reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

małe liski, a jaka masz zwykle grubość endometrium w okresie okołoowulacyjnym? Koniecznie sprawdź poziom estradiolu, LH i FSH w 3 dc (choć wykres wskazuje na wzrost E2). Plamienia czasem są gdy E2 nie wzrasta zbyt dynamicznie i organizm głupieje. Czemu bierzesz tylko pół tabletki B-100? Biorąc Duphaston jak najbardziej możesz sprawdzać poziom progesteronu, ten lek to dydrogesteron i nie ma wpływu ani na tempki ani na wynik z krwi. Dzieciaki nadal za kotkami szaleją, a zwłaszcza Krzysiu :-)
 
reklama
Elle Male liski dziekuje za kciuki i dobre Wasze zyczenia... jakos moj optymizm oslab... dzis temperatura spadla, krzyz mnie boli i brzuch ciagnie jak na @ wiec jakos nie wydaje mi sie by sie udalo... dzis kupilam test 20 ml bo o wiekszej czulosci nie znalazlam, w ogole nie opisane sa te testy tutaj, jakiej sa czulosci... wiec jesli jutro nie dostane @ to wowczas zatestuje...
 
Czarna_perła Gratuluje synka ... W którym jesteś tygodniu że już Ci potwierdził lekarz że chłopczyk? Napisz nam jak wygladala twoja dieta i jak długo na niej byłaś, to samo z suplementami...opisz swoje staranka nam, albo tu albo na zamkniętym. Jak samopoczucie?


Elle Kciuki trzymam &&&& Musi ciemnieć ten test i już :) Niech już @ nie przychodzi , będzie wszystko dobrze


Maran-atha Trzymam również za Ciebie mocno kciuki żeby jutro lub w sobote już się jakaś kreseczka pojawiała &&&&


patka90 Witaj :) Skoro we wrześniu chcesz rozpocząć starania to czy bierzesz jakies suplementy i trzymasz dietkę?? :)

Ana87 Halo Halo... Jak samopoczucie ??
 
Czarna perla gratulacje opisz nam swoje staranka może coś podpatrze
Nie jestem aktywna bo mam mala goraczkujaca nie wiadomo od czego dzien i noc jeczy biedna
 
kate.. Tak, zaczynamy w tym miesiącu..18 sierpnia powinien się zacząć mój cykl staraniowy . Kompletnie jestem rozbita, nie wiem jaka strategie obrać :) No i martwię się budową, bo znów wszystko się komplikuje... nie może ekipa zacząć budowy bo nie ma pradu, 2 tyg czekałam az prezes ze Skarżyska wróci z urlopu i podpisze moje papiery o prad budowlany, wczoraj z samego rana pojechałam do Buska podpisać umowe z PGE,i sie okazuje ze najblizszy wolny termin na podłaczenie maja 28 sierpnia...no szok. Elektryk ma mi coś kombinować z tym prądem, tyle ze musze swoj licznik kupić i jakos sie dogadal z elektrykami od nas z PGE że na lewo na chwile mnie podłączą, no ale nie może padać...a tu leje 3-ci dzień.
 
Patka witaj :)
Piranhiu z czerwcowego usg, na 3-4 dni przed owu - 8,7 mm. W lipcu dzień przed owu - bodajże 11-12 mm. Pewnie źle pomyślałam, ale te problemy z plamieniami zaczęły się w cyklu kiedy zaczęłam brać bcomplex 100. Pewnie to nie ma nic do rzeczy :)? myślisz że w moim przypadku mogę brać całą tabletkę? boję się trochę że obniżam sobie w ten sposób za bardzo poziom estradiolu....
Airfix ja też się stresowałam trochę przed staraniami, w końcu tyle czasu przygotowujemy się, tyle rzeczy trzeba mieć pod kontrolą ;) ale ty jesteś super przygotowana-będzie wszystko dobrze :)
 
Ostatnia edycja:
iwet 84 dzięki za odpowiedz, tylko, że nie wiem czy mój ból owulacyjny oznacza pęknięcie pęcherzyka dlatego nie wiem jak konkretnie zadziałać z tą metodą o+12, może ktoś ma jakieś informację, które pomogłyby nam zastosować tą metodę. W tym cyklu idę na monitoring cyklu i powinnam się dowiedzieć czy ten ból oznacza pęknięcie. Ogólnie boje się że w o+12 można zadziałać w owulacji i wtedy chłopak;/

Airfix życzę powodzenia, faktycznie długo się przygotowujesz i jak nie Ty to chyba żadna z nas nie trafi. A jak zamierzasz działać 3 48 h przed czy właśnie o+12?

znacie stronkę na której można zakupić Licorice root 450, saw palmetto i coś do zakwaszenia sylk lub represh?
 
Airfix. Dopiero zaczęłam na ten temat czytać i się informować i wpadłam na te forum i od paru dni po cichu czytam :) jak na razie kupiłam sobie termometr i testu owulacyjne. Jeszcze mnie czeka jedna wizyta u gin ponieważ miałam cyste na jajniku i biorę jeszcze tabletki i po następnej miesiaczce się okaże czy jest wszystko w porządku. I jeszcze miałam zapalenie stawów dopiero drugi Antybiotyk zadzialal 2 miesiące juz się leczę ale już jest dobrze, tylko musze tabletki wybrać. To chyba już wszystko :) mam nadzieje ze u was wszystkiego się dowiem jak zaplanować płeć :)
 
reklama
Do góry