reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

maran-atha tak jakoś mam wrażenie, że owulacja przyszła wcześniej i nic z tego nie wyjdzie :/ a mój już powiedział, że on diety nie stosuje i ma dość... :( ehhh. Musi nam się w końcu udać. Ja o córeczkę się nie starałam i jest a za 3 miesiące będzie mieć dwa latka :)

Matik już zaraz 12 tydzień kończysz a to jest najgorszy czas. Będzie dobrze.
 
reklama
Hej dziewczyny wiem ze nic nie pisze ale zawsze nie wiem co mam pisać :)

W końcu nadszedł październik i zaczynamy staranka

Możecie mnie na listę wpisać na 13.11?

Mam pytanko
Jeżeli ma się ten okropny ból owulacyjny ( czyli odkąd zaczęłam obserwować swoje cykle to zauważyłam że tak 14 dc mam silne bóle i musze tabletki brać żeby przeszło, po tabletkach nieraz przechodzi ale przy wysiłku są znowu odczuwalne) jeżeli ten ból się pojawia to trzeba ileś godzin odczekać żeby móc się starać o chłopaka?

Pozdrawiam was ;)
 
Patka na chlopaka trzeba przed tym bolem sie starac, tak na ok. 12 godzin przed, co by plemniki czekaly dojrzale juz na jajeczko... robisz testy owulacyjne, wiesz ile czasu po pozytywnym tescie owu masz ten bol? Wowczas moglabys sie zorientowac ile czasu po piku LH nastepuje bol owulacyjny i wiedzialabys ile po pozytywnym tescie zadzialac by bylo mniej wiecej te 12h przed owulacja...
 
Maran w tamtym cyklu robiłam testy owu tak 3 dni przes rym bolem i były negatywne(czyli bladziochy) a dzień przed bólem kurcze nie zrobiłam zapomniałam.
Hmm kurcze to byłam w błędzie myślałam że jak jest ten ból to powinno się serduszkowac.
To przy chłopaku można tylko jeden raz 12h przed bólem?
Kurcze to planowanie dziewczynki jest chyba łatwiejsze :D
 
Czyli 12h po pozytywnym teście owu. Test owu jest pozytywny jak są dwie ciemne kreski tak?
A to prawda z ta temperatura czyli ze przed owu spada? I po idzie do góry? To spadek temperatury jest też jakimś wskaźnikiem 'przedowulacyjnym'?
 
maran u mnie nic nowego. tak jak pisałam @ przyszła, choć miałam nadzieje że jednak tym razem się udało. nie brałam na wyjazd suplementów i od diety też odpoczęłam. był moment że tempka gwałtownie skoczyła i zrobiłam test, przyznam się że po raz pierwszy widziałam cień cienia (ale pewnie to moja wyobraźnia), niestety następnego dnia ostry spadek i plamienia :( dobrze że mężowi nic nie mówiłam bo by się rozczarował. obmyślam taktykę na ten cykl i chyba zrezygnuje z zakwaszenia po starankach, będą tylko przed i zmniejszę odstęp.
 
reklama
Nuuska wpisz mnie kochana z terminem @ na 15.11.
Staraczki glowa do gory bo i w koncu nam sie uda :-) ja walcze jak na razie z infekcja i czekam na paski do mierzenia ph wiec jak dojda to zobacze czy przez infekcje ph poszlo w gore :sorry:
Milego i slobecznego dnia zycze bo u nas pada
 
Do góry