reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Vivienka mam obie w domu tylko syna się pozbylam na wakacje. Początki byly fajne jedna ciagle spała ale teraz to starsza budzi młodsza i np wola dzidzia choc tutaj i tamta sie budzi. To samo jak za dlugo jej zdaniem spi to też zaczyna cyrki i najgorsze ze ja chce dokarmiac a to chleb da a to suszona żurawine do buzi dala. Trzeba uważać
 
ja sie zastanawiam nad baby comp bo ja nie chce zadnych tabletek ani nic , narazie jest prezerwatywa ale tego tez nie jestem pewna ;/ zreszta to moja pierwsza miesiaczka od porodu to nie wiadomo kiedy sie zjawi ani co i to taki niepokój jest;/
 
Daria ja stosuje naturalne metody rozpoznawania plodnosci od 12 lat i poki co nie zaszlam w nieplanowana ciaze... opieram sie glownie na obserwacji sluzu, szyjki i pozniej temperatura, ktora potwierdza mi przebyta owulacje i na luzie wspolzyjemy po owulacji, przed owulacja max do 11 dnia cyklu bo najwczesniej owulacje mialam w 16 dniu cyku wiec daje sobie 5 dni na zywotnosc plemnikow, choc pewnie tyle nie przezyja w nieplodnym sluzie... ja antykoncepcji hormonalnej nie bralam i nie chce brac bo watroby mi szkoda a i wole poznac siebie niz sie truc pigulkami, w koncu moje jajko zyje 24 godzny w kazdym cyklu wiec nie chce brac tabsow cale zycie do menopalzy ;)
 
Daria a Lady Comp różni sie od Baby comp tylko tym, ze pokazuje jaka płec powinna być w danym dniu,
dziewczynke pokazuje w owulacje, chłopca przed owulacją, Baby Comp od Lady Comp jest 500 zł droższy za tą funkcje

Maran ja brałam dosyć długo tabletki, ale moje jelita zaczeły się bunować, dostawałąm zapalenia jelit, odstawiłąm tabletki wszystko mi przeszło
 
Kate no wlasnie, zawsze tabsy jakies skutki uboczne maja... dlatego ja ich nigdy nie stosowala dla mnie Lady Comp i Baby Comp to taki dokladniejszy termometr z wbudowana pamiecia, ale jak wpiszemy dane z termometru do ff lub ovufriend to interpretacja bedzie podobna i tez nam wyliczy dni plodne i nieplodne a po kilku cyklach z takim programem i obserwacji swojego ciala czlowiek sam juz umie to rozpoznawac i interpretowac ;)
 
reklama
Maran dokładnie LC i BB to jest termometr, tylko z komputerem wbudowany, i on wyłapuje wszystko, jak wczesniej owu przychodzi czy póżniej , jest bardzo skuteczny ponad 99 %, co mi daje komfort psychiczny, temperature mierzysz chyba 30 sekund i dla mnie bardzo ważne, pod językiem, i nie musisz o równej godzinie mierzyc temperatury, nadaj się tez dla osób które nie śpią regularnie
 
Do góry