reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dzien dobry wszystkim :)

pirahna ja mam chyba okolo 20 albumow dzieci :-D (duzych ) ja co chwile im fotki robie mam jobla :-D co do aparatu tez mialam kiedys taki jakis padziewny 2 lata temu maz kupil mi sony rx 100 tez fajnie zdjecia robi tylko mama nie umie dobrze wykorzystac jego mozliwosci :-D

matik super masz synkow przystojni jak nie wiem :) z ciebie tez laska:)

elmo ja dzien w dzien brak sil , dlatego moje planowanie dziecka przesuwa sie o jakies 2 lata chyba ze nabiore sily predzej :-D natan w chodzi tak mi zapieprza ze go musze szukac gdzie sie schował ale przynajmniej dla mnie jest chwila wol nego i moge cos zrobic :)
Izabella Py ta to w ogole podziwiam ale tam pewnie nianki pomagaja :) dzieci sliczne po mamie :)

zakrecona super brzuszek :)
 
reklama
iweet To zaszalalaś z tymi oknami w burze ;) ja miałam, ale uchylone dopóki mocno nie grzmotneło, aż wrzasnełam i kazałam pozamykać ;)) Iweet no masz racje " nie mozna bez powodu byc bladym " , ja wczoraj usłyszałam - " czy Ty umierasz??" ja mowie- a czemu? Bo masz takie nogi białe jak do trumny....hahah jezu nie moja wina że mi się nigdy nie opalają ;) No chyba ze masło kakaowe i solarium lub lezenie plackiem na słońcu przez kilka dni, ale i tak w ciapki będę-taka moja uroda i juz, a pozatym bedą czerwone, a nie opalone.

Matik Świetnie wyglądasz, a jaka psinka kochana za Toba ;) Chłopcy twoi zawsze roześmiani:)


male liski Trzymam kciuki za jutrzejsze kreseczki &&&&


Elle87 Castagnus moze tak działać na Ciebie:) U mnie jest to samo...wysokie temp w pierwszej fazie-czyli niski estrogen i jeszcze wyzsze w drugiej-czyli wysoki progesteron i widac to na wykresach-przynajmniej u mnie. Wiec Castagnus działa na Ciebie dziewczynkowo ;)

Piranhu Gonadotropiny będę mieć zlecone jak femara nie pomoże, ale to dopiero w czerwcu....Warto tyle czekać?? :-(

Nuusia Reszta hormonów w porządku, tylko ten testosteron wzrósł po femarze. Femare biore pod kontrola lekarza, bo mi zalezało na bezpłatnym usg...gonadotropiny tez bym dostała od niego, ale dopiero po min poł rocznej przerwie po femarze, a Piranha pisze że wtedy ten testosteron by nie rósł. Nie wiem co robić, tak żeby potem nie mieć do siebie wyrzutów, bo do starań został tydzień...Mało tego chyba jest tylko jeden pecherzyk...bo czuje tylko lewą stronę, wiec o dwóch moge zapomnieć w tym cyklu raczej-aczkolwiek, dowiem się we wtorek. Kciuki za Twoje starania Nuusia &&&
 
Dobry wieczorek lasencje,
zostalam wywolana do odezwania sie co niniejszym czynie:-) no bo ciezarnym sie nie odmawia :cool2:

a wiec :happy: zyje kochane, stesknilam sie za Wami okropnie sloneczka Wy moje :happy:
dochodze do siebie po mojej traumie.... Zrobilam setki badan, wiem co mi jest i co bylo przyczyna straty .
Gratuluje wszytskim zaciazonym swiezo i nieswiezo:happy::happy:
za brzuchatki zaciskam kciuki
za staraczki rowniez

witam sie nowymi dziewczynkami :-)
to tyle gwoli wstepu i "powrotu"

matik sliczna jestes lasencja,:-)
 
Matik
kawalek, kawalkiem ale jaki drogocenny Twoj lepek:-)

maran
napisze na grupie, jak starczy mi sil to dzis lub jutro :happy:

musze Was troche ponadganiac, duzo nowych mordeczek :happy:
 
Kirusia :-* My tez tu tesnimy za Toba Ty wiesz prawda? Tak jak Cu dzisiaj pisalam Bardzo mocno trzymam kciuki żeby wszystko ulozylo sie po Twojej myśli kochana:-*
 
Ach niewiem czy taki najlepszy ha ha

Jak tylko będziesz mogła to napisz , będę zaglądać

Dziś moje dzieci były w schronisku , ciekawe miejsce No dzieci mogą wyprowadzać psy na spacer
Chłopcy przeszczęśliwi a jutro jedziemy razem
Schronisko pozwala brać psy na np weekend albo tydzień czy na kilka dni co jakiś czas
I tak sobie pomyśleliśmy że spróbujemy 1 brać na weekend ale zawsze żeby czuł że co jakiś czas jest u nas a nie że go znowu ktoś oddaje, bo to takie może nie być do końca wesołe. Ale myśle że z odpowiednim podejściem moglibyśmy dać mu dużo radości

ImageUploadedByForum BabyBoom1408737887.135063.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1408737915.947005.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1408737934.316099.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1408737887.135063.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1408737887.135063.jpg
    47,8 KB · Wyświetleń: 37
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1408737915.947005.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1408737915.947005.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 33
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1408737934.316099.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1408737934.316099.jpg
    33,1 KB · Wyświetleń: 39
kira witaj, super, że odezwałaś się :)
matik bardzo fajny pomysł, chłopcy szczęśliwi pewnie
maran-atha &&&&&&&& za jutrzejsze starania

...zrobiłam dziś test 25tką, nie udało mi się kupić wcześniej10tki, po 10 minutach wyszła blaaada druga kreska :)
 
reklama
Do góry