reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

mamakaja ty juz tez prawie na rozsypce ;) Jak sie czujesz?
U mnie dzis 7+4 tydzień wizyta w nastepnym tygodniu u ginka. Z jednej strony się boje a z drugiej ciesze.

Dorcia rozumiem cie teraz doskonale jak pisalas ze ci sie ciagnie czas na początku ciąży :/ mam teraz tak samo. Ale ty chociaż jakieś tam objawy miałaś,
Kurcze boje się bo nawet brzuch mnie nie boli jak na @ ani nic nie kuje. Oszaleć można!!

Elle mi kreska na tych niebieskich testach tez wolno ciemniala dlatego nabylam testy clearblue byly dla mnie bardziej miarodajne. Moze lykaj po jednej calej tabletce dupka. Mi ginek powiedzial ze dopochwowy progesteron (luteina/utrogest) dziala szybciej w dawce 100mg dwa razy dziennie. Bedzie dobrze glowa do gory!!

gdusia moze lepiej idz do ginka zapytać sie o dawkowanie dupka, trzymam kciuki!!

verita widze ze miedzy twoimi dziewczynkami tez nie ma duzej różnicy wieki... masz teraz obydwie w domku? Ja dawalas sobie rade na poczatku jak sie urodzila najmniejsza??

elmo-daria w takim razie u was trzymam kciuki za @ zeby przyszła. Hihi jakie to zycie jest przewrotne :szok:


musze sie wam pochwalic moja Corcia postawila na weekend swoje pierwsze kroczki ♡♡♡ duma mnie rozpiera. Cieszylam sie jak bym w lotka wygrala :-D


Przesylam dla staraczek :) Jeszcze takie niepewne/ świeże fluidki &&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc dziewczyny :)

Macy ale nam niespodziankę miła zrobiłaś :)
Gratuluję :)
Ktory to juz tydzień ?

Elle lec po inny test musi byc dobrze!!!
Gdusia mi lekarz na poczatku dawke utrogest kazal trzy razy dziennie po 200 :)

Mi tez ten czas leci jak głupi zaraz półmetek

Lapcie kochane &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

:)
 
Marchew tak byłam wczoraj na becie i wynik dopiero będę miec po jutrzejszym badaniu :-( wczoraj kreska na teście była ciemniejsza niż dzisiejsza ale jeszcze sporo jej brakowało do kontrolnej... a dziś jest tylko cien cienia. chyba wizyta dziś u ginka nic nie da? biorę dupka pół tabletki rano i pół wieczorem. chyba dziś kupię test apteczny bo mam tylko z ebay 10-tki, może coś z nimi nie gra sama nie wiem :dry:
Zobacz załącznik 638315

ja tam widze pewnie przez to bo moje testy tez takie byly :)
 
Vivienka ja jak zadzwonilam do gina i powiedzialam o pozytywnym tescie kazal na drugi dzien przyjechać na potwierdzenie.zrobil usg i byl kropek :)
Nieplamilam , test 10dpo bardzo pozytywny.
A 12dpo bylam juz u niego ;)
Wypisal recepte na utrogest.
Pobral krew na betę popoludniu mialam zadzwonic i gdyby beta byla slaba kazal brac trzy razy dziennie.
Babeczki w recepcji powiedzialy ze wyniki dobre ale nie moglyby być lepsze i kazaly brac te tabletki.
Bralam trzy razy dziennie jak kazal lekarz.
A na kolejnej wizycie okazalo sie jak lekarz zobaczyl wyniki ze mialam bardzo dobre i wcale niemusialam ich brac a ze niemoglam odstawic to zmniejszylismy dawkę na dwa razy dziennie.
Niestety ten pierwszy raz niemial tych tabletek u siebie wiec musialam recepte wykupic i 33 € za 30 szt :/
Bralam do konca 12 tyg.

Czuje sie ogolnie dobrze :) jedynie jakos dwa tyg bylo wyciete z mojego życia jakos tak okolo 9 tyg wszystko mi bylo ;)

Teraz jedynie cisnienie bardzo odczowam i przy zmienniej pogodzie oslabiona jestem.
Dalej bez smakow wrecz niewiem co jesc bo na nic ochoty niemam :/
Jak gotuje to juz calkiem wszystko fujjj wiec mąż zajął ta część :)
Piersi niebolaly i niebola ;)
Brzuch rosnie migiem az sie boje ;)

Kto ma syna Alana ?
Podoba mi sie to imie :)
Jakie sa Alanki???
 
Kate Dziękuję :)

Niewiem jak to wytlumaczyc sobie ale myslalam wczesniej o imionach dla chlopczyka i dziewczynki i niebylo tam Alana.
Ale gdy dzieeczyny zaczely pisac chlopczyk siedzac tak jakos przyszlo Alan i juz nic mi sie niepodoba ;p i nie pasuje ;)

A chcialabym zeby byl inny od moich dwoch chlopakow bo oni zywi bardzo gada sie do nich jak do ściany zyja w swoim świecie do tego uparci na maxa.
Jeden koziorozec drugi skorpion i zeby bylo smiesznie maz nastepny uparciuch baran.
Teraz termin 22 styczen wodnik ale jesli urodzi sie wczesniej to znow koziorozec.
Pierwszy porod mialam tak jak termin usg pokazal i tak sie urodził. Drugi pare dni wczesniej.
 
Ja znam jednego Alanka , łobuz nie z tej ziemi :) ale czy to imię ma na to wplyw to szczerze watpię . Rodzice na wszystko pozwalają mama swoje tata swoje No i w rezultacie dziecko swoje ;) po za tym lacniutki ;) i i tak go lubię

Pozdrawiam i gratuluje nowo zaciazonym, No wkońcu coś sie tu dzieje :) &&&&& oby tak dalej
 
Kevinka moja kuzynka ma Alana jest to bardzo spokojne , grzeczne dziecko , jak chce spac to sie kladzie nawet na podlodze nie robi problemow bardzo fajny chlopaszek :) taki w ogole ciuchutki nie to co moje dziki;/ co chwile od jednej sasiadki mamy skargi ktora twierdzi ze slyszy jak biegaja a ona mieszka na 3 pietrze a ja na 1 ;/ chyba po suficie biegają:-D

najlepiej jeszcze poczytaj co pisze w imienniku bo o moich dzieciach sie zgadza ;p zwlaszcza o nadii;/
 
reklama
Do góry