reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Elle trzymam kciuki, żeby z ciążą było wszystko w porządku, a jutrzejsza beta żeby to tylko potwierdziła.

Maran-atha miłego wyjazdu

Aljul fajnie że odezwałaś się - miałam cię właśnie wywoływać. Kiedy staranka :)? u nas na szczęście straty małe - będziemy musieli odnowić tylko sufit u chłopców, parkiet na szczęście ocalał. Ale gdyby nas w domu nie było w tym momencie, to szykowałby się pewnie większy remont. Co do zachowania twojego sąsiada - aż szkoda słów :) ale myślę podobnego pokroju jest sąsiadka która mieszka nad nami

Macy byłam pewna że już wyjechaliście. Kiedy wybywacie? jak się czujesz?

Dorcia kciuki za jutrzejsza wizytę

...pisałyście o chłopcach o imieniu Alan, mam w rodzinie Alana, syn mojej cioci, ma już 12 lat, bardzo inteligentny chłopak, bystry i mega przystojniak, ma w sobie dużo uroku. Jak jeszcze podrośnie i zacznie się etap randkowania, wszystkie dziewczyny będą jego :)

miłego dnia
 
Drogie to urzadzenie prawie 2 tys zl?? to ja jednak pozostane przy termometrze i dlugopisie , ale corka moge sprawic jak beda w odpowiednim wieku , hmm zawiodlam sie cena :no::no:
 
Drogie to urzadzenie prawie 2 tys zl?? to ja jednak pozostane przy termometrze i dlugopisie , ale corka moge sprawic jak beda w odpowiednim wieku , hmm zawiodlam sie cena :no::no::no::no::no::no::no:
 
Verita cos za coś, to jedyne urządzenie na rynku tego typu , które ma wszystkie atesty,
są podróby za 500-700 zł, ale podróby to ja bym nawet za 100 zł nie kupiła,
ja jestem z niego bardzo zadowolona i uważam, ze jest warte swojej ceny,
 
Moja fasola chyba nie chciała zostać ze mną, dzisiejsza beta <0.1... także nie wiem... Dziś rano robiłam test i był cień..., jakieś ferelne mi się trafiają czy co:confused:
Brzuch mnie strasznie dziś boli, także duphaston chyba sobie odpuszczę....
 
Małe liski, czekamy jeszcze na wizy. Potem bilety i wyjazd. Mam nadzieję, że to już ostatnia prosta, bo nie znosze czekać.
Dorcia, spokojnie tak, bo progesteron wysoki. :-D Juz się oswoilam, a fluidki różowe mogą być, ale ja u Ciebie chłopa czuję.
Elmo, trzymał kciuki, żeby było po Twojej myśli.
Kate, chyba Ty pytalas. Cos ok. 7 tygodnia. Muszę zerknac.
Vivien, Nie przejmuj się brakiem objawów. U mnie też słabo. Wyczulone jestem na zapachy i odrzuca mnie od mięsa. Nudności są, ale z pozostałą dwójka było milion razy gorzej.
Gdusiu, przykro mi...


Bardzo dziękuję wszystkim za gratulacje. Milutko.
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem co myśleć o tym wszystkim...bo testy były dwóch rożnych producentów, ale przecież nie możliwe, żeby w moczu coś było, a we krwi nic...:confused:. Wiadomo, że jakoś specjalnie się nie nastawiałam, ale tak fajnie było wczoraj zobaczyć te kreseczki... Więcej testów przed terminem spodziewanej miesiączki robić nie będę... mój błąd...

W przyszłym cyklu próbuję z castagnusem i inofolic'iem, chyba mogę je brać równocześnie?
 
reklama
Gdusia przykro mi ale przecież sa dwie kreski to ja nie wiem
Ja podrobek nie bede kupowac ale patrzac na moj wiek to niedługo menopauza co ja tego uzyje moze 2 lata maximum 5 myślę ze szkoda kasy i ze tego wczesniej nie odkrylam..
 
Do góry