reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Justi najwcześniej w środę będę robić pierwszy test. Mam trochę testów, więc zrobić zawsze można. Pewnie najwcześniej za tydzień coś wyjdzie. Dziękuję :)

Piranhia pocieszyłaś mnie trochę tym wykresem :)

macy to dzisiaj czas tylko dla męża pewnie :)

Lili81 bym próbowała dzisiaj i jeśli test negatywny w sobotę, to też.

Bardzo zimno dziś, pora wyjąć zimowe kurtki.. brrr
 
reklama
Hej

Elisse
po schodach to ja codziennie kilka razy wchodze na 4 pietro aaa fluidy dla Ciebie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:)

Piranhu to intensywny dzien za Wami ale pewnie dzieciaczki zadowolone :) Krzys to dzielny chlopak

Macy to dobrze ze z babcia m troche lepiej Super ze maz wraca :) moze troszke odpoczniesz

Justi &&&&&&&&

Dzisij z rana znowu srednio sie czulam wzielam paracetamol bo glowa mnie bolala i kolejny sloik z sokiem malinowym zaczelam Niech juz to przeziebienie idzie w chol..... a po za tym bez zmian :)

zimno dzisiaj na dworze buuu

milego dnia
 
zakręcona to pewnie też przez pogode za oknem głowa cię boli ...
schody, przytulanie, masaż hmmm chyba kochana pozostaje ci czekać , a twoja siostra urodziła córcie w terminie ?
podobno większość pierwszych ciąży kobiety przenoszą ... choć jak wiadomo od każdej reguły są wyjątki

u nas zima na całego rano wstałam było całe +2,5 stopnia Wojtka odwieźliśmy do przedszkola w kurtce zimowej....
dziś niechce się kompletnie NIC
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny witajcie, wstalam rano z gorączka eh ta pogoda....
Justi mam ten sam dylemat co Ty. U mnie owulka będzie w niedzielę w dzien i tak sie zastanawiam dzialac dziś czy za blisko i z zakwaszaniem. Dieta jest ale nie tak scisla..poza tym mysle czy dobry pomysł z gorączka działać
To masz synusia skowronka. Moj chodzi spać późno ale potem to śpi do dziewiatej
Zakreciu u mnie nic nie przyspieszylo mylam podlogi na kolanach I nic
 
Justi to mozemy podac sobie rece mi tez sie NIC nie chce :) moja siostra tez po terminie urodzila 2 lub 3 dni Wczoraj nie bylo przytulanek bo zle sie czulam Moze dzisiaj sie uda :)
 
Maggie a mieliscie wcześniej jakieś serduszka ?
My w tym cyklu osłabiamy te nieszczęsne żołnierze :zawstydzona/y: niby podnosi to testosteron, a mój po takich osłabianiach i tak miał testosteron na niskim poziomie :sorry:
może Nasza Szefowa Piranhia coś ci podpowie :tak:
jeśli chodzi o gorączkę to Ja tym akurat bym się nie sugerowała i nie odkladałabym przez nią starań no chyba,że jest bardzo wysoka, a ty na nic nie masz siły.... może to jakiś wirus ...
pamiętam, że pisałyście przy staraniach o córcie wskazane jak facet jest przeziębiony, a mój zdrów :-D

Zakręcona :)
to teraz mogę ci tylko życzyć lepszego samopoczucia :) może Igorek myśli sobie, że mamusia chce jeszcze troszkę odpocząć w mieszkaniu wszystko zamknąć na ostatni guzik , a w brzuszku jest mu po prostu dobrze :)
pytałam o poród siostry, bo może genetyka zrobi swoje :) i urodzisz podobnie jak siostra :)
Ja tam zawsze doszukuję się czegoś :)
 
Maggie wspolczuje goraczki :( ale podobno to sprzyja dziewczynce &&&&&&&& zaciskam Ja wlasnie ide poodkurzac i pomyc podlogi :D

Justi moja siostra obstawia 25.10 wiec zobaczymy :) dzisiaj jeszcze wyparzylam laktator i butelke wrazie potrzeby

Jakies sloneczko sie przebija u nas :)

cos tu ostatnio cicho.....
 
Hej hej!

Justi, pik na pewno lada godzina, daj znać jak tam dzisiejsze testy, zdziwię się mocno jak będę negatywne :-) Jeśli chcesz zastosować minimum 2 dni odstępu to w dniu piku LH już nie działajcie (metoda sprawdzania codziennie wieczorem poziomu LH i działania przy ewidentnie negatywnym teście powinna zapewnić te 2-3 dni). Jeśli chcesz z grubsza trafić w O+12 to kolejny raz zadziałajcie 32-36h po piku (ale oczywiście jest to ryzykowne jeśli nie ma się pewności w jakim odstępie od piku pęka pęcherzyk no i czy pękł ..a nie zawsze pęka). Kciuki zaciśnięte, ja tam Wam pozytywnie zazdroszczę tych emocji staraniowych a potem ich kopiących w brzuchu efektów :-D Moi to potrafią o 23 zasnąć a rekord Krzysia to 15 po 24-tej :-(, Kaja wstaje w okolicy godz. 8 a Krzyś 8-9, muszę koniecznie ich przestawić by odzyskać wieczory, przesunięcie czasu będzie mi tu sprzyjać ;-)


zakręcona, moja siostra obie ciąże przenosiła o 2 tygodnie, masakra, Ty na pewno jeszcze w tym tygodniu przytulisz Igorka :-) 25 październik to piękna data na narodziny synka :-)


maggie, gorączka i przeziębienie sprzyjają poczęciu dziewczynki :tak:
 
Maggie duzo zdrówka ale tak jak mowia dziewczyny goraczka na córe :tak: no wiec &&&&&&&&

Zakrecona wiem ze czas Ci sie teraz dluzy ale i ja pierwsza ciaze przenosilam 8 dni, a robilam doslownie wszystko. Tez mieszkalam na 4 pietrze i dralowalam codziennie w kolko i nic. A maz nie chcial sie sexic za nic w swiecie hehe mowil ze czulby sie jakby to robil z wlasna corka :-) w drugiej ciazy tez pod koniec juz nie chcial, ale czasem go zmuszalam (dosłownie) ;-)

Lili i ja rowniez sie ciesze ze u Ciebie ok! Super

Matik Małe liski kurde pamietam jak dzis jak mi sie te nuby snily, wiem co przezywanie, ta ciekawosc! Juz niedlugo, &&&&& za wymarzone coreczki!

Macy fajnie ze masz juz meza przy sobie, dobrze miec ich u boku ;-)

Agagsm to musialas niezle sie denerwowac o to serduszko Mikusia :( Dobrze ze juz po wszystkim i ze czuje sie dobrze. Wysciskaj go tam ode mnie i rowiesnika z bb :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry