reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Lilly super, że na wizycie wszystko dobrze :tak:
Male liski ale Cie sny nawiedzają ;-) wow to już za tydzień będziemy podglądać u Ciebie nuba :szok: a dopiero co pokazywałaś nam tutaj testy z II kreseczkami :-)
Matik u Ciebie też niedługo będziemy podglądać nuba, będą emocje :-)
Maran kochana wiem co czujesz, bo ja już 7 cykl walczę i chyba nie najgorzej mi z tym... idzie się przyzwyczaić chociaż nie powiem marzą mi się już te II kreseczki. teraz uda nam się :*
Ja odebrałam wynik tsh - 1,76 więc chyba ok? niby wszystkie wyniki dobre a tu zajść w ciąże nie idzie :-p
 
reklama
cześć dziewczyny :)

Elle87, Maran ehh skąd Ja to znam....
sama mam już dość diety suplementów i obserwacji własnego organizmu nie wspomnę o m. który stwierdził, że jak nam się nie uda do sylwka to idzie badać żołnierzyki , bo to właściwie ostatnie badanie , którego nie zrobiliśmy choć dwóch lekarzy nam je proponowało :zawstydzona/y:ciesze się, że sam od siebie bez mojego nacisku do tego doszedł ... choć mam ogromną nadzieje, że to badanie nie będzie nam potrzebne...

wczoraj udało mi się umówić na dzisiejszą wizytę do ginka , który prowadził moja ciąże z Wojtkiem zobaczymy co w trawie piszczy ..... nie bylam u niego prawie rok :zawstydzona/y:..............


Nusia
gdzieś ty się kochana podziewasz ?


Airfix eh trzymam kciuki za dobrą diagnozę u synka... nam w szpitalu nic nie wyszło.... z jednej strony się cieszyłam, a z drugiej dalej jesteśmy w punkcie wyjścia...
w poniedziałek byliśmy na urodzinkach kolegi z przedszkola Wojtka i tam jedna z dziewczynek tak kaszlała , że prawie płuca wypluła, a jak pytałam Wojtka to jest codziennie w przedszkolu... także możemy się jeszcze domyślić w jakim stanie puszczane są inne dzieci do przedszkola i jak nasze mają być przy nich zdrowe :(

Piraniu udało mi się umówić na wizytę do ginka :tak:, a piku nadal nie wyłapałam :( :wściekła/y:

Verita
też słyszałam o miodzie Manuka wiele dobrego :) swoją drogą cena jest kosmiczna ...


Miłego dnia
 
Ostatnia edycja:

Hej

Na poczatku dziekuje Wam dziewczyny :* jestescie kochane

Male liski dzisiaj mam wizyte O ja juz za tydzien bedziem ogladac nuba :) &&&&&

Macy wspolczuje sytuacjim babcia i trzymam kciuki zeby bylo dobrze A Ty troszke poodpoczywaj

Elmo powrot do pracy nie bedzie latwy ale na pewno poradzisz sobie siwietnie

Airfix duzo zdrowka dla synka i kciuki zeby pomogli w szpitalu

Lillysuper Ciesze sie bardzo :)
Elle, Maran, Justi &&&&&&&&&&

Nuuska, Dorcia,Piranhu a Wy gdzie sie podziewacie? :)

ja dzisiaj czuje sie juz lepiej ale jeszcze troszke katar meczy Pijeherbatkimz sokiem z malin i imbirem:) wczoraj kupilam jeszcze krople do nosa nasivin dla dzieci i pomogly odblokowac nosek :)
bylam rano w Lidlu i kupilam sniegowce :) fajne tez sa rajstopy ocieplane
ide ugotowac zupe :)
milego dnia

jeszcze jak na zlosc wyczerpalam internet w tel ale postaram sie poinformowac Was jak zacznie sie cos dziac
 
Zakręcona dobrze, że sytuacja z przeziębieniem opanowana :) czy Ja dobrze pamiętam, że dziś masz wizytę u swojego ginka ?
Ja urodziłam 6 dni po terminie , a lekarz w dniu terminu powiedział,, ze dziecko nie bedzie miało więcej niż 3500 g , a Wojtuś urodził się 4050 g ;)
także u mnie granica +/- 600g się sprawdziła :)
ciekawa jestem kiedy Igorek zechce przywitam się z mamusią i ciotkami z BB &&&&
 
Witam :) zaczynamy starania o drugiego dzidziusia coreczke mamy marzy nam sie maly Franio :) wg kalendarza owulacje powinnam miec w weekend testy owulacujne robie od poniedzialku. Ile godz po pozytywnyn tescie powinnismy zaczac "przytulanki"?
 
Zakręciu no to może lekarz zrobi ci masaż szyjki i wtedy Igorek szybciej przywita się z tobą/nami :)
trzymam mocno kciuki, bo przynajmniej dla mnie czekanie na godzine zero było najgorsze , ale ja rodziłam pod koniec lipca i mi upały przeszkadzały w funkcjonowaniu :)
 
reklama
Just tydzien temu mi juz robil masaz szyjki hehe oczywisice jesli mozna nazwac to masazem :D no dziwne to oczekiwanie :)

Mili witaj:) jesli chodzi o odstep od owulacji to jest najmniej istotny czynnik przy planowaniu plci :)
 
Do góry