reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Vivienka tak wizyta dzis na 11 ;)

W moim szczesliwym cyklu jak u ciebie pelnym niespodzanek ;)
Tez nic mi niebylo, lekkie ciagniecie w dole brzucha czasem bol jakby @ miala zaraz przyjsc czasem taki jakby prad przez piersi przeszedł.
Po dniu spodziewanej @ czesto brzuch bolal pozatym nic.
Dopiero okolo 9 tyg zle samopoczucie przyszlo :/
Teraz lepiej ale sa dni ze zlym samopoczuciem ;)

Ok zbieram sie
 
reklama
:happy::happy: witam dziewczynki po długiej nieobecności!
Podczytuje was oczywiście,w miare jak mam czas,ale odkąd wróciłam w lutym do pracy,to urobiona jestem po łokcie:crazy:,i nie mogłam się zebrać żeby coś skrobnąć:zawstydzona/y:.
Miesiąc za miesiącem leci....a u nas nic i nic.... Próbujemy od lutego...:frown:teraz minął 7 cs. Wykresy nadal prowadze,diete...suplementy...zmęczona jestem tym wszystkim. :no: mój mąż chyba nie ma żadnych męskich plemników. Przez tyle miesięcy różnych kombinacji boboseksów próbowaliśmy,i w ogóle nie dochodzi nawet do zapłodnienia. Dziś jestem w 3 dc,a że mam wolne 2dni to postanowiłam powtórzyć wczoraj badania. Bo ostatnie robiłam 9 m-cy temu.
No i znowu załamka...starzeje się chyba w zawrotnym tempie,moje FSH tak poszło w góre,że niedługo znikną szanse na jakiekolwiek macierzyństwo.
Jak zobaczyłam wyniki to dziś od razu na AMH pobiegłam,:-( ale wyniki dopiero za tydz.bo próbka do Wrocławia jedzie.
Oczywiście licze na pomoc Piranhy w ocenie wyników;-)
Badanie w 2 dc.
Sód 141 mmol/l (norma 136-146)
Potas 4.58 ( 3.50-5.50)
Fsh 11.49 mlU/ml (f.pęcherzykowa 3.5-12.5)
LH 3.42 mlU/ml ( 2.4-12.6)
Estradiol 94.28 pg/ml ( 12.5-166)
Testosteron 11.76 ng/dl (8.01-49,86)

Martwi mnie wysokie FSH i niskie LH. Wyczytałam że stosunek LH:FSH jest prawidłowy w ok.1, a u mnie wynosi 0.29:no: katastrofa jakaś.
Piranha HEEEEEEELP!

:-) a teraz to co uwielbiam najbardziej,czyli GRATULACJE!!!!!
:-);-) hurtowo...ewelin, elmo, oczy niebieskie, Marchewka, araki, Klaudia, :rofl2: Gratuluje wam dziewczyny,tak mi się gęba cieszy że już macie dzidziole przy sobie!!
:-) mamakaja, zakrętka, gorgusia :rofl2:;-) no jak wy tych chłopoków robicie dziewczyny to ja nie wiem,haha.. super!

:-) Dorcia przyczajony tygrysie..udało się znowu!!! Teraz już wszystko będzie dobrze!!!!

:-) maran jak ten czas leci...ty już zaczynasz staranka...;-) następny siurak w drodze będzie,trzymam kciuki:rofl2:

:-) Nuśka, matik​ mocno ściskam was w pasie! Dalej jestem z Wami na placu boju:-D

:-) pozdrawiam Piranhe, i nowe staraczki!

:zawstydzona/y: postaram się częściej zaglądać;-)
 
Viedzma dzieki :) my to już weteranką ale Tobie tego nie życzę &&

Dziewczyny pisałyscie fajne rzecze odnośnie pielęgnacji

Mi pomogło picie mleka sojowego poprostu rewelacyjnie nie mam wyprysków teraz a to tylko 1 szklanka dziennie

Jeżeli chodzi o bazę to polecam z Mac-a rewelacja nie zapycha i sie pięknie utrzymuje

Ja stosuje takie duże opakowania masek z ziaji algi , i z siemieniem lnianym rewelacja polecam

Apropo tu na GC sa dużo tańsze kosmetyki np. Wczoraj kupiłam este lauder serum minimalizujące pory za 36 euro 30ml a w Polsce sa po 260zl 100zl różnicy to sporo nie ?

Oki buziaki i miłego dnia pa
 
Ostatnia edycja:
Hej hej.
Kevinka kciuki trzymam za Twoja dzisiejsza wizytę. Ja tez mam dzisiaj lekarza i juz sie stresuje:) rano wstałam zaplakana bo śniło mi sie Ze zdjęcia małego z usg nie dostałam :/
VwiedZma myślałam ostatnio co u Ciebie... Wiesz, ja we wrześniu mogę pałeczkę przekazać :) do tej pory wysyłam fluidki ~~~~~~~
Miłego dnia :)
 
Ja dalej w poczekalni :/

Dziewczyny chcialam was zapytac bo ostatnio śniło mi się że urodzilam chlopczyka
I niewiem jak to sie niby ma do zabobobow ze jest odwrotnie czy tak wlasnie jest?
 
Viedzma nie widzialam wcześniejszych twoich postow ale az mi łzy stanely w oczach. Tak piszesz o wynikach o starzeniu się. Nie zalamuj się ja przez 15 lat nie mogłam zajść różne badania i cud na 40 urodziny, potem zaraz chcialam znów dlatego nie przełożyłam siw do diety itd ma chlopczyka bo nie wierzyłam ze uda się.
Co do snów dzisiaj mój mi powiedzial ze śnił mu się syn podobny do starszej córki i byl bardzo niegrzeczny az nie dawal sobie rady i jego dziadkowie z nieba mu powiedzieli ze to ulubiony wnuk żeby byl spokojny.
Ja na to ze z córką przyśniło mi się chłopięce imie a jest dziewczynka czyli to chyba nasza podświadomość tylko
 
Nuuuśka pierwszy cykl staraniowy będziemy mieli w sierpniu i @ powinna być pod koniec sierpnia, możesz wpisać na razie 27 sierpień jak się coś przestawi to będę korygowała. Oczywiście staramy się o dziewczynkę :)

Kevinka trzymam kciuki :) mojej siostrze śnił się ciągle mały chłopczyk a urodziła córkę. A mojemu mężowi już dwa razy śniło się że trzymał w ramionach małego chłopca, także mam nadzieje że jednak to jest odwrotnie z tymi snami. Ogólnie kiedyś w jakimś senniku wyczytałam że jeśli się śni mały chłopczyk to wróży powiększenie rodziny, czyli to na pewno się zgadza ;)

Justi arbuz jest w diecie chłopczykowej niestety :/, ale jest zaznaczone że posiada magnez więc dziewczyny starające się o synków nie mogą nadużywać. u nas na maliny dopiero sezon się zaczyna.

Vivienka trzymam kciuki :)
 
reklama
Kevinka mi na kilka dni przed przed wizytą usg (ok 20 tc) kiedy to lekarz miał określić płeć śniło się że będę rodzę córkę, że położna mi ją podaje, widziałam jej buzię (za każdym razem inną) - miałam tylko 2 takie sny - one były bardzo ale to bardzo realne (aż bałam się obudzić bo to były takie piękne sny) i jak widać u mnie działało to odwrotnie bo mam 2 syneczków więc miejmy nadzieję że i u Ciebie tak będzie i na usg ujrzysz dziewczynkę
 
Do góry