reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Vivienka kochana licytuję ... pisałam do kobitki i w sumie doopler jest mój ale muszę zaczekać do końca licytacji. To musi by cudna chwila słyszeć serdusio !!!

Przepraszam że tylko tyle ale ... nie mam mocy !!!


Eeee tam Kirra łapajcie

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzien dobry wszystkim :)


Właśnie sie szykuje i będę jechać po to skierowanie No i jutro sie wyjaśni wiele , jeśli bedzie ładny przyrost HCG to nadzieja bedzie ogromna , że bedzie ok
Buziaki i dużo słońce Wam życzę
 
Dziewczyny zatestowałam.
Jest druga krecha, jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
Dziękuję bardzo za Wasze kciuki, na pewno bardzo pomogły.
Nie wierzę jeszcze do końca i jutro dopiero termin @ ale czuję, ze będzie dobrze.

Macy, to i tak dużo zrobiłaś, życzę spełnienia marzeń o dziewusi.

Kiraa, to do dzieła!

Matik
, czekam tylko na dobre wieści od Ciebie :tak:
 
Hejka!

No i nie dane jest mi być na bieżąco z Wami :-(, doczytałam tylko fragmentarycznie ostatnią stronę :-(, chciałam już wcześniej do Was napisać ale kot wlazł na klawiaturę i jakimś klawiszem wyłączył kompa więc wszystko poszło w kosmos, potem Krzyś wstał wyjątkowo wcześnie więc czasu już mi zabrakło.

Nuuuśka, napiszę Ci smska, nie miałam wcześniej jak gdyż na Simplusie było zero absolutne, jeszcze raz podziękowania i buziaki :-)

vviedźma, podesłałabyś na PW wyniki M?

Elle
, jak tam, zadziałaliście? :-) Inofolic warto łykać, obniży m.in. poziom cukru w krwi.

małe liski, kciuki za dzisiejszą betę, na pewno będzie piękna!

Matik
, beta w sam raz jak na ten wiek ciąży, trzymam mocno kciuki za piękny przyrost i wynik powyżej 100 w piątek, wykres bardzo ładny :tak:

Kiraa
, nareszcie zielone światło, jaki masz plan? Chcesz spróbować z gonadotropinami? Jakby co znam kogoś z BB kto ma Pregnyl do odsprzedania :-)

ania, na szczęście u nas wszyscy zdrowi a to najważniejsze, z dołków finansowych mam nadzieję, że się kiedyś wygrzebiemy. Robiłaś testy owu? Wykres wygląda bezowulacyjnie :-( ale może w 31 dc była owulka?

Vivienka, mnie w obu ciążach strasznie odrzuciło od słodyczy, najbardziej od czekolady. Zauważyłam też, że odrzucało mnie od rzeczy, które jadłam w nadmiarze przy staraniach a ciągnęło do tych, które unikałam (najbardziej do cytrusów i pomidorów) :-)

zakręcona, daj znać co i jak po wizycie, jejku, meta tuż tuż :-)

Zobaczcie co Kaja narysowała, mówi, że to duch, trafiła mi się miłośniczka adrenaliny :-D

Zobacz załącznik 640868
 
Annette super :) ciesze sie strasznie Idziesz na bete? mega kciuki zeby wszystko bylo dobrze Ba musi byc juz :-)

Piranhu zdolna Kaja :) powiem Ci ze coraz wiekszego stresa mam .... tym bardziej ze jeszcze nie prYgotowana do szpitala jestem Musze kupic jeszcze sporo rzeczy a czekam na kase z Zusu bo oszczednosci poszly na remont Mielismy zaplanowana kwote ale jak to zawsze jest cos dodatkowo dochodzi i pieniazki ida jak woda Jeszcze nie jest zle ale wolimy dmuchac na zimno Oczywiscie moglibysmy z czegos zrezygnowac ale z drugiej strony nie chcemy robic jak mlody bedzie juz na swiecie Wiec licze na to ze do drugiej polowy pazdziernika mlody grzecznie posiedzi w brzuchu :)
 
Airfix wychodzi na to, że chyba obie będziemy się dziś starać ;) rano miałam silny ból lewego jajnika, pozytywny test a o 16 mam wizyte u gina i będę wiedziała czy pęcherzyk pękł ;) załamałaś mnie tylko wstrzemięźliwością, bo my po okresie raz dziennie się serduszkujemy, czy to może zaszkodzić? a będziesz się też zakwaszać? jak głęboko bo mam z tym problem? ale fajnie by było gdybyśmy razem zaciążyły hihi
 
Anette to pewnie nałapałaś dużo fluidków ode mnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cieszę się ogromnie ... wrzuć zdjątko testa- uwielbiam oglądać dwie krechy !!! Idziesz na betkę ?

Kto dzisiaj idzie na betę ... Matik i Małe liski ? Dziewczyny kciuki za piękny przyrost !!!
 
Witam :)

Wpadam po dniowej nieobecności, a tu tyle pozytywnych wiadomości :D
Az milo czytać :)

Male liski beta i test piękne :) :) :)
Bedzie Agniesia ;)

Matik zaciskam kciuki żeby cosiek został tym razem &&&&

Anette super :) :) :)
Wjlejaj nam testa :)
Na bete idziesz?

Lili 81 Airfix za owocne staranka &&&&&

Macy ale cie wywialo :)

Wczoraj mojego Irka bracikowi urodzila sie córeczka dziecko z wpadki parka w domu.Ale hitem jest ze miał to być chlopczyk!
Ona biedna w szoku na maxa :p

Ja tez bym tyki szok chciała :)

U nas szkoła juz od tygodnia oj uwielbiam ten czas ciszy :p

No wlasnie Mamakaja niechwalilas sie imieniem ?
Macie juz wybrane czy jeszcze myslicie?

Nulka mam pytanko bo pamiętam ze na styczniowkach chyba ty tez sie zaopatrywalac w baby comp lub perly ?
Stosujesz? sprawdza sie?

U mnie dzis piekna pogoda słoneczko i 24 stopnie wiec pranie na ogrodku pieknie zawislo :)

Ja akcje z kotem mialam :/
Jakis guz mu sie na grzbiecie zrobil.
I wczoraj przychodząc z dworu caly z krwi i ropy.okazalo sie ze mu to pękło :/
Dobrze,ze moja bratowa jest weterynarzem i farmaceuta :)
Telefon i wszystko wiem.poprostu mial walke z kotem czego ewidentne znaki dwóch ran po klach i zrobilo sie zapalenie :/
Dzis juz dobrze to to wygląda :)
Ja musialam zabawic sie w weterynarza ;)

Lapcie staraczki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Ok mam skierowanie na jutro ImageUploadedByForum BabyBoom1409216175.800656.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1409216175.800656.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1409216175.800656.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 49
Do góry