reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

U mnie już plamienia, więc jutro na pewno tempka w dół i @. no nic, nie nastawiałam się że się uda w pierwszym cyklu.
 
reklama
Kiraa jesteś kochana !!! Choć rzadko piszę na forum to tęskniło mi się za Tobą ... serio !!! Dobrze że jesteś !!!

Małe liski &&& niech krecha ładnie ciemnieje !!!
 
Hejka!

Kiraa, jak miło kochana czytać Ciebie znów na BB, stęskniłyśmy się nieziemsko.

Daria, Sony RX 100 to bardzo dobry kompakt :tak:

Airfix, dziwne, że lekarz nie chce spróbować ich od razu i że każde tyle odczekać, wg mnie lepiej podać bezpośrednio FSH bo zmuszanie organizmu do podniesienia poziomu FSH zazwyczaj odbywa się kosztem czegoś innego.

Vivienka, nawet pojęcia nie masz jak czekam na podglądanie nuba u Twojego drugiego Skarbu :-)

małe liski, trzymam z całych sił kciuki i nie puszczam, pogratuluję po terminie @ gdy beta będzie wyraźnie wzrastać bo nie chcę teraz zapeszać, jestem jednak pewna, że to zdrowa i silna ciąża, wykres jest prześliczny i mega ciążowy (jestem też niemal pewna, że dzidzia się zakotwiczyła w 8 dpo :-)).

kate, co to za smutki, Ty zachodzisz więc masz się nie stresować i nie zamartwiać :-)

iweet, jeśli nie uda się teraz to na pewno kolejnym razem i tego się trzymamy.

Dorcia, co u Ciebie, jak się czujesz?
 
Dorciu
dziekuje kochana ;*
nawet nie wiesz jak raduje sie moje serce widzac Twoj suwaczek!!!! Nawet nie wiesz,...... Gratuluje z calego serducha

piranju
kochana, tez sie ciesze ze jestem

a co u "starej kadry" nuski? Krystianmartin?- zyja te dziewczyny jeszcze :happy2:
 
Kiraaa ja fajnie że jesteś.
małeliski &&&&&& i czekam na nowe wiesci. Napewno beda super.
iweet jak sie nie udalo to nastepnym razem sie uda napewno.
Piraniu zerknełabys na moj wykres. Niewyznaczylo mi owulki w tym cyklu. Testów nie robiłam, ale bylam pewna ze była w zeszlą nie dziele bo czułam silny ból z lewej strony i ukłucia przy siadaniu i jakby balon tam napompowiał. trwało to ok 2 h. Zastanawiam sie czy termometr mi nie padł i zle nie pokazuje temperatur.2 razy mi spadł na podłoge :zawstydzona/y:
 
Dobrze ze tu ciągle wpadam dzieki Ani przypomniało mi się ze termometr odłożyłam.
Dobrze ze jest taka grupa. Pamiętam jak z rok moze półtorej temu któraś mi napisala ze nie rozumiem jak to jest mieć jedna płeć i pragnąc to innej bo mam parke. I dla mnie do dziś to bylo niezrozumiale ma tym etapie dziecko tp dziecko. A dziś poszlam ze starszą kupować już doroslejsze ciuszki bo na ponad 2 latka i nagle znalazlam sie w innym świecie. Zupełnie co innego niż z synem. I pomyślałam sobie ze teraz wiem co się czuje. Dość dziwne
 
Dziewczyny powoli do Was wracam
Wiele z Was nawet nie wie kim jestem bo nie udzialałam się już chyba z rok czasu . Moja wymarzona i upragniona córka ma już 15 miesięcy :szok:
Wstydzę się tego że mnie tyle czasu nie było , ale naprawdę mam mało czasu na forum. Praca troje dzieci i mąż którego nie ma od 6 rano do 19-20 Łatwo nie jest ale daję radę.
Wróciłam bo sytuacja powoli zmusiła mnie do tego , gdyż coraz więcej koleżanek chce ode mnie ten magiczny przepis, a ja muszę sobie dużo przypomnieć bo jednak pamięć jest zawodna. Mam nadzieję że moja guru Piranha mi wiele przypomni ;) To własnie dzięki jej dużej wiedzy na ten temat mam moją Basię.
Mam też nadzieję że i Wam się troszkę przydam i odpowiem na wiele pytań.
maleliski odpowiedziałam Ci na priva (co prawda pewnie już za późno bo pytałaś miesiąc temu )

Oczywiście nie uda mi sie nadrobić , ale w między czasie może wszystkiego się dowiem i Was poznam (mam na myśli dziewczyny które doszły po moim zaprzestaniu udzielania się tu.
Mam nadzieję że przyjmiecie mnie z powrotem
 
Nulka fajnie Cie "poznac" ja Cie bardzo dobrze kojarze bo przeczytałam to forum prawie od poczatku I doskonale pamietam Twoje starania o Basie :) planujesz jeszcze kolejne dzieciątko?
 
reklama
Nie zakończyłam prokreacjię . Zawsze chcieliśmy troje dzieci i gdyby wtedy był trzeci chłopiec to też więcej bym nie próbowała ;-)
 
Do góry