reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Zakręciu dzięki za kciuki. Zrobiłam fotki, ale ta druga kreska to cień cienia ledwo ją widać teraz na żywo, na zdjęciach nie wychodzi, tak więc nie będę się ośmieszać :-D godzinę temu była deczko bardziej różowa i widoczna. Nie wiem czy się uda - z jednej strony czuję pierwsze oznaki że się udało, bardzo podobnie czułam się w drugiej ciąży i na tym samym etapie wychodziły takie cienie na teście, ale z drugiej strony pobolewa mnie podbrzusze jak na zbliżającą się @. Ale cieszę się z tego chociaż i cienia :), w poprzednich cyklach nic nie było widać na testach

...miłego weekendu
 
reklama
Male liski jak ja zaszlam w 3 ciaze (w dwocb pierwszych sie nie obsrrwowowalam szybko zachodzilam ibnie zwracalam uwagi na objawy) to tez bolal mnie brzuch jak na @ i to dosc mocno. Malo tego w dniu spodziewanej @ tempka mi spadla a dzien pozniej znowu urosla. Ja trzeslam portami bo to 2 lata staran bylo i morze lez wylanych...teraz ten berbec nie daje mi spac po nocach ;)
Tak woec juz gratuluje i trzymam mpcno kciuki. Ole dni po owu jestes (ja na kom nie widze wykresow)
 
Male liski u mnie 12dc na 10 byl cien wiec na pewno u Ciebie na 10 tez bylby ladnie widoczny cien :) kiedy chcesz powtorzyc test ? :)
wreszcie skonczyli robic u nas balkony i zlozyli rusztowanie :) huuura Bede mogla spokojnie rolety odslonic :) bez wizji robotnikow za oknem
my dzisiaj idziemy na roczek Lenki w poniedzialek bedzie miala ale dzisiaj robia musimy jeszcze rowerek zlozyc :)
milego weekendu
 
Ostatnia edycja:
Male liski po cichu gratuluje... fajnie ze sie udalo, choc nie wierzylas, moze wlasnie dlatego bo glowa nie byla tym zajeta.... bardzo sie ciesze i sciskam mocno
U mnie to jutro staran nie bedzie bo owulacja sie nie zbliza jeszcze, testy ovu negatywne, sluzu nie ma, szyjka zamknieta i twarda wiec lipa....
 
hej
male liski po cichutku gratuluje
Kira fajnie że jesteś
Zakrecona sliczne zdjęcia, super pamiatka
Matik fajne zdjęcia
Maran trzymam &&&&&
mało pisze ostatnio, jakiś doły mnie łapią, nie chce smucić
 
Dzieki kochane za mile przywitanie:-)

liski - po cichutenki gratuluje i zaciskam kciuki, a kiedy masz serduszka, bo na wykresie nie widac
 
Kiraa super że wróciłaś, witaj :-)
Male liski bardzo się cieszę, że się udało :tak: na pewno będzie wszystko ok, skoro na 25-tce już widać cień ;-) myślę, że najlepiej jak pójdziesz w poniedziałek na betę. czy to był Twój pierwszy cykl z castagnusem? bo jeśli tak to może mi też się tym razem uda ;-)
 
na szybko wpadam

maran-atha pewnie jest małe przesunięcie owu, trzymam kciuki
kate czy chodzi może o starania?... ja też ostatnio mam średni nastrój

dzięki dziewczyny za kciuki. Zaznaczone są nasze staranka na wykresie, ale w podglądzie wykresu w sygnaturce rzeczywiście nie pokazują się - kochaliśmy się 11 dc , 14 dc, 15 dc. Owu była 13 dc wieczorem. Akuku jestem 11 dni po owu - podbrzusze pobolewa mnie czasem dokładnie tak jak na @, oby było podobnie jak u ciebie :) bardzo bym chciała. Elle tak kochana brałam castagnus i wit b6, na pewno sie uda u ciebie
 
Male liski jak jest cien na 25 to chyba nie z powietrza ;)
Jejku az mam mityle w brzuchu jak mi sie przypomina co czulam jak zobaczylam dwie kreski ;);) i tez wlasnie ta niepewnosc ... ja co drugi dzien testy robilam przez tydzien czy dwa tygodnie nawet ;) hehe ...i codziennie lzy szczescia ;)
Dzis mam 24 dc...zwykle miewam 28 dniowe cykle ale po tej ciazy mam zawirowania jakies i ostatnio cykl mialam 35 dniowy... a juz bym chciala zajsc w ciaze i cieszyc sie ze bedzie mala riznica wieku ;) choc sama sie dziwie ze teraz mi sie chce skoro nocki mam kompletnie nie przespane. Hehe
 
reklama
Do góry