reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej
pogoda paskudna u nas, szaro, pada cały dzień
ostatnio mało pisze bo małe przemeblowanie robimy, najmłodszy będzie miał swój pokój
średni wreszcie meble do pokoju a najstarszy robi zamianę na inny pokój,
tak że się dzieje, malowanie, przemeblowanie

mili poczytaj wstecz Maran opisywała dokładnie kiedy działac na chłopca a tak jak Zakrecona napisała
odstep to najmniej ważny czynnik
zakręcona pamietam jak czekałam na rozwiązanie z najstarszym przenosiłam go 17 dni, pierwsze dziecko
bałam się ze urodze tak nagle, denerwowało mnie to czekanie, tylko ja w ogóle niecierpliwa jestem
lili super, ze wszystko dobrze, ze wizyta udana, czas tak szybko leci, ze zaraz bedziemy na zdjecie nuba czekać
male liski kiedy masz usg?
Piraniu co u Ciebie???
macy dzisiaj zazdroszcze Ci tego ciepłą u nas chyba 8 stopni jest,
współczuje sytuacji z babcią, a ja na skurcze brałam Magnezin 500 chyba bardzo dobrze przyswajalny
matik a Ty kiedy masz usg?? też chyba niedługo
Kira kochana czy Ty już testowałaś??
aljul dziękuje za pamięć , u mnie jak zwykle tępo szalone, jeszcze te przemeblowania,
doba jest za krótka, tylko ja wole jak coś się dzieje zwłaszcza taką porą roku jak teraz,
co u Ciebie?
maran byłam pewna, ze się udało wykres był piękny, ale tym razem się uda, trzymam &&&&&& i nie puszczam

pozdrawiam Wszystkie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Matik to już niedługo, u Ciebie tez wtedy nuba bedziemy podglądać
zrobię fotki, ale my takie oszczędne przemeblowanie robimy, bo chłopcy są
mali ,za pare lat pewno będa chcieli bardziej poważne meble,
takie im zamówiliśmy plus jeszcze jeden regał do tego ,
muszę zamówić im jeszcze jakieś fajne naklejki na ścianę i na jakieś kolory pomalujemy
pokój najmłodszego
 
Ostatnia edycja:
Zakrecia I jak ?? :)

kate Bardzo ładne mebelki :)

Dziewczyny znów nie odpisze wszystkim...jej jak ja się czuje tragicznie.. :-( już dziś sama zwiększyłam dawkę leku na tarczycę bo jest to nie do wytrzymania, a wizyta u edno we wtorek . Dzis byłam na usg i chociaż w tym badaniu jest wszystko dobrze :) Teraz trzeba isc z wynikami z krwi i tym usg do rodzinnego. ( chodzę do tej samej pani doktor , do której z synkiem chodze ;) )
 
Airfix ja mam dawkę przy takim TSH - 112 a miałam 88:szok: i już czuję się znacznie lepiej

kate dzięki u mnie dobrze - ostatnio chłopaki przechodzili mi wirusa jakiegoś - starszy wymiotował w dzień a młodszy całą noc, po tej nocy z kolei miał biegunkę - ale już wychodzimy na prosto
Fajne te mebelki dla chłopców

małe liski to już tak niedługo do podglądania nuba ....ależ będą emocje

Zakręciu &&& zaciskam cały czas za Ciebie i Igorka - oby wszystko ułożyło się pomyślnie
 
Ostatnia edycja:
Airfix współczuje samopoczucia, mam nadzieje, ze poprawi Ci sie po lekach,
bo jak funkcjonować w takim stanie
matki to zdjęcie z katalogu, musze dzisiaj do najmłodszego kolor do pokoju wybrać,
średniak ma pomarańczowy, taką morele,
 
Ostatnia edycja:
Kate wow super No to liczę na zniżki ;) kurka ale fajnie :)

Powiedz mi czy znasz wózek bebecomfort loola ??
Bardzo mi sie podoba ale jak próbowałam go podnieść jedna ręka to okazało sie ze sporo wazy ale składa sie rewelacyjnie i zajmuje mało miejsca masz moze jakaś alternatywę No i oczywiście jaka masz cenę fajna ;)
 
Airfix biedactwo :-( ale sie nacierpiec musisz Oby bylo lepiej kochana

Dziewczyny juz po wizycie Nie robil mi usg i powiedział ze msm.sie tym nie stresować i niewkrecac sobie a na sali porodowej beda dokładnie sprawdzac wage Tak to wszystko ok Dostałam.skierowanie do szpitala na przyszly czwartek jakby nic się nie wydarzyło a co dwa dni mam chodzic do szpitala na ktg Właśnie jestem bo 20 min cieplej kapieli Moze sie cos podzieje :-)

Kate śliczne mebelki.:-)
 
reklama
Zakręciu kochana to teraz po kąpieli bierz męża w obroty, a rano powtórka ;) - my tak dwa razy przyspieszaliśmy porody i dwa razy skutecznie :-D już niedługo Igorek będzie na świecie - ja już się nie mogę doczekać :) koniecznie daj nam znać zaraz po porodzie! i trzymam kciuki żeby było lekko i sprawnie &&&&&&&

Milli witaj :) spróbuj najpierw sama przejrzeć nasze forum - znajdziesz sporo przydatnych informacji jeśli chodzi o planowanie chłopca. Jak się nie mylę dziewczyny starają się około 12 godzin po pozytywnym teście owu, ale odstęp jest najmniej istotny - bardzo ważne jest ph, hormony, dieta....Jak fajnie, że dołącza do nas coraz więcej chłopczykowych staraczek

Matik jak tam:)? ja już siedzę jak na szpilkach, a jeszcze tyle czasu do wizyty
 
Do góry