reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

:-( co teraz robić dziwczyny?? Tylko inseminacja nas ratuje? Dodam że te wyniki to już pokilku miesięcznej suplementacji...bo przecież cały czas braliśmy witaminy pod kątem planowania.
Dupa z tego. I płakać mi się chce.
 
reklama
Wiedzma nie płacz , zawsze jest nadzieja
A Pirania na pewno znajdzie na to jakiś sposób &&&&&

Eh mąż dzwonił do laboratorium i sie upewniał czy na pewno taki wynik i potwierdzili &&&
Bo juz sie bałam ze mu sie pomyliło 40 z 4
 
Ostatnia edycja:
Wieźma, nie martw się, inseminacja to nie koniec świata, przy słabym nasieniu daje bardzo duży odsetek ciąż. Może warto by było poczytać w necie co robić, zeby polepszyć parametry nasienia, zastosować się i wtedy spróbować jeszcze raz naturalnie.
Poza tym mogli pomylić próbki z nasieniem...

Matik &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
hej hej kochane :))

ja na szybciutko jak zwykle ostatnio.

ajlul dziekuje za mile slowa :* a co u Was ?? Ty sie w koncu kochana zdecydowalas na staranka, czy dalej myslisz ?? bo ja ciagle grzeje miejsce w tabeli !! :D

piranha ale jest lepiej ?? juz sie balam ze cos sie stalo, ze sie nie odezwalas, ani nie odpowiedzialas. Jestem z Toba caly czas myslami pamietaj !! :*

zakrecia na badania krwi wybieram sie jutro i od Nich chce zaczac. Do lekarza na pewno w tym miesiacu, ale nie powiem Ci kiedy jeszcze kochana, musze zadzwonic do gina w przyszlym tygodniu i porozmawiac jak on to widzi, na razie od soboty walczymy z biegunka u kociastych...:dry: nie wiem co za cholerstwo przywlekly z tej wsi ale kurde masakra !! :angry:

małe liski super, piekna betka i piekne dwie krechy !!! rosnijcie zdrowo :-)

matik nooooo nareszcie i od Ciebie pozytywne wiesci !!kurcze teraz musi byc juz dobrze zobaczysz ! :tak:



vviedźma kochana nie martw sie ! My tez mamy zielone swiatlo dla inseminacji i zapewne po histero do Niej dojdzie, ale jesli to ma Nam dac upragnione szczescie to na pewno warto sprobowac, poddac sie temu i przede wszystkim nie poddawac !


dziewczynki, zwlaszcza nowe jesli ktoras chce byc wpisana w tabeli prosze o info :))
attachment.php


Starających się : 13
Oczekujących na staranka : 2


SIERPIEŃ 2014 :

lilly78 - termin @ 31.08 ( 3 cykl starań )

WRZESIEŃ 2014 :

Annette - termin @ 03.09 ( 1 cykl starań )
Justi - termin @ 07.09 ( 3 cykl starań )
Elle87- termin @ 12.09 ( 5 cykl starań )
Verita - termin @ 14.09 ( 1 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 15.09 ( 16 cykl starań )
Katriina - termin @ 17.09 ( 1 cykl starań )
ilaczek - termin @ 18.09 ( 4 cykl starań )
Airfix - termin @ 20.09 ( 13 cykl starań )
iweet84 - termin @ 21 .09 ( 2 cykl starań )
gdusia_- termin @ .09 ( 1 cykl starań )
Roszpunka - termin @ .09 ( 4 cykl starań )
maggie2205 - termin @ .09 ( 3 cykl starań )

W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

kate.. (lato 2014 )
ania_g21 ( wiosna 2015 )

 
Ostatnia edycja:
Matik KCIUKI ZACIŚNIETE!!!! czy lekarka dała coś na podtrzymanie ciąży, wie o wcześniejszych sytuacjach? bardzo bardzo bym chciała żeby teraz udało się!

Wiedźma Piranha na pewno coś podpowie w temacie....trzymam kciuki żeby się udało (z inseminacją, czy bez - najważniejsze żeby się udało!)

Justi dziękuję ci :) oczywiście na pierwszym miejscu - zdrowa ciąża i na razie skupiam się na tym. Na pewno będę myślała nie raz o dziewczynce, czy jest szansa, czy będzie tym razem ( w sumie wszystko co robiłam od stycznia robiłam w kierunku dziewczynki :) ale nastawiam się i przeczuwam chłopczyka :) i też mi dobrze z tą myślą.

Nullka mamy z Kate dokładnie taką http://www.trionz.pl/Products/104-colantotte-boost-biay.aspx

Zakręcia ja uwielbiałam w ciąży układać na półkach i przy okazji podziwiać po raz n-ty! te malutkie ciuszki, bodziaki, skarpeteczki, faaaajny widok :)

u nas leje, zimno brrrrrr
 
Małe liski, ja myślę, że u Ciebie lisica mała będzie. Zrobiłaś bardzo dużo. A u siebie faceta czuję. :-) I też mi z tym dobrze, chociaż córka chce siostrę. ;-)
 
Dziewczyny ja tak na szybko bo dopiero co wyszlam od ginka
Pecherzyk dojrzewa w lewym jajniku i ma wielkosc 22.2 wiec chyba ok. Nie wiem tylko kiedy peknie czy w nocy czy jutro np rano... chyba dzis bedziemy tez dzialac ale nie chce w sama owulke...troche sie boje. Ginka zapisala mi jeszcze luteine dopochwowo i bede ja brac razem z dupkiem. Jutro mam przyjsc po 17 zeby sprawdzic czy pecherzyk pekl.
Piraniu ginka zapisala mi jeszcze infolic, warto go kupic? Jest dziewczynkowy? Biore bcomplex i castagnus wiec moze to wystarczy? Infolic podobno pomaga w zajsciu w ciaze
Matik ogromne gratulacje :-)
 
Elle super wiadomość - przyjemnych i owocnych starań :)
Macy dzięki kochana, fajnie by było mieć lisiczkę ;) ja przeczuwam u ciebie córę drugą, a mój najstarszy synek od dawna mówi że chce braciszka :)
 
Elle, owocnych staranek :tak:
Macy, w które dni działałaś, zakwaszałaś się czy po prostu spontan?
Liski, Ty o ile dobrze pamiętam to 0+12? Z zakwaszaniem czy bez?
 
reklama
Dzieki dzieki
Moja dr wie o moich wszystkich poronieniach
Tylko teraz nie odbiera !!!! Zła jestem na nią
Dziś wzięłam 1 x 200mg progesteronu hak tylko dowiedziałam sie ze beta jest ładna ;)
 
Do góry