reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Macy cosik plumka ale tak bardzo nieśmiało !!! Nie mogę doczekać się pierwszego kopniaczka ( byle nie w żeberko :-D) Dobrze że Cię nie męczą objawy !!! Choć jak pisałam mnie się późno zaczęły ale też bardzo nie umęczyły !!! Buziaki łanio Ty moja :-D
 
reklama
macy i właśnie takie szczere osoby jak Ty lubię :-D a ty masz synka i córeczkę? Ty z córką planowałaś płeć czy tak po prostu wyszło?
 
Dorcia, a jednak się z babami całujesz. :-D Te pierwsze plumkania są takie słodkie. Moja córa mi dała ostro popalić. I tak jest do dnia dzisiejszego! Ty mnie nie strasz późnymi objawami. Ja najbardziej się boję innych, późniejszych dolegliwości.
Iweet, tak, mam córę i syna. Z ciekawości kiedyś wlazłam na wątek i niestety wyleźć nie mogę. :-D Wiedzialam, że będziemy chcieli trzecie dziecko (mój mąż chce jeszcze czwarte i piąte i...), a że miałam rzeczy po córce, pomyślałam, że może córka następna. Trochę chciałam szczęściu dopomóc, ale nie spinałam się. Po diecie wnioskuję, że będzie chłopak - uwielbiam owoce, warzywa, zażeralam się jak dzika prosciutto crudo i cotto. Zobaczymy. Mi jeszcze sporo trzeba czekać.
 
Macy nooo coś Ty ...jak czułaś plumkania koło 12 tygodnia to już niedługo !!! Ja chyba nadal mylę ruchy jelit z "pływaniem" Kropka !
 
dorcia wszystkie Was bardzo lubię :tak: atmosfera na tym forum jest tak super, że chce się tu zostać. Codziennie Was czytam dziewczyny (nawet jeśli się nie udzielam) i każdej naprawdę kibicuję. A w sobotę (mimo iż soboty nigdy na nic nie mam czasu, bo to zakupy, sprzątanie, gotowanie, jakieś ciasto na niedzielę trzeba upiec) to zaglądałam co chwila czy są jakieś wiadomości od Ciebie Dorcia. W ogóle usg każdej dziewczyny z tego forum to są takie emocje jak by to było moje własne usg :-) i już się nie mogę doczekać jak sama będę mogła się z Wami dzielić takimi wiadomościami ;-)
 
Daria czytając Twojego posta zrozumiałam go tak, ze zadne badania nie mają sensu bo co ma być to będzie,
tak więc napisze Ci na moim przykładzie, przez klika lat miałam tylko krwiomocz,
który wychodził tylko podczas BADANIA, i TYLKO dlatego, ze razem z lekarzem dążyłam temat i zrobiłam
bardzo duzo badań, tylko dzięki temu jestem na tym świecie bo wiesz co się okazało? że mam guza,
nie dawał, żadnych oznak , zadnego bólu , nic , krwiomocz który jest widoczny tylko w BADANIU,
i dzięki badaniom jestem tu i teraz a moje dzieci mają matkę,
dlatego zupełnie się nie zgodze z tym co napisałaś, ale to jest moje zdanie, w każdej chorobie
badania, duzo badań to podstawa, od tego zaczyna się leczenie, przynajmniej powinno,

kevinka ja tez jestem przeziębiona, kaszle i najmłodszego mi rozłożyło, nie pójdzie jednak jutro do przedszkola,
iwet ja też uwielbiam to forum
 
a witam sie lasencje moje :D

Dorcia, macy pieknoty a Wy to sie chyba nerwowac nie bardzo mozecie co ???? To wiec co ja tu czytam ??

kate dobrze wyczytalam ze Ty rowniez zmagalas sie z krwiomoczem kochana ? czyli to juz Twoj drugi cykl staran tak ? trzymam mocno wiec kciuki a Ty trzymaj za mnie i za moje -4kg :-)

zakrecia noc wspaniala :-D:-D tylko szkoda ze tak szybko trzeba bylo wstawac, bo rozpoczecie mnie dzis czekalo na 9.30. :sorry2: A Ty jak tam ???? w domku juz rozumiem kochana ??? :D

mici jesli zaczynasz staranka we wrzesniu czy moge prosic o info o jaka plec i date wrzesniowej @ ? :)

iilaczku u Nas tez rozpoczecie roku pelna para :))) co u Ciebie w ogole kochana ? malo zagladasz, czy podasz mi termin wrzesniowej @ :** ?

Dorcia bosheee Ty wiesz co ??? jak ja dzis spakowalam Olke na jutro myslalam ze sie obale na stojaco :baffled: Wy tez macie tak ciezki plecak ??? przeciez to kurde z 20kg wazy jak nic !!!!

piranha dzis moj lekarz mi uciekl a chcialam do Niego podejsc z tymi wynikami bo eh nie podoba mi sie to :( ale w pracy podsuneli mi tez to, ze moze to piasek...ewentualne kamienie ?? co myslisz ?
 
Ostatnia edycja:
Nuuśka kochana robiłaś badanie moczu !!??? Jaki wynik !??? Ja na kamicę choruję od X lat ...a krwiomocz mam tylko wtedy kiedy schodzi piasek lub jakiś kamol !
A plecak kochanieńka też taki ciężki ... tylko że my mamy 200 metrów do szkoły więc wiele się nie nanosi !!!
 
reklama
No wlasnie Dorciu tez mi tak powiedzieli ze to moze byc piasek choc tak w sumie to ja nie wiem co to moze byc...

wyniki juz Ci spisuje :

CIĘŻAR WŁAŚCIWY : 1.020
KREW : OBECNA
LEUKOCYTY : NIEOBECNE
PH: 6.00
Erytrocyty: 5-10 wpw.
Leukocyty: 0-2 wpw.
Bakterie: nieliczne
Nabłonki płaskie: pojedyncze wpw.
Śluz: pojedynczy wpw.

 
Do góry