowy cykl!
Maran zdrowka dla coreczki. Moj Michal spik po pas. Takze tez walczymy.
Zakrecona najgorsze to to wypytywanie ludzi czemu jeszcze nie rodzisz, tak jakby to od Ciebie zalezalo. Dasz rade, juz z gorki. Ja rowniez czekam na zdjecie Igorka.
Elisse Justi Elle wam rowniez sie uda zobaczycie!!! &&&&&&&&&&&&&&
Nusia i za Ciebie rowniez kciuki &&&&&& A tesciowa no coz Krowa przez duze K. Co za babsko!
Marchew jak zyjesz, jak sie miewa Gabrys? Cora pomaga, nie zazdrosna o brata?

Macy bardzo mi przykro z powodu smierci babci. Zagladnelam zeby sie Ciebie doradzic jak walczyc z chorobskiem Michaszka ale dalam spokoj, masz wazniejsze rzeczy na glowie. Na pocieszenie powiem ze ja tez nie bylam na pogrzebie jednej babci, niestety z troche bardziej blahego powodu jak zajecia na uczelni, i przyznam ze mam zal do siebie o to do dzis choc minelo wiele lat.

Ilaczku pozdrawiam. Wspolczuje mdlosci. Ale pamietaj one miną :) Heh marne pocieszenie nie? Ale przynajmniej mozesz jesc co chcesz ;)

Patka z tym bolem owulacyjnym jest bardzo roznie. Ciezko tylko z bolu wywnioskowac czy to "ten"moment. U mnie na przyklad jest to faktycznie moment owulacji ale na starania o synka w tym momencie jest juz troche pozno. Pamietaj ze plemniki potrzebuja jeszcze kilka godz. aby dotrzec do jajeczka a przez te kilka godz warunki moga sie juz zmienic na poowulacyjne czyli kwasne i niekorzystne plemnikom meskim. W takim przypadku zaleca sie starac kilka godzin przed tym bolem i utrzymywac wysokie ph. Ale mowie o takiej sytuacji kiedy jest sie pewnym ze bol owulacyjny wystepuje w trakcie owulacji a nie przed nia czy po niej. Aby dokladnie wiedziec czy czas bolu to owulacja prowadzilam kilka miesiecy wczesniej obserwacje temperatury, szyjki i takie tam inne wygibasy :) Choc 100% pewnosc dalby i tak tylko monitoring.

Ja w sobote zaczelam zajecia na kursie. Dzien na wariackich papierach. A pozniej jeszcze wyladowalam z Mlodym na pogotowiu bo ma tak zaladowana krtań ze stracil glos, wiec oczywiscie wpier... mu antybiotyk. No i siedze w domu. Antybiotyku narazie nie podalam ale chyba sie nie obejdzie :(

Elisse Ty chyba kiedys pytalas, ale nie pamietam czy napewno Ty, co za kurs robie, jestem ksiegowa, robie kurs III stopnia na glownego ksiegowego w SKwP ale pewnie nic Ci to nie mowi :) Tak naprawde sama sie sobie dziwie ze mi sie na wlasne zyczenie nauki znow zachcialo :/

Piraniu jak zawsze buziaki dla Ciebie :*
 
Ostatnia edycja:
Elma masz racje to mogą przecież tez być bole przed lub po owulacji nie pomyślałam o tym :sorry: Dzieki za odpowiedz:-)
Czekam na pozytywny test owu i odliczam 12-15h i będziemy dzialac :-D
 
Elmo to fakt ciagle wypytywanie i smsy hehe ale coz taka kolej Powodzenia na kursie i duzo zdrowka dla synka :)

Justi ja tez wykorzystuje K :) hehe tez ladnie mialas przed porodem

Kira udanego wyjazdu slonce :)

Matik​ oby oby :) kciuki za marzenia
 
hej dziewczyny. nie odzywam się ostatnio , bo chyba jakaś jesienna depresja mnie dopadła. I do tego w około wszystkie znajome pozachodziły w ciąże. a mnie się chce ryczeć :(

ilaczek dopiero doczytałam. gratuluje kochana

zakrecona trzymam kciuki żeby igorek już się zdecydował na opuszczenie brzuszka. :)

małe lisku matik to już w środe będzie podglądanie u waszych dzidzi nuba? jak to zleciało. trzymam kciuki za dziewuszki :)
 
Ostatnia edycja:
Słuchajcie to jest fotka koleżanki wygląda na chłopaka czy dziewczynke ? ImageUploadedByForum BabyBoom1414424096.988267.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1414424096.988267.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1414424096.988267.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Do góry