reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

kate ... Mam raczej oryginalne paski Merc, mogę wstawić zdjęcia ;) Identycznie jak w Twoim linku, sprawdzałam bo az sie przestraszyłam że moze jakas podróbka, ale nie ..maja normalne numery seryjne, z tyłu pisze adres producenta- Merc germany.... 24zł + przesyłka :) Choc widziałam że na innych aukcjach sa po 64zł... tez jest duza rozbieżnośc między cenami tych zwykłych paskow PH na allergo- ja kupuje za 15zł+ przesyłka, a pare pozycji dalej są takie same za 58zł+ przesyłka.


Kevinka Ja mam Alanka ;) Ktos mi mówił jak byłam w ciązy- " nie dawaj tak synkowi bo u nas w rodzinie jest dwóch- i nie złe rozrabiaki, nie mozna zapanowac nad nimi, ale sa zaradni, bystrzy , no i mają swój urok " I oto cały mój synek ;) Ja mam wrażenie że jeszcze tylko na żyrandolu nie wisiał - a może i wisiał hmm hehe Ogólnie dziecko które nie siądzie sobie na 2 minuty:) Ale oprócz tego łobuzowania to jest opiekuńczy, wrażliwy na krzywde innych i ma taki swój urok i przecudne niebieskie oczka,dużo nieznajomych go przytula, nawet na ulicy, a juz nie mówie o przychodniach u lekarza hahha Potrafi sobie poradzić w każdej sytuacji, ale nie lubi jak mu sie coś narzuca czy każe :) Ostatnio zaczepia dorosłych, chwaląc się tatuażami :D a jednej Pani otworzył drzwi do sklepu i mówi- "Proszę, jestem spidermanem ;) a spidermany sa takie uczynne"


Ostatnio mówi"Mama szkoda że nie urodziłaś się tatą. Ja mówie mu- Ale kochanie nie mogłam się urodzić tatą, bo by wtedy bym Ciebie nie urodziła. Na to On- A to tata nie umie rodzić? Ja mówie- No nie. A On- No to go nauczymy :)) "
A dziś, 3 godziny stałam nad lepieniem pierogów, znów a On mowi- " Ale trudno być mama nie? Chyba najtrudniej.Trzeba sie tyle namęczyć. Szkoda że się nie urodziłaś tatą, byś mogła odpocząć...ale najlepiej by było jakbyś była power-mamą i power-tatą w jednym :)) "


Gdusia..Kurcze... a @ kiedy masz dostać? Moze faktycznie testy felerne..ale znów od dwóch producentów.




Odebrałam dziś wyniki...z dobrych informacji to takie że minerały są wreszcie bardziej dziewczynkowe: W stopce sa stare i stare normy, a tu podaje dzisiejsze i nowe normy..wapn podniosł się, magnez minimalnie, sód spadł troszkę bo norma jest wyzsza, ale potas:/ no mógłby byc nizszy..tyle ze to laboratorium w szpitalu ma tak-ze zawsze wynik potasu wychodzi wyzszy niz jest i od lat powtarzają lekarze ze szpitala i osrodka- ze wynik zawyżony jest zawsze od nich. Nie wiem skad by mi sie wziął ten potas nawet , jak ja zywie sie waflami ryzowymi i góra 2 serki homo na dzien, do tego krupnik lub od 3 dni pierogi z serem, czasem kotlety z zoltym serem i ryzem, kurczak w sosie smietanowym z ryzem..no nie za bardzo jest tego potasu w mojej diecie.Widać mój Potas i Sód osiągnął swój poziom i nie spadnie więcej.
Magnez-0.88(0,70-1,05)
Wapn-2.49(2,15-2,55)
Sod-141(135-148)
Potas-4.3(3.50-5.00)


a reszta wynikow szkoda gadać... hematolog sie kłania i to jak najszybciej, w czwartek bede miec skierowanie dopiero, a wizyta u hematologa nie wiadomo kiedy:( Napisze Wam na grupie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki Dziewczyny, nie miałam komu powiedzieć ani o tych dwóch krechach,a ni o dzisiejszej becie, więc piszę tu..
Airfix, termin @ 17.08.2014, wiec jeszcze czas..
Dziwne to wszystko....
 
Dziewczyny właśnie zauważyłam jakieś delikatne brunatne plamienie na wkładce... nie wiem co robić, zaraz zwariuję :-( pewnie to koniec ciąży. jestem zła, że dziś nie udało mi się dostać do ginka. czy dostanę gdzieś luteine bez recepty?
 
Airfix ja mam te same paski MERCK co Ty i za podobna kwotę je kupiłam na Allegro, mierzyłam ostatnio pH mojemu M i wyszedł ciemny niebieski wpadający w granat więc chyba to 7 będzie, u mnie pokazuje 4,7
miałam Ciebie dopytać o herbatkę z TESCO żurawinową i malina z żurawiną - one są firmy Herbapol?

Macy
myślę o Tobie ....jak to sobie fasolka postanowiła sama zadecydować i się zaplanować....fajnie .....trzymam za "nią" mocno &&&&&

Małe liski co do starań to nie mam pojęcia, cały czas walczę żeby zacząć się na 100% przykładać i nie mogę się zmobilizować, póki co powoli sobie wszystko gromadzę
co do zalania to gorąco Cie namawiam do ubiegania się o odszkodowanie jeśli Ty i sąsiadka macie ubezpieczone mieszkanie, trzeba to zgłosić do spółdzielnie mieszkaniowej lub do ubezpieczalni
miło mi że o mnie pamiętasz:tak::tak::tak: - dziękuję Ci

Elle ja niestety nie potrafię pomóc i podpowiedzieć co i jak, ale mocno trzymam &&&& za Twoją fasolkę

Ostatnio mocno wtopiłam się w lekturę książki "Chustka" o kobiecie chorej na nowotwór....niesprawiedliwe to życie a choroba zaskakuje w najmniej spodziewanym momencie:-(

Dziewczyny jeśli mój M ma skłonność do robienia się kamieni w nerkach to co może a czego nie z suplementów

Jak to jest jak się zajdzie w ciążę w czasie trwania urlopu wychowawczego - czy zakład pracy przedłuży wtedy umowę do końca ciąży i czy przysługuje macierzyński - bo mi się wydaje że z końcem umowy (będąc w ciąży) zakład, jak się zajdzie w ciążę to umowy o pracę raczej nie przedłuży i macierzyński też nie przysługuje - ja mam umowę i wychowawczy do końca stycznia - może któraś z Was ocs wie na ten temat, jak to jest?

Życzę Wszystkim miłego wieczoru
 
Elle niepomoge w sprawie luteiny :(
Ale mozr zarodek sie zagniezdza?
U vivienki chyba tez było plaminie ?
Zaciskam kciuki zeby to bylo zagniezdzenie &&&

Dziękuję bardzo o informacje o Alankach :D

Strasznie mi dzis nogi dretwieja takie mrowienie ciagle czuje :/
 
gdusia - nie chcę aby to zabrzmiało dziwnie czy nietaktownie ale kiedy robiłaś sobie ostatnio cytologie? Może zrób sikańca w czasie okresu? Jak nadal test będzie pozytywny migiem do ginekologa... nie chcę Ciebie straszyć... ale zawsze lepiej wszystko sprawdzić...
Elle - może powinnaś podjechać na ip?
 
Marchew mówisz o szpitalu? brzuch boli jak na @ i też chyba ze stresu :-( jutro beta ale pewnie nie prześpię nocki z nerwów czy @ się nie rozkręci... nie jest to żywa krew tylko jasno brązowe delikatne plamienie ale też takie miewam dzień przed @ :-( trzymajcie kciuki żebym jednak nie straciła fasolki chociaż pewnie szanse śa teraz marne
 
reklama
Hej dziewczyny moge do was dołaczyc i od czasu do czasu cos skrobnać zawsze was podczytywałam ale nigdy nic nie pisałam :-) obecnie jeste w czwartej ciąży-niespodzianka termin mam na listopada.
 
Do góry