reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ja mam już nie używam ale przez kilka cywili zauwazyłam ze na ok 3 dni przed owulacji było najwiecej paprotek a na ok tydzień przed kilka paprotek . Nie jest to idealne ale mniejwiecej pokaże
Musisz poobserwowac jak to u Ciebie wyjdzie
 
Daria ja mialam, uzywalam przez kilka miesiecy i powiem, ze nie za bardzo, on pokazuje wzrost estrogenow i wowczas slina sie krystalizuja tworzac paprotki, ja miewalam czasem mnostwo paprorek w 10 dniu cyklu a owulacja byla w 17dniu cyklu, wiec nie pokrywalo sie z dniami plidnymi nijak, potrafilo byc tez tak, ze jednego dnia mialam duzo paprotek a nastepnego malo... najwiecej paprotek zawsze wychodzlo rano po przebudzeniu... w ciagu dnia bylo nie zaduzo... ja nie polecam tego jako metoda wyznaczania plodnosci a tym bardziej nie polecam jako metoda antykoncepcji. Dla mnie na te chwile najbardziej wiarygodnym objawem plodnosci jest otwarta miekka i wysoko umieszczona szyjka macicy i sluz szyjowy przezroczysty i rozciagliwy jak takowe u mnie wystepuja to wiem, ze jest to czas plodny owulacyjny...
 
Witajcie

Daria ja mam ten mikroskop i jak dla mnie był ok :)

MAcy gratuluje :)

Gdusia Tobie też oczywiście gratuluje:)

ale sie posypało u nas Super :)

Vivienka to super Zdolna Twoja córcia :)

Mamakaja u mnie też podobnie remont w toku :)

Elle kurcze nie pamietam jak łykałam ten apteczny b complex :( pamietam że wysyłałam skład Piranhy i ona mi odp w jakich dawkach łykać Trzymam kciuki :)
 
Kevinka ty jesteś tez w de przecież to dlaczego placilas za utrogest??? Ja dostaje rozowa recepte od ginka i place tylko 5 € za recepte za 90szt
Moj ginek nie praktykuje bety dlatego swoja robilam w pl :/
Mam nadzieje ze smaki niedługo wrócą.A co do Alanka znam tylko starszego Pana i co wiem jest bardzo zaradny i w zyciu sobie poradzil.
A co do imienia to uważam ze cos zawsze w jakims imieniu jest. Mojej córci jak narazie sie pokrywa :D
A patrzalas na znaczenie czy ci sie pokrywa u starszych synkòw?

kate dziekuje :) moze to głupie ale boje sie jeszcze dodac suwaczka napewno po prenatalnych dodam obiecuje! ;)
 
Witajcie,

Macy, Gdusia G R A T U L A C J E!!!!!!! i &&&&& za Wasze marzenia

Elmo, Daria &&&&& za @ .....żeby przyszła na czas

Kevinka ja tez mam Alanka i podpisuję się obiema rękami pod tym co napisała kate jest naprawdę fajnym, zaradnym, grzecznym chłopczykiem, co do uroku osobistego też jak najbardziej się zgadzam - kładzie wszystkich na kolana i bardzo rozczula swoją osobą - ja osobiście bardzo namawiam Cię do tego imienia
co do rozczarowania o którym piszesz to ja naprawdę bardzo ale to bardzo Cię rozumiem... i powiem Ci że zawsze chciałam 2 bo u mnie i męża tak jest a po Alanku nabrałam ochoty na 3 dziecko - może i u Ciebie tak będzie
co do Skorpionów to straszne z nich uparciuchy - wiem coś o tym

Małe liski nas w zeszłym roku też zalali - okropna sprawa, duży pokój i łazienka nam pływały a sąsiad po pijanemu się kąpał i nie chciał drzwi otworzyć - nerw nam napsuł co nie miara, a jak już otworzył to powiedział że mieszkanie ubezpieczone to niech się leje .......BARAN....ubezpieczalnia przyznała odszkodowanie na telefon i się odwołałam więc dosyć dobry zwrot dostaliśmy

maran trzymam &&&&& za następny cykl, choć myślałam że w tamtym się już udało

Vivienko dla ciebie też &&&& za synka trzymam mocno i nie puszczam
Silna babeczka z córeczki, moi chłopcy też mieli 10,5 i 9,5 m-ca jak poszli na nóżki

Piranhiu Kaja prześliczna, kotki też bardzo fajne

Zakręciu
ależ ten czas niemiłosiernie zasuwa .... jestem w szoku że to już ten tc

Elle oby to była jednak zdrowa ciąża &&&&&

Życzę wszystkim miłego dnia
 
Tak czatalam znaczenie i niebardzo mi sie spodobal opis dlatego pytam.
Do starszych pasuje.

Vivienka niewiem dlaczego musialam az tyle płacić :/
U mnie tak samo niewszystkie badania sa darmowe i usg tylko trzy przysluguja.
 
Zakrecona ok podjade do apteki i cos kupie. Nie pamietasz pewnie jak ten Twoj apteczny b complex sie nazywal?
Vivienka jesli nie mam plamien to chyba nie ma sensu zebym zalatwiala sobie luteine dopochwowo? Chcialam dostac sie dzis do swojego ginka ale jest 3tyg na urlopie :sorry2: jesli jutro bedzie cos nie tak z beta to chyba bede musiala szybko poszukac innego ginka i podpytac jak podtrzymac ciaze... strasznie sie martwie tym wszystkim. Te testy daly mi do myslenia ze chyba cos nie tak. Jutro rano robie inny test
 
reklama
Do góry