reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witajcie :)

Jak to dobrze być w domu :) po 12 mnie wypuścili a po wypis mam podjechać w tyg Cieszę sie że wszystko ok z maluszkiem :) Śmiałam sie z moim K że mieliśmy rozgrzewkę przed porodem :) Wiecie że za pierwsze L4 czyli od 1 do 14 ZUS wypłacił mi już kase:) więc biore sie dzisiaj za zakupy Narazie te najważniejsze rzeczy do szpitala i na początek Wole mieć już to w domu Ogołnie z soboty na niedziele i w niedziele było u nas tyle porodów ze szok Na izbie przyjęc była kartka "nie przyjmujemy do porodu" ale i tak te co już nie mogły czekać były przyjmowane a te co mogły czekać to na patologii czekały Jakiś wysyp się zrobił :) po poludniu poszliśmy na spacer do lasu i nawet trochę grzybkó uzbieraliśmy :)

Nuuska jak tam nocka??;) pewnie nie wyspana to intensywnych starankach :D trzymam kciuki żeby były wocne i żeby @ nie przyszła :*

Małe liski, Annette przecież każda ciąża jest inna wiec niestresujcie sie brakiem objawów :) bedzie dobrze Jeszcze będziecie nam tu narzekać :p

Mamakaja super że wszystko ok z maluszkiem, a jak dzisiaj sie czujesz ?

Airfix &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :)

Dorcia to co jutro idziesz na usg?:) kurcze ja sie nieznam ale wydaje mi się że to chłopak będzie :) &&&&&

Macy dziękuje :)czuje sie lepiej Humor sie poprawił :) a Ty jak sie czujesz?

Jeszcze raz dziewczyny chciałam Wam podziękować za wsparcie :) jesteście kochane :*
 
reklama
Macy wybacz ale Cię nie rozumiem
Przecież jestem w ciągłym kontakcie z dr ja porostu zapytałam czy moze skoro jestem w ciaży coś jeszcze sprawdzić

Troszeczkę za daleko wybiegała ze zrozumieniem mnie
A ja nie zarzucam Ci nic
Spokojne
Jakieś zwykłe nie porozumienie
To ze pytam to świadczy o odpowiedzialności bo staram sie mieć jak najwiecej informacji

A dlaczego mam znaleźć innego lekarza ? Nie rozumiem
Po za tym ze jest tu chyba jedyna pani dr po za tym sami faceci a do faceta nie pójdę
Takie tu maja zasady , nie mogłam wczesniej zrobić badań bo by mi niewypisała
Bezsen jakiś nam sie tłumaczyć ze jestem ciaży i mam wątpliwości wiec dopytuje na forum
Każdy moze pytać o co chce
Ale dziękuje za wsparcie

_______________________________

Na razie dziewczyny

Życzę staraczką zaciążenia a ciężarnym donoszenia &&&&

Niebędę tu juz sie udzielać , nie mam zamiaru sie denerwować bo ktoś czegoś nierozumne tylko oskarża

Bardzo jest mi przykro ale dziękuje bardzo za wszystko
Pa pa
 
Ostatnia edycja:
Matik po raz któryś strzelasz focha ... dziwne to ! Może przemyśl jeszcze swoją decyzję ( ciążowe hormony itp. ) Ja również sugerowałam Ci zmianę lekarza bo moim zdaniem ta babka lekceważy wszystko !!! Ostatnio zapytałaś Piranhy czy brać jakiś tam lek ... a dlaczego nie zapytasz lekarki ( ja wiem że Piranha wie niejednokrotnie więcej niż lekarz ... ale ) !?
Moje zdanie znasz !!! Kurcze no ... naprawdę nikt na Ciebie nie napada, każda pisze co myśli ( Ty również ) Przemyśl to jeszcze raz na spokojnie ...

Nuuśka odsypia nockę ... heheheeh !!!

Zakręcona
jak bardzo się cieszę że wszystko u Was ok !!! Wiedziałam że tak będzie !!! Teraz szalej zakupkowo ... fajnie tak siedzieć w domku a kasa leci !!! :-D
 
Ostatnia edycja:
Matik, rzeczywiście - chyba się gdzies nie rozumiemy. Mówię tylko, że sporo dziewczyn po jednym poronieniu szuka przyczyn. Ile Ty ich przeszłaś? To nie kwestia oskarżania. Dla mnie to kwestia rozsądku. Nie zamierzam Cię przepraszać za to, że myślę, iż życie które dajemy ma wartość najważniejszą na świecie. Powodzenia na ciężarówkach.
 
Matik - ja będac już w ciąży pobiegłam do ginekologa bo bałam się, że znowu poronie... zrobił mi przeciwciała oraz wymazy z pochwy m.in. na chlymadie... zastawiłam u niego kupe kasy tylko po to by się dowiedzieć, że nic mi nie jest... a poprzednie straty najprawdopodobniej od niedomogi ciałka żółtego... czyli kuracja progresteronem, który i tak brałam...
nie stresuj się tylko :) i zapytaj się lekarki jaki ma dla Ciebie plan po tylu stratach...
 
Dorcia a tobie o co chodzi znowu , ja focha znowu ???? Kiedy ostatnio że znowu
Masakra
Płakać sie chce
Co wy chcecie
Mam badania od lekarza !!!!

Brak słów
Dzieki dzieki wielkie dzieki
 
Hello!

kate, ja bym brała ten Puritan's Pride :tak:

ania, w 3 dc sprawdź estradiol, testosteron, LH i FSH, warto też TSH i prolaktynę, widzę, że część tych badań już robiłaś. Mi mimo wszystko z tempek nie pasuje owulka w 24 dc (choć ten śluz R pasuje do tego wariantu), chociażby z tego powodu, że żadna z tempek do 32 dc nie jest wyższa o 0,2 od najwyższej z 6 tempek przed skokiem.

mici, tu chodzi o jeden złoty strzał po minimum 7 dniach przerwy (dziewczyny z in-gender stosowały np. 2 tygodnie abstynencie), u mnie bywał nawet miesiąc).

mamakaja, kciuki zatem zaciśnięte! :-)

Matik, a masz możliwość sprawdzenia jeszcze raz bety by się upewnić, że dynamika przyrostu hCG jest wciąż właściwa? ....chyba, że nie chcesz się już tym stresować ale moim zdaniem warto wiedzieć po tym co przeszłaś i z uwagi na łykanie wysokich dawek progesteronu. Trzymam mocno za Was kciuki!

Airfix, soja nie jest zalecana ani przy planowaniu córki ani przy planowaniu synka.

Justi, Inositol przyjmują kobiety ...jednak na genderdreaming zaznaczono, że jego wpływ na płeć nie jest jeszcze do końca poznany, warto jednak zwrócić na Inositol uwagę przy wysokim poziomie testosteronu i cukru a niskim progesteronie. Nasi M mają nie łykać witaminy C ale żurawinę jak najbardziej powinni :tak: Co do bety małe liski - pisałam, że przyrasta jednak wolniej jak we większości ciąż (i kiedy wynik był 400 to zwykle u większości kobiet wynosiłby już ponad 1000), wierzę jednak, że wszystko jest w porządku i za to mocno trzymam kciuki (czytałam o dziewczynie, która miała na tym etapie betę 329 i wszystko było w porządku).

Dorcia, ja jestem z tych niecierpliwych, których bardzo męczy niewiedza a myśli potrafią mnie zadręczać ;-), dzidzia potrzebuje zrelaksowanej mamusi :-) Czekam kochana na wieści i od rana kciuków nie puszczam!

Daria, chłopcy często tak mają i już :-D Synek mojego kuzyna jest o 4 miesiące starszy od Kai a jeszcze jedno i drugie w pampa leci. Zdolne masz dzieciaki!

Lili, wg mnie to nieprawda, płeć determinuje połączenie chromosomów X i Y (X od komórki jajowej i X lub Y od plemnika), z tego tekstu wynika, że mogą się połączyć chromosomy X i Y w momencie zapłodnienia ale w wyniku małych ilości testosteronu powstanie dziewczynka XY, albo w drugą stronę - połączą się dwa X ale w wyniku dużych ilości testosteronu powstanie chłopiec XX ;-) Wg mnie płeć determinowana jest w momencie zapłodnienia. Lukrecję (licorice root) przyjmuje M a nie Ty, kobieta przyjmuje Saw Palmetto ale można to łykać tylko do owulacji. Nie wolno łykać licorice root w ciąży, może to spowodować nawet poronienie.

zakręcona, aż miło czytać, dobrze, że już w domku jesteście, my też wczoraj trochę grzybów nazbieraliśmy, z Krzysia niezły grzybiarz, znajdował nawet takie tyciunie podgrzybki, potrafił znaleźć nawet grzyba, którego przeoczył jego tata - mega grzybiarz :-)
 
Zakrecia to super że wszystko ok:) jeszcze miesiąc :) mnie wyszły wczoraj skurcze.co 10 minut dlatego dziś też się wybieram na ktg:) ale dopiero około 20 bo M. wziął samochód do pracy:)

Piranhu ale mi smaka narobilas, zjadlabym
Sobie grzybki w smietanie:) buziaki dla Twoich slicznych dzieciaczkow:)
 
Matik nie przejmuj sie ludzie zawsze cos znajda zeby kogos zdnerwowac ,,
macy pomysl to co maja powiedziec te kobiety co juz tyle sie staraja o dzieci robia wiecznie badania i nie moga zajsc w ciaze tutaj tez duzo dziewczyn dlugo zajsc nie moga i te badania jakos im nic nie dawaja bo w ciazy nie sa ( nikog nie chce urazic tylko pokazac ze badania nic nie dawaja ) bo jak by daly to chyba od razu powinny byc w ciazy tak ;/ a skoro matik poronila kilka razy to widocznie tak mialo byc jak i to ze iektorzy nie moga miec dzieci bez przyczyny bo nie zawsze znajdziemy przyczyne tak ? bo jak znajdziecie zawsze przyczyne to jestm ciekawa jak wytlumaczyc te dziwne choroby co sie biora nie wiadomo skad , abo moja ciocia z wujem nie mogli miec dzieci wuja jest nie plodny wedlug BADAN .... maja blizniaki z invitro i co ciocia po paru latach urodzila wujowi syna jego :-D ale bdania byly :)
ja urodzilam wczesniaka mogla bym robic badania ale tutaj nikt na tym nie gdyba tak mialo byc tak mi lekarze powiedzieli ;/ nol i trudno pogodzilam sie z tym i mowie sobie tak musialo byc i tego nic nie zmieni czy zrobie badania czy nie ... tyle chcialam napisac b jak widze jak piszecie to wyglada z waszego pisania tak jak by matik tych dzieci nie chciala i je zabijala ale tak was idzie zrozumiec az przykro was sie czyta ... a zreszta macy to jest chyba jej sprawa czy on robi badania czy nie ... ja tak samo z byle plamienime nie lecialam do lekrza niektrzy ludzie sa panikarze a inni nie ... narazie ide bo aby sie denerwuje jak widze to co piszecie ....
 
reklama
Matik a Tobie o co chodzi ??? Rzucasz się na wszystkich ! Napisałam co napisałam , nikogo nie obraziłam !!! Wyrażam swoje zdanie i usiłuję Ci wytłumaczyć że nie warto nic robić pod wpływem nerwów ... chciałam żebyś została i tyle !!! A Twoja doktorka mi się nie podoba i już ... za lekko podchodzi do tematu
Skoro nie życzysz sobie naszych komentarzy co do Twoich postów to przepraszam ... myślałam że po to jest forum !
Miałam jeszcze coś napisać, ale ...odpuszczam !!!
Zwalam to na garb hormonów ciążowych - moich czy Twoich
Nie chcę się kłócić ... bo to bez sensu

Daria ... co masz do mnie ??? Przytocz jeden post na którym mówię że to Matik jest winna !!! JEDEN !!! Bo jak rozumiem "was" dotyczy również mnie !
I nie miałam zamiaru NIKOGO denerwować !!!

A zresztą ludzie .... co ja się tłumaczę !!! Komu i po co ????
 
Ostatnia edycja:
Do góry